Įkraunama...
Įkraunama...

Pačių užauginti prieskoniai ir dar kai kas

QUOTE(Jura_j @ 2009 04 03, 11:59)
Vaje, daiva_z, kaip grazu thumbup.gif  Pas mane vazonuose su krapais ir petruskom visiskas stilis...  verysad.gif

pas mane irgi blush2.gif
Atsakyti
Na va, buvau sode, apžvlgiau savo būsimas lysves. Jau planuoju balandžio pabaigon užsiimti daržininkyste.
Atsakyti
Su petrazolemis ir pas mane ramu.... O su krapais nesuprantu kas...keli islinde siulai,na tokie ploni ir ilgi...Ar cia taip gali buti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliux @ 2009 04 05, 11:04)
Su petrazolemis ir pas mane ramu.... O su krapais nesuprantu kas...keli islinde siulai,na tokie ploni ir ilgi...Ar cia taip gali buti? ax.gif

Mano ir nei krapai, nei petražolės nejuda. O va tie "egzotiškesni" sau auga ir vargo nemato.
Atsakyti
Gal kas auginote pankolį, nežinau ar į šiltnamį ji sėti ar ir daržiuke užaugtų g.gif Prisižiūrėjau kulinarinių šou, tai užsimaniau pabandyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2009 04 05, 12:08)
Mano ir nei krapai, nei petražolės nejuda. O va tie "egzotiškesni" sau auga ir vargo nemato.

Aš šiandien papyliau krapų sėklų į šiltnamį tarp ridikėlių ir kopūstų,nes namie tikrai matau-niekas nesigaus................ blush2.gif Visada kasmet šiltnamyje krapai sudygsta be problemų.O petražoles irgi sėju tiesiai į dirvą,nes namie jau vietos nebelieka............ g.gif
Atsakyti
QUOTE(--rita @ 2009 04 05, 13:20)
Gal kas auginote pankolį, nežinau ar į šiltnamį ji sėti ar ir daržiuke užaugtų g.gif Prisižiūrėjau kulinarinių šou, tai užsimaniau pabandyti ax.gif


Na neteko man jo nei auginti, nei naudoti. Kiek skaičiau, tai sako, kad visai neblogas prieskonis, gal ir verta būtų.
Atsakyti
Va kaip mano persodintos petruskos atrodo wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 04 06, 08:38)
Va kaip mano persodintos petruskos atrodo  wub.gif  wub.gif


Kada sėjai savo petruškas? Aš sėjau kovo pirmom dienom, tai dar tokios visai mažutės
Atsakyti
QUOTE(Jūržolė @ 2009 04 06, 10:04)
Kada sėjai savo petruškas? Aš sėjau kovo pirmom dienom, tai dar tokios visai mažutės


Oj nepamenu doh.gif Tikrai kokiu pora menesiu atgal tai faktas.
Atsakyti
Zivivi, labai gražios petruškos smile.gif

Pas mane dar prieskoniai visi tokie... piepenos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2009 04 06, 10:37)
Zivivi, labai gražios petruškos smile.gif

Pas mane dar prieskoniai visi tokie... piepenos smile.gif


Aciu blush2.gif as va laukiu nesulaukiu, kada ir ciobreliai taps tokie dideli kaip petruskos. Labai jau letai auga...
Atsakyti