Įkraunama...
Įkraunama...

Pačių užauginti prieskoniai ir dar kai kas

QUOTE(vabalai @ 2009 05 06, 18:12)
Pirkau seklas maximoj,bet nesudygo lavanda


Pirkau seklas Zalioje stoteleje. buvau imetusi i saldikli porai savaiteliu, o paskui dar ir bendrame skyriuje paguleje savaitike. dygo kaip isprotejusios. daigumas tikriausiai kokie 80% buvo doh.gif , bet gal kazkas netiko, nes tik nedaugelis isgyveno sad.gif
Atsakyti
QUOTE(vabalai @ 2009 05 06, 19:12)
Pirkau seklas maximoj,bet nesudygo lavanda

gal dar sudygs... kada sėjai bigsmile.gif eisiu ryt dar kartą maximą nagrinėt bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(vabalai @ 2009 05 06, 19:15)
As pernai buvau pasisejusi bazilika.Tai visa ziema naudojau ekologika prieskoni blush2.gif Tik siemet niekur neradau seklu pirkt.Pernai gavau su dienrasciu seklyciu

aš senukuose pirkau ir žalią ir violetinį prieš kelias dienas smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, jei kas turi noro,galiu padovanoti metu,melisu, peletruno,raudonelio kereliu.Nereiks ilgai laukti- jau siemet naudosit. tongue.gif
Gyvenu Masaiciuose (Kauno raj.) Ai,ir dar svoguneliu tu smulkuciu,daugiameciu - labai faini,anksti prasikala, po to graziai zydi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo glossi: 06 gegužės 2009 - 18:21
QUOTE(glossi @ 2009 05 06, 19:17)
Sveikutes, jei kas turi noro,galiu padovanoti metu,melisu, peletruno,raudonelio kereliu.Nereiks ilgai laukti- jau siemet naudosit.  tongue.gif
Gyvenu Masaiciuose (Kauno raj.)

tolokai .. smile.gif

o kietį naudojat? irgi pabėriau... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pulina @ 2009 05 06, 19:19)
tolokai ..  smile.gif

o kietį naudojat? irgi pabėriau...  ax.gif

Nee,kiecio neturiu schmoll.gif Turiu dar salavija- didelis krumas.Labai gerai nuo gerkles.Medetku pilnas darzas uzsisejes.Ivairiausiu atspalviu. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jura_j @ 2009 04 07, 22:43)
Na, va, jau krapai tokie nupiepe stiebiasi, o petruskos irgi gyvybes zenklus rodo.. Gal zinot, ar juos reikia retint? Ar taip ir palikt?


As tai nieko neretinau, ir auga puikiai, petražolės labai gražios, o krapus baigiu suvalgyt. Gal saulės trūksta tavo augalams? Aš ant palangės laikau g.gif
Atsakyti
QUOTE(rsc @ 2009 05 06, 17:56)
Taip, ziurejau. Ir uzsimaniau bigsmile.gif O sejai is karto i lysve, ar is pradziu i indeli?

Sėjau tiesiai į dirvą. g.gif
Atsakyti
QUOTE(pulina @ 2009 05 06, 19:17)
gal dar sudygs... kada sėjai  bigsmile.gif eisiu ryt dar kartą maximą nagrinėt  bigsmile.gif
Papildyta:

aš senukuose pirkau ir žalią ir violetinį prieš kelias dienas  smile.gif

Kazkas yra isdyge,bet laukiu kol paugs,galvoju gal cia zoles g.gif .Realiai nesu maciusi mazu daigeliu.Vazoneli is viso pakelio tik kokie penki daigeliai verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(pulina @ 2009 05 06, 19:17)


aš senukuose pirkau ir žalią ir violetinį prieš kelias dienas  smile.gif

Reikes ryt nulekt pasiziuret,gal gausiu thumbup.gif .Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2009 05 06, 19:14)
Sėjau tiesiai į dirvą. g.gif

Tad iki savaitgalio reikia nusipirkti sparagu ir savaitgali kisiu i dirva bigsmile.gif Aisku, jei seklu rasiu...
Atsakyti
QUOTE(glossi @ 2009 05 06, 19:24)
Nee,kiecio neturiu  schmoll.gif Turiu dar salavija- didelis krumas.Labai gerai nuo gerkles.Medetku pilnas darzas uzsisejes.Ivairiausiu atspalviu. bigsmile.gif


tikrai, reiktų apsirūpint medetkom ir dar vaistinių ramunėlių reiktų (prisimenu kaip su baba skindavau žiedelius) (jei anyta beįsileis į daržą ) lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rsc @ 2009 05 06, 16:56)
Taip, ziurejau. Ir uzsimaniau bigsmile.gif O sejai is karto i lysve, ar is pradziu i indeli?

Atsakyti
QUOTE(lapute33 @ 2009 04 14, 11:16)
Mano bujojantis bazilikas  biggrin.gif


Mano siek tiek mazesni, bet irgi neblogai auga. Kazi o ju nereik paretinti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimulia12: 06 gegužės 2009 - 21:22