Įkraunama...
Įkraunama...

Pačių užauginti prieskoniai ir dar kai kas

QUOTE(rugiagele26 @ 2009 04 15, 15:47)
Sveikos,

as siemet irgi galvoju pasisodinti prieskoniniu darzoviu. Tik beda, kad neradau seklu pirkti.. nusipirkau tik spinatu (na ne prieksoniai cia, ale vistiek as ju uzsimaniau ) biggrin.gif krapu. Noriu baziliko, raudoneliu, kokie ten dar tokie reikalingesni  g.gif dar reiks vienoj parduotuvej paziureti, tikiuosi rasiu  g.gif

Tik juos galima seti skart i dirva, ar pirmiausiai vazoneliuose?
Papildyta:
Ir dar klausimelis: o bazilikai vienmeciai ar daugiameciai..? kad nepriseciau bile kur  biggrin.gif jei rasiu ju pirkti. Kokios dar buna daugiametes?


Pabandyk paieskoti seklu "Zalios stoteles" parduotuvese, maciau berods ir druskininkuose yra 4u.gif Paziurek cia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lapute33: 15 balandžio 2009 - 17:35
QUOTE(lapute33 @ 2009 04 15, 18:32)
Pabandyk paieskoti seklu "Zalios stoteles" parduotuvese, maciau berods ir druskininkuose yra  4u.gif Paziurek cia  smile.gif


Geras bigsmile.gif pasirodo Druskininkuose yra Zalia stotele.. "matosi", kad as Druskininkiete.. blush2.gif aciu blush2.gif man atrodo net zinau, kur ji yra pagal adresa, tik nezinojau, kad ten zalia stotele blush2.gif
Atsakyti
Aš sėklas kai kurias pirkau mximoj, kitas - iki, dar kitas - specializuotoj sėklų parduotuvėj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 04 15, 15:47)
Papildyta:
Ir dar klausimelis: o bazilikai vienmeciai ar daugiameciai..? kad nepriseciau bile kur  biggrin.gif jei rasiu ju pirkti. Kokios dar buna daugiametes?

Bazilikai vienmečiai
Atsakyti
Bene greiciausiai sudygsta pipirnė. man sudygo per pora parų thumbup.gif
Atsakyti
Mergaitės, gal kartais žinote, kada tinkamiausias laikas pagal mėnulį sėti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dlambliukas @ 2009 04 16, 13:27)
Mergaitės, gal kartais žinote, kada tinkamiausias laikas pagal mėnulį sėti? g.gif

va ka siandien galima daryti smile.gif

Šaknų dienos. Palanki diena sėti, sodinti, tręšti šakniavaisius ir bulves, naikinti žemėje gyvenančius kenkėjus. Kraukite kompostą, tieskite takelius, tverkite tvoras. Rinkite ir džiovinkite jaunus dilgėlių lapelius, ravėkite.
Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2009 04 16, 10:20)
Bazilikai vienmečiai

Bet rudenį persodinus į vazonėlį, gali augti virtuvėj ant palangės
Atsakyti
QUOTE(Jūržolė @ 2009 04 16, 14:06)
Bet rudenį persodinus į vazonėlį, gali augti virtuvėj ant palangės

Aš balkone auginau, paskui "ėmiau derlių" ir rudenį visus nupjoviau ir džiovinau žiemai. Dėl pa;angės per žiemą negaliu nieko pasakyti, nebandžiau. Gal kuri žinos. biggrin.gif Bandyčiau ir aš. Aš žiemą mėgstu ir džiovintus pabarstyt ant sumuštinių pvz. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aneizza @ 2009 04 16, 13:31)
va ka siandien galima daryti  smile.gif

Šaknų dienos. Palanki diena sėti, sodinti, tręšti šakniavaisius ir bulves, naikinti žemėje gyvenančius kenkėjus. Kraukite kompostą, tieskite takelius, tverkite tvoras. Rinkite ir džiovinkite jaunus dilgėlių lapelius, ravėkite.


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
[quote=dlambliukas,2009 04 16, 17:09]
Ačiū 4u.gif
[/quote

prasom 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites. PArsitarabanynu su savo prieskoniais pas jus. NAmuose ant palangiu gerai isdyge bazilikai, visokiu rusiu, patarkit ka daryt, turbut i lauka anksti? vazoneliams nebeturiu vietos jau... RAudonelis tas pats, tik mairunas kazko sudygsta o paskui mirsta jau du kartus atsejau... Dabar keli stiebeliai like... Salavijas isdyges vazonely irgi... KAip jus manot kada galima tarabanyt i lauka pvz poagro plevele? salnu aisku jie bijo turbuut...
Atsakyti