Įkraunama...
Įkraunama...

Pačių užauginti prieskoniai ir dar kai kas

Jei šiltnamį turit - neškit į jį, ten geriau jiems bus augti iki bus galima į žemę lauke sodinti. Pridenkit agro danga. Tik ją pakelkit, ismeikit pagaliukus, kad nesiliestų į augaliukus.
Atsakyti
Aš tariausi su mama, tai ji sakė, kad kai ievos pradės zydėti, tada jau galima bus lauke sėti (tipo rodo, kad jau šalnų nebebus) ax.gif aišku, aš nelabai žinau kiek tiesos yra tame blush2.gif
Atsakyti
Šalnos būna iki birželio vidurio. Kasmet, kiek pamenu, agro dangą nuo lepių augalų nuimu kokią dieną prieš Jonines..
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2009 04 17, 09:31)
Šalnos būna iki birželio vidurio. Kasmet, kiek pamenu, agro dangą nuo lepių augalų nuimu kokią dieną prieš Jonines..

Aišku ax.gif Ačiū 4u.gif O kada jau galima būtų sėti kieme, o ne šiltnamyje (jo dar nėra ir dar neaišku, kada bus doh.gif ) g.gif
Atsakyti
Pasėsit ir uždengsit agro danga, bet tai bent gegužės mėn apie 10d. Palaikysit iki šalnos praeis.
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2009 04 17, 09:41)
Pasėsit ir uždengsit agro danga, bet tai bent gegužės mėn apie 10d. Palaikysit iki šalnos praeis.

Ačiū 4u.gif Regila, esat tikras lobis 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Aš jau psio, savaitgalį žadu dengti šiltnamį ir tada iš karto prisėsiu ridikėlių, salotų... Dar skaičiau apie naują šiltnamio dengimo technologiją, gal kas bandėt? Žodžiu po plastikine plėvele reikia dėti baltą agro plėvelę, tai tada nesikondensuoja garai, mažiau puola ligos ir šiltnamyje išlaikoma pastovesnė temperatūra.
Atsakyti
QUOTE(Jūržolė @ 2009 04 17, 11:31)
Aš jau psio, savaitgalį žadu dengti šiltnamį ir tada iš karto prisėsiu ridikėlių, salotų... Dar skaičiau apie naują šiltnamio dengimo technologiją, gal kas bandėt? Žodžiu po plastikine plėvele reikia dėti baltą agro plėvelę, tai tada nesikondensuoja garai, mažiau puola ligos ir šiltnamyje išlaikoma pastovesnė temperatūra.

idomiai, nieko negirdejau apie tokia technologija g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūržolė @ 2009 04 17, 11:31)
Aš jau psio, savaitgalį žadu dengti šiltnamį ir tada iš karto prisėsiu ridikėlių, salotų... Dar skaičiau apie naują šiltnamio dengimo technologiją, gal kas bandėt? Žodžiu po plastikine plėvele reikia dėti baltą agro plėvelę, tai tada nesikondensuoja garai, mažiau puola ligos ir šiltnamyje išlaikoma pastovesnė temperatūra.


Pas mamą taip padaryta. Tai ten labai šilta ir drėgna visą laiką. Ir viskas daug greičiau sudygo nei pas mane, stikliniame šiltnamyje, nors aš anksčiau pasėjau ridikėlius ir salotas.
Atsakyti
Kaip smagu kad cia visos auginat tiek prieskoniniu zoliu. Mano irgi jau isdygo petrazoles, bazilikai, ciobreliai, raudoneliai, krapai ir korianderis. Tik va kazkas vis nugrauzia korianderi. Isleido du lapelius ir jau po nakties ziuriu kad nugrauztas visas, pasejau antra kart, tai tik isleido stibelius ir vel nugrauze. Gal turit kas kokiu ideju kaip su isibroveliais kovot?
L./
Atsakyti
Siandien nusipirkau kazkokius durpiu indelius. Planuoju juose daiginti bazilikus ir, kai atsils, sodinti lauke. Ar galima su sitais indeliais ir kist i zeme?
Ar jau galima spinatus sodinti lauke?
Atsakyti
QUOTE(rsc @ 2009 04 19, 13:43)
Siandien nusipirkau kazkokius durpiu indelius. Planuoju juose daiginti bazilikus ir, kai atsils, sodinti lauke. Ar galima su sitais indeliais ir kist i zeme?


Su durpiniais puodeliais tiesiai į dirvą - labai puiku, nieko persodinti nereikia
Atsakyti