Įkraunama...
Įkraunama...

Pačių užauginti prieskoniai ir dar kai kas

QUOTE(Regila @ 2009 04 28, 17:34)
Grybų skonio-gelsvė. Kai jos nedaug-taip, bet jei daugiau-aitru.

Deja,ne gelsvė pas mane.Galvojau nu ne gi nebeskiriu gelsvės? g.gif Kažkada auginau.Pas mane pasėta ožragė,pažiūrėjau ant pokelio pavadinimą.O čia daugiau apie ją.ožragėJos sėklos grybų kvapo.
Atsakyti
QUOTE(vakare-tyla @ 2009 04 29, 20:18)
O mano ciobreliai kazko nenoriai lenda g.gif

Ciobreliai ir pas mane labai letai auga. Jau gal du menesiai kaip isdygo ir tik kelis cm pasistiebe. g.gif
Bet sudygo labai tankiai.
Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2009 04 29, 22:19)
Ciobreliai ir pas mane labai letai auga. Jau gal du menesiai kaip isdygo ir tik kelis cm pasistiebe.  g.gif
Bet sudygo labai tankiai.


Nors daugeliu daugiau thumbup.gif O pas mane gal kokie du nupiepe doh.gif
Atsakyti
O aš tiesiai į ežią sėsiu čiobrelius, tik sulauksiu kai sode vandenį pajungs. Dar iki šiol nėra sode vandens, siaubas, viskas išdžiūvę, nieks nedygsta doh.gif
Atsakyti
Sausa tai labai. O sakykit, buvau isnesusi bazilikus i lauka siomis dienomis, palikau per nakti. Kaikurie lapeliai parudavo, asalo cia, matyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(vakare-tyla @ 2009 04 30, 11:25)
Sausa tai labai. O sakykit, buvau isnesusi bazilikus i lauka siomis dienomis, palikau per nakti. Kaikurie lapeliai parudavo, asalo cia, matyt g.gif

Mano irgi rudi, bet as galvoju gal nuo saules g.gif
Atsakyti
Ką sėjot į dirvą-pridengę laikykit agro danga iki šalnų pavojus praeis.. Be to žemė vandens taip negarins, augalams šilčiau bus.
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2009 04 30, 13:13)
Ką sėjot į dirvą-pridengę laikykit agro danga iki šalnų pavojus praeis.. Be to žemė vandens taip negarins, augalams šilčiau bus.

Praeita sestadieni visko prikisau i zeme. Vakar nuvaziavau - rukola jau sudygus bigsmile.gif Gerai, kad buvo kam plevele uzdengti. Tikuosi, per savaite ir kiti sodiniai sudygs g.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

aš šiandien krapus, petražoles pasodinau, bet nepridengiau, kaži sudygs g.gif

o su rukola tai bajeris, ieškojau gražgarstės vos ne su žiburiu doh.gif o kad ji kitaip rukola vadinasi - tai net nepagalvojau... paskui tik nete sugalvojau paieškot kito pavadinimo blush2.gif radau, pasodinau, lauksim derliaus ax.gif
Atsakyti
Sveikos
gal kas žinote, kur gauti batatų ir topinambų sėklos?
Dėkui
Atsakyti
Pries savaite i indukus pasejau stevija, bet dar nesudygo g.gif Ar tai reiskia, kad ir nesudygs - skaiciau, kad per kelias dienas turetu...
Atsakyti
QUOTE(rsc @ 2009 05 03, 21:52)
Pries savaite i indukus pasejau stevija, bet dar nesudygo g.gif Ar tai reiskia, kad ir nesudygs - skaiciau, kad per kelias dienas turetu...



Pas mane sudygo po dviejų savaičių smile.gif kantrybės smile.gif



Gal kas nori gelsvės smile.gif pas mane yra atliekamas didelis pernykštis krūmas .
Auga Vilniuje,Balsiuose smile.gif
Atsakyti