Įkraunama...
Įkraunama...

Pačių užauginti prieskoniai ir dar kai kas

QUOTE(žostautė @ 2009 04 01, 15:52)
Na daigintų kviečių tai kiekvienoj maximoj rast galima  ax.gif  O su juodais pomidorais suintrigavai smile.gif

Tabaką sodina tarp pomidorų, kiek žinau, pupas - tarp bulvių, o į morkų tarpuvagius pas močiutę gaudavau berti česnakų stiebus ir gelsvę smile.gif



Ar tikrai daigu galima rasti? As kalbu apie siuosi http://www.plantico.pl/sklep/product_info.php?products_id=290
Atsakyti
QUOTE(indrusep @ 2009 04 01, 16:38)
Ar tikrai daigu galima rasti? As kalbu apie siuosi http://www.plantico.pl/sklep/product_info.php?products_id=290

Na yra dėžutėse įvairių daigintų grūdų, kviečių tikrai, taip pat rugių, aš perku ridikėlių sėklas daigintas, baisiai skanu.
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2009 04 01, 16:50)
Na yra dėžutėse įvairių daigintų grūdų, kviečių tikrai, taip pat rugių, aš perku ridikėlių sėklas daigintas, baisiai skanu.


Daigintos ridikeliu seklos? blink.gif Skanu sakai? blink.gif Pirma karta girdziu, kad galima valgyti daigintas ridikeliu seklas, tuo labiau nusipirkti ju maximose blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 04 01, 17:06)
Daigintos ridikeliu seklos?  blink.gif  Skanu sakai?  blink.gif  Pirma karta girdziu, kad galima valgyti daigintas ridikeliu seklas, tuo labiau nusipirkti ju maximose  blink.gif

Aha, prie daigintų sėklų pažiūrėk, ir IKI tikrai būna. Toks ridikėlių koncentratas, į kokias salotas - dieviška smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2009 04 01, 17:40)
Aha, prie daigintų sėklų pažiūrėk, ir IKI tikrai būna. Toks ridikėlių koncentratas, į kokias salotas - dieviška smile.gif

Suintrigavai ir mane su tom daigintom ridikėlių sėklom blush2.gif bet jaučiu, akd mano "kaime" jų nebus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dlambliukas @ 2009 03 26, 20:19)
Spygle, kas per augalas - rukola g.gif negirdėta man kažkaip blush2.gif

Su atsakymu jau pavėlavau blush2.gif pasiskaitėt nuorodoj,galiu tik pasakyt,kad man patiko:grūdėta duonytė+sviestukas+susmulkinta rukola thumbup.gif ,dar dėjau į salotas.Ant pakelio buvo parašyta ,kad daugiametė,bandžiau patyrinėt darže,atrodo,kad išsprogs bigsmile.gif
Atsakyti
Rukola- grąžgarstė. Aštraus kvapo ir skonio. Sako, kad labai skanu su šviežiais pomidorais. Man ji tai smirda. Kai reikia aplink ją apravėt - mamą siunčiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dlambliukas @ 2009 04 01, 19:30)
Suintrigavai ir mane su tom daigintom ridikėlių sėklom blush2.gif bet jaučiu, akd mano "kaime" jų nebus unsure.gif

Nu jei tu cia apie Taurage, manau,kad iki prekybos centre tikrai bus.As taip pat ne is didesnio kaimo ax.gif ir pas mus tai yra tu sudaigintu seklu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2009 04 01, 20:23)
Rukola- grąžgarstė. Aštraus kvapo ir skonio. Sako, kad labai skanu su šviežiais pomidorais. Man ji tai smirda. Kai reikia aplink ją apravėt - mamą siunčiu smile.gif

Kažkaip nepastebėjau,kad smirdėtų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(wiwi @ 2009 04 01, 19:25)
Nu jei tu cia apie Taurage, manau,kad iki prekybos centre tikrai bus.As taip pat ne is didesnio kaimo ax.gif  ir pas mus tai yra tu sudaigintu seklu mirksiukas.gif

Reikės atidžiau patyrinėti, ko jie ten gero turi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dlambliukas @ 2009 04 01, 12:10)
Pas mane petražolės parodė gyvybės ženklus clap.gif šeštadienį pasėtos salotos sudygo 100 % bigsmile.gif krapai irgi jau lenda ax.gif bandysiu šiandien rūgštynes persėti į vazonėlį, žiūrėsiu, ar kas gausis rolleyes.gif

Per kiek laiko nuo pasejimo petruskos islindo?
As kol kas brokoliais turtinga biggrin.gif
Atsakyti
Mano kalendra šeštadienį sėta išlindo šiandien thumbup.gif , o petražolės net nepanašu, kad ketina dygti doh.gif Uždėja jau jom šiandien ir maišelį.. g.gif
Atsakyti