Įkraunama...
Įkraunama...

Pačių užauginti prieskoniai ir dar kai kas

[quote=Piliete,2009 04 10, 15:07]
su levandom ir valerijonais is tiesu patys didziausi vargai sejant is seklu.


Nu jo, manau,kad ir man bus liudna su tuo sudygimu doh.gif . Valerijono indelyje lyg ir isdygo vienas daigas, bet va cia klausimas , ar ten valerijonas g.gif , gal kokia siaip zole zemese buvo bigsmile.gif . Na gal nors kelis daigus isauginsiu, baisiausia, kad tik belaukiant sudygstanciu tos seklos nesuputu unsure.gif . Rozmarinai taip pat tokie jau nupiepia verysad.gif ,bet jau baziliku,ciobreliu, raudoneliu, salaviju ir spinatu ,tai turesiu sociai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Ant levandų pakelio parašyta, kad sėklos dygsta 30-40 dienų, tad reikia kantrybės išlaukti. Aš irgi pasisėjau, laukiu dabar biggrin.gif
Atsakyti
Man levandos dygo gerą savaitę,turbūt dėlto,kad vazonėlį laikiau uždengtą maišeliu šiltoje vietoje.O dabar jos sėkmingai auga balkone.
Atsakyti
Va merginos, kokie mano ciobreliai wub.gif Kaip Jus manote, gal jau laikas juos perkelti i vazoneli?
[attachmentid=174809]
Atsakyti
Zivivi, kokie čiobreliai bigsmile.gif 4u.gif
Aš šiandien petražoles persodinau į didesnius namičius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dlambliukas @ 2009 04 13, 21:44)
Zivivi, kokie čiobreliai bigsmile.gif  4u.gif
Aš šiandien petražoles persodinau į didesnius namičius ax.gif


As petruskas jau praejusia savaite persodinau, jau ir skabyt pradejau blush2.gif
Atsakyti
Mano bujojantis bazilikas biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Ugniux, kokia plantacija bigsmile.gif 4u.gif

QUOTE(lapute33 @ 2009 04 14, 09:16)
Mano bujojantis bazilikas  biggrin.gif

Koks bazilikas bigsmile.gif

Aš vakar persodinau savo vargšes petražoles į didesnį vazoniką ax.gif tikiuosi, kad nenudaigojau unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dlambliukas: 14 balandžio 2009 - 09:29
Labukas, su šv. Velykomis visas!!!!!!! smile.gif

QUOTE(žostautė @ 2009 04 05, 13:08)
Mano ir nei krapai, nei petražolės nejuda. O va tie "egzotiškesni" sau auga ir vargo nemato.

gal galiu pasmalsaut, ką turi iš egzotikos???? tongue.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 04 13, 21:12)
As petruskas jau praejusia savaite persodinau, jau ir skabyt pradejau  blush2.gif

Aš jau laukiu, kol galėsiu šviežius prieskokius naudoti bigsmile.gif blush2.gif
Atsakyti
Prieskoniukų mėgėjos,patarkite,kaip užsiauginti lavandą,aš,dievinu jos kvapą,bet man nepavyksta josios išsidaiginti.
Girdėjau kad sėklas reikia palaikyti šaldytuve,bet tam nesiryžau.
Pasidalikite ,patarimais.
Atsakyti
Sveikos,

as siemet irgi galvoju pasisodinti prieskoniniu darzoviu. Tik beda, kad neradau seklu pirkti.. nusipirkau tik spinatu (na ne prieksoniai cia, ale vistiek as ju uzsimaniau ) biggrin.gif krapu. Noriu baziliko, raudoneliu, kokie ten dar tokie reikalingesni g.gif dar reiks vienoj parduotuvej paziureti, tikiuosi rasiu g.gif

Tik juos galima seti skart i dirva, ar pirmiausiai vazoneliuose?
Papildyta:
Ir dar klausimelis: o bazilikai vienmeciai ar daugiameciai..? kad nepriseciau bile kur biggrin.gif jei rasiu ju pirkti. Kokios dar buna daugiametes?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 15 balandžio 2009 - 14:48