Įkraunama...
Įkraunama...

Pačių užauginti prieskoniai ir dar kai kas

QUOTE(Rozarka @ 2009 05 03, 20:07)
Pas mane sudygo po dviejų savaičių smile.gif kantrybės smile.gif

Tada lauksiu sudygstant bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rozarka @ 2009 05 03, 21:07)
Pas mane sudygo po dviejų savaičių smile.gif kantrybės smile.gif
Gal kas nori gelsvės smile.gif  pas mane yra atliekamas didelis pernykštis krūmas .
Auga Vilniuje,Balsiuose smile.gif

oi, labai noriu bigsmile.gif net sėklų nusipirkau pasisėt, bet gi kol iš tų sėklų užaugs, tai tik kitą vasarą maistui vartot bus galima doh.gif (bent jau taip ant pakelio parašyta unsure.gif ), o jau taip norisi šią vasarą patiekalus gelvės lapeliais pasigardinti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulašarė* @ 2009 05 03, 22:58)
oi, labai noriu bigsmile.gif net sėklų nusipirkau pasisėt, bet gi kol iš tų sėklų užaugs, tai tik kitą vasarą maistui vartot bus galima doh.gif (bent jau taip ant pakelio parašyta unsure.gif ), o jau taip norisi šią vasarą patiekalus gelvės lapeliais pasigardinti wub.gif



Gerai, rezervuota, parašyk i žinutes ,susitarsim kaip paimt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rsc @ 2009 05 03, 20:52)
Pries savaite i indukus pasejau stevija, bet dar nesudygo g.gif Ar tai reiskia, kad ir nesudygs - skaiciau, kad per kelias dienas turetu...

Pirmiausia i kokia zeme sejai g.gif Jai netinka durpes, jose tikrai neisdygs. Stevijoms reikia smelio, nors ir jame dygsta pakankamai sunkiai. Turiu seklu, bet vis neprisiruosiu paseti doh.gif Pernai vis vargau su jomis, dar ir siemet pernykstes visai prastai atrodo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rsc @ 2009 05 03, 19:52)
Pries savaite i indukus pasejau stevija, bet dar nesudygo g.gif Ar tai reiskia, kad ir nesudygs - skaiciau, kad per kelias dienas turetu...


Apie steviją pasiskaityk čia:
http://www.rojaussod...snis.php?id=341
Atsakyti
Ar girdejote apie toki prieskoni o gal augala DICTAMON? Gavau lauktuviu ir nezinau ka su juo daryti. blush2.gif
Atsakyti
gal kas auginote raudoneli.placiau prasau apie ji parasykit
Atsakyti
QUOTE(tacia @ 2009 05 04, 13:16)
gal kas auginote raudoneli.placiau prasau apie ji parasykit

tas visagalis google smile.gif , viską galima rasti
Atsakyti
QUOTE(Rozarka @ 2009 05 03, 22:17)
Gerai, rezervuota,  parašyk i žinutes ,susitarsim kaip paimt smile.gif

Jau pasodinau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Ale koks gražus krūmelis bigsmile.gif wub.gif ir kaip kveeeepiaaaa...... wub.gif wub.gif Labai labai tau ačiū oro_buckis.gif
Atsakyti
Apie DICTAMON bandziau pagoglint. Parase, kad lietuviu kalba nieko nera. Supratau, kad arbata buna tokia ir kad auga Kretoje. ax.gif Viskas, daugiau nieks neaisku. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irvel: 04 gegužės 2009 - 19:31
QUOTE(laurindre @ 2009 05 04, 09:34)
Pirmiausia i kokia zeme sejai g.gif Jai netinka durpes, jose tikrai neisdygs. Stevijoms reikia smelio, nors ir jame dygsta pakankamai sunkiai. Turiu seklu, bet vis neprisiruosiu paseti doh.gif Pernai vis vargau su jomis, dar ir siemet pernykstes visai prastai atrodo doh.gif

Sejau i kompostine zeme maisyta su smeliu 1:2. Man roos, jau viena maza zalia taskeli matau (tfu, tfu, tfu) bigsmile.gif
Atsakyti
sveikutes, dar karteli noriu paklausti apie salierus sakninius, pas mane jie isleide jau 4 lapelius tik baisulingai daug ju dezuteje pridyge, kazin jeigu as juos persodinciau tiesiai i lysve ir po to dengciau agro plevele, kaip manote prigytu g.gif aisku to knaisiojimosi bus daug nes tektu vos ne su pincetu knabineti tokie liaunuciai g.gif
Atsakyti