Įkraunama...
Įkraunama...

Pačių užauginti prieskoniai ir dar kai kas

QUOTE(Zivivi @ 2009 04 06, 08:38)
Va kaip mano persodintos petruskos atrodo  wub.gif  wub.gif

Kokios vešlios bigsmile.gif Mano kambarinės petruškos dar tik dviejų lapelių stadijoj mirksiukas.gif Krapai taip pat iš šios stadijos niekip neišauga unsure.gif Aš dabar laukiu balandžio galo, MB padarė lysves, tai sėsiu žaliankas kieme blush2.gif
Atsakyti
daiva_z Mano skysteni, bet as jau paskabau mirksiukas.gif

Paisisejau sestadieni bazilikus, dabar laukiu rezultatu bigsmile.gif
Atsakyti
Na, va, jau krapai tokie nupiepe stiebiasi, o petruskos irgi gyvybes zenklus rodo.. Gal zinot, ar juos reikia retint? Ar taip ir palikt?
Atsakyti
Na dar nebandot darže kapstytis, gal jau kokių prieskonių ir lauke sėjat? Po Velykų jau imsiuos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jūržolė: 08 balandžio 2009 - 07:33
Zinoma. Darbai vyksta pilnumoj. Pasejau krapus,petrazoles. Apdengiau agroplevele narcizalapius svogunus. Jau net sauja laishku prisiskyniau. Patresiau raudonelio kelmus. Rugstynes irgi jau kokie 7cm. Bet pas mane shpinatines rugstynes. Jos velyvesnes ir jose nedaug oksalatu,lyginant su paprastom rugstynem. O rozmarinas sekmingai perziemojo balkone. Setas pernai ir visa vasara augintas balkone.
Sode radau pridygusiu ciobreliu aplink sena kruma. O as to nezinodama,auginu kovo menesi pasetus ciobrelius ant palanges. Dar ir jouzazole su pipirmete puikuojasi greta.
Citrinines melisos sode perziemojo gerai.








Atsakyti
Dar pamirsau pasakyti ,kad dashio daigeliai geguze bus pasodinti sode.
Atsakyti
QUOTE(anemone @ 2009 04 08, 08:01)
Zinoma. Darbai vyksta pilnumoj. Pasejau krapus,petrazoles. Apdengiau agroplevele narcizalapius svogunus. Jau net sauja laishku prisiskyniau. Patresiau raudonelio kelmus. Rugstynes irgi jau kokie 7cm. Bet pas mane shpinatines rugstynes. Jos velyvesnes ir jose nedaug oksalatu,lyginant su paprastom rugstynem. O rozmarinas sekmingai perziemojo balkone. Setas pernai ir visa vasara augintas balkone.
Sode radau pridygusiu ciobreliu aplink sena kruma. O as to nezinodama,auginu kovo menesi pasetus ciobrelius ant palanges.  Dar ir jouzazole su pipirmete puikuojasi greta.
Citrinines melisos sode perziemojo gerai.


Vau, kiek jau daug esi nuveikusi blink.gif
Atsakyti
Anemone, kiek jau visko esi nuveikusi bigsmile.gif aš dar tik laiškinius svogūnus paėjau kieme blush2.gif dar po senu svarainiu radau šaltmėčių, tai perkėliau į lysvę, dabar žiūrėsiu kas gausis rolleyes.gif laukiu dabar kol velykos praeis, tada jau kibsiu į sėjimą, nors pagal mėnulį geriausia būtų sėti gegužio pirmom dienom (jei teisingai atsimenu blush2.gif ) g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 04 06, 10:13)
Aciu  blush2.gif  as va laukiu nesulaukiu, kada ir ciobreliai taps tokie dideli kaip petruskos. Labai jau letai auga...

Čiobreliai ir pas mane labai lėtai auga. O saulės gauna pakankamai. g.gif
Atsakyti
QUOTE(--rita @ 2009 04 05, 13:20)
Gal kas auginote pankolį, nežinau ar į šiltnamį ji sėti ar ir daržiuke užaugtų g.gif Prisižiūrėjau kulinarinių šou, tai užsimaniau pabandyti ax.gif


auginau kažkada darže, užaugo didžiausi, tik nepamenu jau ar sėjau ten, ar daigais auginau. O paskui viską išmečiau, nes negaliu kvapo pakęsti lotuliukas.gif
Atsakyti
Kaip manot ar laiškiniai svogūnai perneštų persodinimą, nes mano ant palangės tokie siūlai stovi ir nė krust.
Atsakyti
QUOTE(Rrina @ 2009 04 08, 10:18)
auginau kažkada darže, užaugo didžiausi, tik nepamenu jau ar sėjau ten, ar daigais auginau. O paskui viską išmečiau, nes negaliu kvapo pakęsti  lotuliukas.gif


Taip buvo? Na vistiek pasisėsiu ir paragausiu, gal neteks išmesti g.gif


QUOTE(Jūržolė @ 2009 04 08, 14:28)
Kaip manot ar laiškiniai svogūnai perneštų persodinimą, nes mano ant palangės tokie siūlai stovi ir nė krust.


Manau, kad taip. Jeigu jie sugeba sudygti dar nepasodinti. O perkelti į geresnes sąlygas tikrai turėtų augti.
Atsakyti