Įkraunama...
Įkraunama...

Pačių užauginti prieskoniai ir dar kai kas

Dovanu nemazus Raudoneliu kelmus (ju ~ 5 -6 ) , veiksmas -Vilnius

Rasytkita i kristukaz@gmail.com arba 860858168 - kazkaip retokai lankausi siame puslapyje
Atsakyti
Taip. Turėjau dvi rukolas - vienmetę ir daugiametę. Tai pastarąją rudenį spec. persisodinau į šiltnamį, kad galėčiau visada lapukų pasiskint-neužsnigtų ir neužšąltų. Manau šiaip ji būtų peržiemojusi ir lauke.
Atsakyti
O man nesiseka su prieskoniai, sėjau petruškų, baziliką, mairūną ir raudonėlį.Petrūškos labai lianos, bet tikiuosi, kad dar sustiprės;
raudonėlio 3 maži daigiukai atrodo stovi tokie mažyčiai;
su mairūnų visai negerai, pasėjus į indelį atrodo kad jau daigiukai pradėjo dygti, bet po kažkiek tai laiko žemė užsitraukė pūkelių (kaip sukprantu apsipelijo) ir viskas nunyko, tas pats ir su baziliku.
Kaip jūs daiginat prieskonines žolytės iš sėkliukų, ką daryti kad ta žemė neapsipelytu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyna @ 2009 05 17, 21:16)

Kaip jūs daiginat prieskonines žolytės iš sėkliukų, ką daryti kad ta žemė neapsipelytu g.gif

Man atrodo tu perlaistai. g.gif Geriau mažiau lieti,nei per daug.
user posted image
O čia mano prieskonių ir vaistažolių laukelis.Tik gaila,dar ne viskas sudygę.Bet raudonėlis net veši. mirksiukas.gif
Atsakyti
O smulkias sėklytes reikia apiberti žemėm ar ne?
Atsakyti
help! gal kas uzmatet vilniuj rozmarino seklu? baisiai noriu ir niekur ner unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2009 05 18, 12:18)
help! gal kas uzmatet vilniuj rozmarino seklu? baisiai noriu ir niekur ner  unsure.gif

Aš neradau ir praėjo noras ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Vyna @ 2009 05 18, 12:12)
O smulkias sėklytes reikia apiberti žemėm ar ne?

Nu ne, bet aš apibėriau, tai nežinau ar išdigs doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyna @ 2009 05 17, 20:16)
O man nesiseka su prieskoniai, sėjau petruškų, baziliką, mairūną ir raudonėlį.Petrūškos labai lianos, bet tikiuosi, kad dar sustiprės;
raudonėlio 3 maži daigiukai atrodo stovi tokie mažyčiai;
su mairūnų visai negerai, pasėjus į indelį atrodo kad jau daigiukai pradėjo dygti, bet po kažkiek tai laiko žemė užsitraukė pūkelių (kaip sukprantu apsipelijo) ir viskas nunyko, tas pats ir su baziliku.
Kaip jūs daiginat prieskonines žolytės iš sėkliukų, ką daryti kad ta žemė neapsipelytu g.gif

Raudonėlio , kai persodinsi į daržą per akis užteks. Nes išsikeroja į didžiausius krūmus. O mairūną bandyk dar sėti, tik rečiau. Apipelyja dažniausiai dėl to, kad neprasivėdina dėl tankumo ir drėgmės. Aš praeitais metais gan vėlai persisodinau juos į daržą, bet sulaukiau labai gero derliaus. O šiemet nesudygo, labai atsainiai šiltnamyje pabėriau blush2.gif . Tai reikia ieškoti sėklyčių ir vėl sėti.

QUOTE(Vyna @ 2009 05 18, 12:12)
O smulkias sėklytes reikia apiberti žemėm ar ne?

ne
Atsakyti
o aš šiemet imbiero šaknele ikišau i zeme-laukiu thumbup.gif gal bus sakniavaisiu?
Pusesere sake i vazona kadais kišo,tai uazugo šaknis,išsikase...
Nieks nebandet?
Pas mane dar nesudygo,tai net neizsivaizduoji,kaip ji ten turi atrodyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AStonke @ 2009 05 18, 15:44)
o aš šiemet imbiero šaknele ikišau i zeme-laukiu  thumbup.gif  gal bus sakniavaisiu?

Man niekas niešdygo. verysad.gif
O vienai forūmietei buvo šaknis sužaliavųsi.
Atsakyti
QUOTE(Jūržolė @ 2009 05 18, 13:23)
Aš neradau ir praėjo noras ax.gif
Papildyta:

Nu ne, bet aš apibėriau, tai nežinau ar išdigs doh.gif

,aciau maximoj siandien. beje kaune
Atsakyti
QUOTE(Vyna @ 2009 05 17, 20:16)
O man nesiseka su prieskoniai, sėjau petruškų, baziliką, mairūną ir raudonėlį.Petrūškos labai lianos, bet tikiuosi, kad dar sustiprės;
raudonėlio 3 maži daigiukai atrodo stovi tokie mažyčiai;

Mano irgi sudygo ir daugiau, atrodo neauga g.gif O jeigu tokius "siuliukus" pabandyti i lauka persodinti g.gif Gal galit patarti unsure.gif
Atsakyti