Įkraunama...
Įkraunama...

Pačių užauginti prieskoniai ir dar kai kas

QUOTE(rsc @ 2009 05 18, 20:41)
Mano irgi sudygo ir daugiau, atrodo neauga g.gif O jeigu tokius "siuliukus" pabandyti i lauka persodinti g.gif Gal galit patarti unsure.gif

Pabandyk dieną išnešti laukan ant saulės. Mono augaliukams tai padeda
Atsakyti
Prazuvo didzioji dalis baziliko daigeliu, pasodintu lauke. Liko keli patys stipriausi. Bet ir i juos jau taikosi sraiges. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2009 05 18, 21:43)
Prazuvo didzioji dalis baziliko daigeliu, pasodintu lauke. Liko keli patys stipriausi. Bet ir i juos jau taikosi sraiges.  blink.gif

Kai sraigės suris tavo bazilikus, bus tinkamos maistui - iš vidaus pasiprieskoniavusios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūržolė @ 2009 05 19, 07:45)
Kai sraigės suris tavo bazilikus, bus tinkamos maistui - iš vidaus pasiprieskoniavusios biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
rozmarino seklu radau Vilniuje schetelig'e thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2009 05 19, 15:29)
rozmarino seklu radau Vilniuje schetelig'e  thumbup.gif

Gal ne vietoje klausiu. blush2.gif
Kur Vilniuje yra schetelig? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2009 05 19, 16:23)
Gal ne vietoje klausiu. blush2.gif
Kur Vilniuje yra schetelig?  ax.gif

aha, ne visai vietoje klausi lotuliukas.gif (juokauju, žinoma mirksiukas.gif ) aš pono Google's paklausiau, tai atsakė man bigsmile.gif ir net su žemėlapiu, kur rast bigsmile.gif
http://www.schetelig....php?page_id=18
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulašarė* @ 2009 05 19, 16:57)
aha, ne visai vietoje klausi lotuliukas.gif (juokauju, žinoma mirksiukas.gif ) aš pono Google's paklausiau, tai atsakė man bigsmile.gif ir net su žemėlapiu, kur rast bigsmile.gif
http://www.schetelig....php?page_id=18
4u.gif

Ačiū labai. aciuks.gif
Nesusiprotėjau pagooglinti. blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2009 05 19, 21:28)
Ačiū labai. aciuks.gif
Nesusiprotėjau pagooglinti. blush-anim-cl.gif

baika irnesakyk.gif gi parašiau, kad juokauju ax.gif - man šiandien šiaip smagi nuotaika, tai ir suskėliau "bajerį" biggrin.gif Gi galim šioj temoj viena kitai pagelbėt su surasta informacija, ar ne? mirksiukas.gif Kitąkart nebijok vėl ko klaust, jei iškils kokių klausimų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pulina @ 2009 05 15, 17:38)
1. aha vaistinį kietį ... o kur jį naudoji? nes aš pirma prisisėjau, o jau paskui galvosiu kur naudot  lotuliukas.gif    ...... beje, o koks tas 'tas pats rezultatas'  bigsmile.gif

2. o kokiam vazonėlyje, ar didelio jam reikia? ir kiek  stiebelių reikia įį vieną vazonėlį sodint, t.y. kiek jis įšauga didelis ir ar daug įsiplečia  bigsmile.gif



vaistinis kietis arba peletrunas man pats skaniausias varskes prieskonis( ne saldiems patiekalams naudoju). virtinukai ar cepelinai, jei su varske, tai butinai su peletrunu smile.gif

o bazilikas auga tokiam kibirely, dabar galvoju, gal nuo ledu? o gal nuo silkes, nu vienu zodziu nelabai didelis, tai ten sukisau 5 daigus, siap jie ne tokie jau ir smulkuciai, lapus gerus isaugina, ir nugnybus virsunele(aisku kai jau paugeje yra) smagiai sakojasi, tai jei bazilikus megsti ir turi vazoneliu, tai geriau labai tankiai ju nesugrusti. siandien pasejau tiesiai i dirva, gal ne kambary dyge bus biski zemesni ir atsparesni pajurio vejams, ir peletruna dar kart sejau, nu jei ir treciakart neisdygs, tai ieskosiu daigu.
Atsakyti
Valio, atšilo oras yahoo.gif , tai gal jau pajudės sėklų dygimas ir augimas, o tai galvoju, kad jau tos smulkios sėklytės sušals, supus ir t.t. Tik špinatai ir žirniai sudygę, o visa kita - nieko. O ir išdygę tokie visi mažiukai. Savaitgalį jau laistysiu su dirgėlėm.
Atsakyti
kur pirkot peletrūno sėklų? blush2.gif
Atsakyti