Įkraunama...
Įkraunama...

Pačių užauginti prieskoniai ir dar kai kas

QUOTE(meduliukas @ 2009 03 23, 09:29)
Pagaliau radau itin artima sirdziai tema thumbup.gif  smile.gif
Labai megstu sviezius prieskonius, okiu Santa Mariju nenaudoju beveik visai. Tik sviezias ir dziovintas zoles, pipirus, druska, medu.

O auginu savo prieskonyne siuos augalus:
gelsve,
zemaitiska peletruna,
kaukazietiska peletruna,
levandas,
saltmete,
meta,
katzole,
melisa,
pelyna,
salavia,
ciobrelius triju rusiu,
bazilikus - raudona, paprasta, cinamonini, salotini,
stevija,medaus zole,
mairunai,
rozmarinai,
juozazole,
krapai,
petrazoles,
lapkotiniai salierai,
darzeline ziomene,

Nu lyg ir viskas, lygtai g.gif

Dar pamirsau pamineti paprasta ir daugiameti kalnini dasi ax.gif

Labas, na kaip pama2čiau, kad tiek daug visko turite, tai pamaniau į jus ir kreipsiuosi, jau keli metai auginu tradicinius prieskoniukus, kurie nereikalauja daug priežiūros;krapai petrazoles ir pan. o šiais ja unoriu auginti daugiau, bazilika raudonėlį ir pan. tik galvoju ar galiu juos sėti pvz pailgam plastmasinem vazone ?? ir kaip juo gerai sudaiginti , tikriausiai reikia šiltnamio sąlygų?
Atsakyti
gal kas nors esat pasisodine pipirne? man jau isdygo jinai, tik iskilo klausimas, kai nupjausiu jinai toliau zels, ar reikia is naujo sodinti g.gif

ir is vis gal galit placiau papasakot kam ja naudojat? nes as pirma karta ja pasejau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2009 03 30, 19:49)
gal kas nors esat pasisodine pipirne? man jau isdygo jinai, tik iskilo klausimas, kai nupjausiu jinai toliau zels, ar reikia is naujo sodinti  g.gif

ir is vis gal galit placiau papasakot kam ja naudojat? nes as pirma karta ja pasejau  blush2.gif

Aš vis auginu pipirnę. Ją dedu į žalių daržovių salotas, naudoju papuošimui ant kepsnių, dedu į mėsos ar daržovių troškinius pačioj pabaigoj, kad neprarastų formos. Galima dėti ant sumuštinių ir tt. Fantazijos reikalas, bent man ji beveik visur tinka, tik ant torto gal nelabai lotuliukas.gif

Nupjovus nebeatauga, reikia iš naujo sodinti 4u.gif
Atsakyti
As siais metais pirma karta jau rimciau uzsiemiau "sodo reikalais" blush2.gif ax.gif 4u.gif .Tarp tu mano augaliuku yra ir salotos su krapais , buvau jau suabejojusi ar pavyks man visa tai vazonike ant palanges isauginti g.gif , bet dabar jau viskas good.gif good.gif good.gif ir po truputi matosi rezultatas assa.gif assa.gif . Salotos jau 6 lapeli isleido,o krapai pradejo tvirteti, nes baisiai buvo nupiepia thumbup.gif . O kur gauti rukolos seklu,niekur nerandu pirkti, labai jau man patinka rukola. Dabar jau laukiu kol prades dygti mano prieskoniai...
Atsakyti
QUOTE(estate @ 2009 03 28, 22:20)
Tai tu planuoji kopūstą ant palangės užsiauginti blink.gif ? Jei pavyks, tai tikrai bus dėl ko pavydėti 4u.gif
Aš dar špinatų šiandien į vazoną pasėjau, tikiuosi tiks jiems toks "daržas" ax.gif


Del kopusto tai kita minti turiu - bandysiu daigu prisiaugint, o tada i kaima biggrin.gif Gal idomumo delei reiks koki viena daiga (JEI ISDYGS) pasilikt g.gif
Seniai seniai, su kolega darbe ant palanges pomidora uzauginome, tai gal ir su kokiu kopustu prasisukciau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(estate @ 2009 03 30, 19:56)
Aš vis auginu pipirnę. Ją dedu į žalių daržovių salotas, naudoju papuošimui ant kepsnių, dedu į mėsos ar daržovių troškinius pačioj pabaigoj, kad neprarastų formos. Galima dėti ant sumuštinių ir tt. Fantazijos reikalas, bent man ji beveik visur tinka, tik ant torto gal nelabai lotuliukas.gif

Nupjovus nebeatauga, reikia iš naujo sodinti 4u.gif


aciu uz atsakyma 4u.gif

beje ar jas tankiai susodint reikia? jauciu busiu per retai susejus g.gif
Atsakyti
Pipirnę sėju tankiai. Kaip ant pokučio parodyta. biggrin.gif Išauga toks pipirnių miškelis. biggrin.gif Paskui kiek man rekia, tokį plotą nukerpu. ax.gif
Atsakyti
Nataliux
Petrazoles sudygsta mazdaud po 3 savaiciu.
Atsakyti
QUOTE(anemone @ 2009 03 31, 10:15)
Nataliux
Petrazoles sudygsta mazdaud po 3 savaiciu.


Aciu labai 4u.gif
Tada dar ramiai laukiu toliau rolleyes.gif
Atsakyti
Zinokit kazkas vyksta tuose vazonuose, kur paseti ziediniai kopustai ir brokoliai.. showoff.gif Kituose, deja, kol kas tylu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2009 03 31, 09:14)


beje ar jas tankiai susodint reikia? jauciu busiu per retai susejus  g.gif

Aš tankiai sėju, vieną sėklytę prie kitos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AgneKavas @ 2009 03 30, 16:37)
Labas, na kaip pama2čiau, kad tiek daug visko turite, tai pamaniau į jus ir kreipsiuosi, jau keli metai auginu tradicinius prieskoniukus, kurie nereikalauja daug priežiūros;krapai petrazoles ir pan. o šiais ja unoriu auginti daugiau, bazilika raudonėlį ir pan. tik galvoju ar galiu juos sėti pvz pailgam plastmasinem vazone ?? ir kaip juo gerai sudaiginti , tikriausiai reikia šiltnamio sąlygų?


Mano bazilikas išdygo vazonėlyje ant palangės, ne 100 proc. bet sudygo.
Atsakyti