Įkraunama...
Įkraunama...

Pačių užauginti prieskoniai ir dar kai kas

Ar kas esate auginę Steviją(medaus žolę) iš sėklyčių? Papasakokite kaip sekėsi?
Atsakyti
Aš irgi šiais metais ant palangės pasidariau darželį bigsmile.gif svajojau jau labai seniai, bet vis nesiryždavau. O šiemet pamaniau, kad, jei kas ir nepasiseks, gi niekas per galvą neduos lotuliukas.gif
Laukiu sudygstant krapų, bazilikų, raudonėlių, rozmarino, čiobrelių, salotų ir kelis svogūniukus įkišau.
Ir dar nusipirkau artišokų sėklų, mėginsiu sėt, o paskui paauginus persodint į šiltnamį.
Atsakyti
QUOTE(Jura_j @ 2009 03 28, 20:20)
Uoj merginos, siandien pasejau petrusku, krapu, baziliku, ciobreli, o prie ju dar ziedini kopusta ir brokoli  lotuliukas.gif  Jauciu, kad bus "total koshmar"  lotuliukas.gif
Instrukciju kaip seti daug.. Tik nesuprantu, jeigu uzdengi plevele, tai kaip tos seklytes kvepuoja?? Ar as per botanikos pamokas kazka praleidau  blush2.gif

šaunu, aš dar tik melisą ir svogūniukus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(estate @ 2009 03 28, 22:35)
Ar kas esate auginę Steviją(medaus žolę) iš sėklyčių? Papasakokite kaip sekėsi?

Aš prieš du metus buvau gavųsi sėklų,bet man nesudygo.O šiaip į arbatą man nepatinka,per daug toks įkyrus saldumas,net nežinau kaip aprašyti,nu ne mano skonio.Gal todėl ir nedygo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kambliukas @ 2009 03 28, 13:30)
Geriau jau bučiau neklausus doh.gif


kaune, thomas philips pardej yra, bent jau buvo pries dvi savaites smile.gif
Atsakyti
Gal jau pavasaris atėjo bigsmile.gif , lyg ir šiltesnius orus pranašauja. Reikės šią savaitę į sodą nuvažiuoti pasižiūrinėti, bet dar galiu sniego rasti...

Klausykitės, gal rozmarino daigelių bus galima turgui nupirkti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jūržolė: 30 kovo 2009 - 07:28
Niu siandiena dar pagausejo mano isdygusiu augaliuku,prasimuse bazilikas sokiai.gif
O saloteles taip tamkiai sudygo,aisku na taip jau priberiau ax.gif tai jas reikia isretinti?
Atsakyti
Pas mane salotos irgi jau parodė dygimo požymius bigsmile.gif bet va iš petražolių iki šiol jokių gyvybės ženklų unsure.gif
Atsakyti
O kokio dydžio vazono užtenka vienam rucolos daigui, jos issikeroja juk paskui g.gif ?
Atsakyti
maniškiai bazilikai sydygo, praėjo kažkur 5 dienos, jau lenda ir petražolės ir svoguniūkai, kurie iš sėklų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dlambliukas @ 2009 03 30, 11:56)
Pas mane salotos irgi jau parodė dygimo požymius bigsmile.gif bet va iš petražolių iki šiol jokių gyvybės ženklų unsure.gif


O kada pasodinai petrazoles?
nes as irgi pasodinusi ryt bus savaite ir taip pat jokio gyvybes pozymio cool.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliux @ 2009 03 30, 11:31)
O kada pasodinai petrazoles?
nes as irgi pasodinusi ryt bus savaite ir taip pat jokio gyvybes pozymio  cool.gif

Mano šiandien jau savaitė blink.gif savaitė ir rūgštynėm, tai tos kad sudygo bigsmile.gif reiks kokią į vazončiką pasisodinti, gal kas nors išeis g.gif
Atsakyti