Įkraunama...
Įkraunama...

Pačių užauginti prieskoniai ir dar kai kas

QUOTE(Jūržolė @ 2009 03 31, 13:28)
Mano bazilikas išdygo vazonėlyje ant palangės, ne 100 proc. bet sudygo.


Prisijungsiu ir as prie Jusu... 4u.gif siemet pirmakarta sodinsiu zolytes.. tad is karto klausimas - o kaip daznai reik laistyti vazuoneliuose pasodinta bazilika? ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorchik @ 2009 03 31, 14:10)
Prisijungsiu ir as prie Jusu... 4u.gif  siemet pirmakarta sodinsiu zolytes.. tad is karto klausimas - o kaip daznai reik laistyti vazuoneliuose pasodinta bazilika? ax.gif  blush2.gif


Su žolyte atsargiai - pas mus dar nelegalizuota cool.gif , o bazilikus tai lieju, kai žemė išdžiūsta vazone.
Atsakyti
Pas mane pagaliau petražolės parodė gyvybės ženklus clap.gif krapai jau irgi lenda, o salotos tai vos ne 100 % sudygo rolleyes.gif
Atsakyti
Pas mane petražolės parodė gyvybės ženklus clap.gif šeštadienį pasėtos salotos sudygo 100 % bigsmile.gif krapai irgi jau lenda ax.gif bandysiu šiandien rūgštynes persėti į vazonėlį, žiūrėsiu, ar kas gausis rolleyes.gif
Atsakyti
Netrukus galėsiu pačių prieskoninių augaliukų pasiūlyti, kurie gyvuos ne vienerius metus. Tai gali būt arbatžolės, prieskoniniai ar stipriems gėrimams paspalvinti, kvapą suteikti. Juos galima bus rasti čia:
http://www.sodai.lie..... augalai.html
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2009 04 01, 11:13)
Netrukus galėsiu pačių prieskoninių augaliukų pasiūlyti, kurie gyvuos ne vienerius metus. Tai gali būt arbatžolės, prieskoniniai ar stipriems gėrimams paspalvinti, kvapą suteikti. Juos galima bus rasti čia:
http://www.sodai.lie..... augalai.html

O atsisiųsti į kitą miestą galima bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūržolė @ 2009 03 31, 20:17)
Su žolyte atsargiai - pas mus dar nelegalizuota cool.gif , o bazilikus tai lieju, kai žemė išdžiūsta vazone.

blush2.gif ax.gif aciuks.gif hihihi.gif vel tos kalbos klaidos... ax.gif sorry... ir Aciu uz pastaba!!! labai padeda besimokant... mirksiukas.gif
o del baziliko - ir as taip darau!!! aciuks.gif
Atsakyti
sveikos, nesu nieko auginusi namie, jokiu prieskoniu ir pan. gal galetumet kas paprastai paaiskinti ir patarti kaip uzsiauginti salotas, bazilikus, krapus. gal dar kokiu idomesniu prieskoniu prie to pacio thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pagieza2 @ 2009 04 01, 14:34)
sveikos, nesu nieko auginusi namie, jokiu prieskoniu ir pan. gal galetumet kas paprastai paaiskinti ir patarti kaip uzsiauginti salotas, bazilikus, krapus. gal dar kokiu idomesniu prieskoniu prie to pacio  thumbup.gif

na bent su bazilikais tai labai paprasta smile.gif
Imi vazoniuką, pripili žemių, beri bazilikų sėklas, užberi žeme, palaistai, pridengi plėvele ir statai šiltai (pzv po radiatorium). Kasdien pravėdini, kai sudygsta, statai šviesiai ir lauki bazilikų smile.gif Tiesa, galima tuos sudygusius kiek ūgtelėjusius augaliukus išskirstyt po kelis į atskirus vazonus. Svarbu neleist žydėt, nes sueina į žiedus ir lapai sumenksta.

