Įkraunama...
Įkraunama...

Pačių užauginti prieskoniai ir dar kai kas

QUOTE(Irvel @ 2009 02 17, 16:45)
Aš tai sėjau į tokį nelabai didelį.

aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2009 02 13, 16:34)
Na mano krapai taip pat kotelis ir viršuj du lapukai, taip ir tysta jie, saules turi, nesupranto ko jie vis tysta o jokiu lapu neleidžia ax.gif

As manau kad dar siuo metu laiku dar mazai jiem saules, nes mano pertruskos irgi istyso ir lapeliu nebeleidzia. Todel darau isvada kad ner mazai saulutes, juk vies tiek ne vasara o jiems sunku save "prievartauti: kad augu lotuliukas.gif
Atsakyti
Įsitikinau, kad rozmarinams tikrai per šalta. Išlindo po kokį 1,5 centimetro ir nė krust. Bijau, kad geibt nepradėtų. Saulutės trūksta jiems. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2009 02 20, 11:47)
Įsitikinau, kad rozmarinams tikrai per šalta. Išlindo po kokį 1,5 centimetro ir nė krust. Bijau, kad geibt nepradėtų. Saulutės trūksta jiems.  verysad.gif

Irvel,tai,kad mano jau didelis krūmas kažko apmiręs stovi vietoje.Tikrai jiems saulės trūksta. g.gif
Atsakyti
sveikos merginos, gal apie tai raset ir anksciau, bet bijau kad neperskaitysiu senos temos, du kartus bandziau uzauginti bazilika, bet nepavyko, sudygo, o po to sustojo, po kokio menesio nuvyto visai, ka dariau ne taip? rusys buvo skirtigos, laisciau pora kartu savaite vandeniu, laikiau ant palanges.
Atsakyti
Mano bazilikas sudygo kaip veja. Per tankiai susejau. Bet jei augs - praretinsiu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2009 02 26, 13:24)
Mano bazilikas sudygo kaip veja. Per tankiai susejau. Bet jei augs - praretinsiu.  biggrin.gif


o per kiek laiko sudygo? as pernai kai pasejau irgi per daznai sudygo, tai nedidukai tokie liko.
o dabar pasodinau jau pries dvi savaites kokias, tai vienas iskiso snapa ir sustojo, o daugiau nei su zibusiu nesimato, kad ka snors kaltusi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2009 02 26, 14:45)
o per kiek laiko sudygo? as pernai kai pasejau irgi per daznai sudygo, tai nedidukai tokie liko.
o dabar pasodinau jau pries dvi savaites kokias, tai vienas iskiso snapa ir sustojo, o daugiau nei su zibusiu nesimato, kad ka snors kaltusi  doh.gif


Man siemet po kokiu 3 dienu 'islindo'. thumbup.gif Kol kas lyg auga.. ziuresim kas bus toliau... saules nera.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2009 02 12, 17:02)
Aš pirkau maximoje.Ant pokelio užrašyta 'Vyšnia kambarinė".Ir nufotografuotas pomidoras vazone. ax.gif


Tik nepirkit "kambarinių vyšnių" ten pagal paveikslėlį tipinė kiauliauogė. Be to jos uogos nuodingos - ATSARGIAI - neapsinuodikite.

Jei kam labai reikia balkoninių pomidorų, turiu seklyčių pasidalinsiu (Pašilaičiuose)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milereta: 26 vasario 2009 - 16:57
QUOTE(GiedrikeB @ 2009 02 26, 16:44)
Man siemet po kokiu 3 dienu 'islindo'.  thumbup.gif  Kol kas lyg auga.. ziuresim kas bus toliau... saules nera..  doh.gif


tai tikriausiai mano jau ir nebeisdygs sitie g.gif gal per anksti jiems dar g.gif
QUOTE(milereta @ 2009 02 26, 16:54)

Jei kam labai reikia balkoninių pomidorų, turiu seklyčių pasidalinsiu (Pašilaičiuose)


as labai noreciau wub.gif nes niekur neradau balkoniniu pomidoru, dar zadejau si savaitgali vaziuot i bangini, gal ten rasiu g.gif
Atsakyti
Bazilikai sudygo gal per savaite.
O del tos vysnios ir man keista pasirode. Paziurejau, kad kazkas ne taip ir nepirkau
Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2009 02 26, 18:14)
Bazilikai sudygo gal per savaite.
O del tos vysnios ir man keista pasirode. Paziurejau, kad kazkas ne taip ir nepirkau

O kai paseji-reikia juos kokia plevele uzdengti, ar ne?
Tipo -siltnamio efektas.
Atsakyti