Tiesa, firmos "Sėklos" kataloge intenete yra parodyti specialūs rinkinuka - mairūnų ir kt prieskonių sėklos ant tokių popierinių skrituliukų sudėliotos. Neva pikiuot paskui nereikia unsure.gif Gal kas matėt ar bandėt?
Atsakyti
QUOTE(dlambliukas @ 2009 04 01, 12:25)
O atsisiųsti į kitą miestą galima bus g.gif


Sveikutes !
Ir as prisidedu prie visu dziaugsmu radus tokia temele thumbup.gif
Kur gi daugiau viskas bus vienoje vietoje jei ne supermamose lotuliukas.gif
Cia panasiai kaip google'as visagalis thumbup.gif
Turiu keleta klausimuku Jums mergaites, gal Jus susidurete ...
Visu pirma, gal teko uzmatyti kokia knyga ar linka, kuriame butu paaiskinta kaip galima prieskonius panaudoti kaip apsisaugojimo priemone nuo kenkeju kitoms darzovems? Zinau BERODS kad pasetas tabakas gera agurkam (bet tiksliai nepamenu, bet mociute mano sodindavo siltnamyje ji)
Antra, kaip Jus dziovinate visas gerybes, ant tiesioginiu saules spinduliu, ar orkaiteje ar dar kazkaip?
Trecia, gal teko pirkti seklas kokias nors internetu is uzsienio saliu parduotuviu? Nes man teko valgyti juoduosius pomidorus, nepaprasto skonio, bet as nerandu niekur Vln... schmoll.gif unsure.gif
Vel gi LT ieskojau kvieciu daigu (seeds for shoots) nzn ar gerai isverciau ir neradau tai kadangi kaip ir dauguma lietuviu tai ir as vaziavau apsiprekint i Lenkija tai nusipirkau laisvai ju yra kiek tik nori (siulau pasiset nes labai gausu daug vitaminu juose ir gerai nuo vezio ir labai labai skanu su slaotikem) thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(indrusep @ 2009 04 01, 15:33)
Sveikutes !
Ir as prisidedu prie visu dziaugsmu radus tokia temele  thumbup.gif
Kur gi daugiau viskas bus vienoje vietoje jei ne supermamose  lotuliukas.gif
Cia panasiai kaip google'as visagalis  thumbup.gif
Turiu keleta klausimuku Jums mergaites, gal Jus susidurete ...
Visu pirma, gal teko uzmatyti kokia knyga ar linka, kuriame butu paaiskinta kaip galima prieskonius panaudoti kaip apsisaugojimo priemone nuo kenkeju kitoms darzovems? Zinau BERODS kad pasetas tabakas gera agurkam (bet tiksliai nepamenu, bet mociute mano sodindavo siltnamyje ji)
Antra, kaip Jus dziovinate visas gerybes, ant tiesioginiu saules spinduliu, ar orkaiteje ar dar kazkaip?
Trecia, gal teko pirkti seklas kokias nors internetu is uzsienio saliu parduotuviu? Nes man teko valgyti juoduosius pomidorus, nepaprasto skonio, bet as nerandu niekur Vln...  schmoll.gif  unsure.gif
Vel gi LT ieskojau kvieciu daigu (seeds for shoots) nzn ar gerai isverciau ir neradau tai kadangi kaip ir dauguma lietuviu tai ir as vaziavau apsiprekint i Lenkija tai nusipirkau laisvai ju yra kiek tik nori (siulau pasiset nes labai gausu daug vitaminu juose ir gerai nuo vezio ir labai labai skanu su slaotikem)  thumbup.gif

Na daigintų kviečių tai kiekvienoj maximoj rast galima ax.gif O su juodais pomidorais suintrigavai smile.gif

Tabaką sodina tarp pomidorų, kiek žinau, pupas - tarp bulvių, o į morkų tarpuvagius pas močiutę gaudavau berti česnakų stiebus ir gelsvę smile.gif
Atsakyti
O mano petruskos jau diiiiiideles ax.gif
Atsakyti