Įkraunama...
Įkraunama...

Pačių užauginti prieskoniai ir dar kai kas

Merginos,

labainoriu pasisodinti kokio baziliko, oregamo dar kokiu zoliu ant palanges...

Nusipirkt man zemes Maximoj? Ne per velu sodinti?
Atsakyti
QUOTE(visai kitokia @ 2009 03 28, 12:04)
Merginos,

labainoriu pasisodinti kokio baziliko, oregamo dar kokiu zoliu ant palanges...

Nusipirkt man zemes Maximoj? Ne per velu sodinti?


Na as manau tikrai dar nevelu mirksiukas.gif
As asmeniskai pirkau zeme ir maximoje ir senukuose...



Papildyta:
O vakar vakare atidegiau zvilgtelti kaip gi mano sodinukai ir ziuriu kad islindo saloteles ir ridikeliai. yess.gif Kaip smagu pasidare thumbup.gif sokiai.gif taip miela.... Laukiu dabar kada kiti grazuoliai prasimus....
Atsakyti
Vakar pagaliau radau rucolos sėklų Viskas Sodininkams parduotuvėje Vilniuje, tai nusipirkau du pakelius - ant vieno parašyta Rucola, ant kito Sėjamoji Gražgarstė, ųiaip čia turėtų būti tas pats, bet lapų forma ant pakelio skiriasi, ir sėklos nevienodos. Rucola jau pasėjau į vazonėlį, 5 sėklytes įmečiau, kai paaugs žiūrėsiu ar reikia pikiuoti, nes kaip suprantu, jos labai plačiai išsikeroja g.gif


QUOTE(visai kitokia @ 2009 03 28, 13:04)
Merginos,

labainoriu pasisodinti kokio baziliko, oregamo dar kokiu zoliu ant palanges...

Nusipirkt man zemes Maximoj? Ne per velu sodinti?

Aš manau, kad ant palangės ištisus metus galima auginti.
Atsakyti
QUOTE(wiwi @ 2009 03 26, 17:59)
as net vazonelius speceliai kiekvienam prieskoniui nusipirkau, tokie nedidukai, moliniai balti ir pavaizduotas tas prieskonis ir jo pavadinimas uzrasytas ax.gif


Kur tokius gražius vazonėlius pirkot? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kambliukas @ 2009 03 28, 13:25)
Kur tokius gražius vazonėlius pirkot?  bigsmile.gif

Vokietijoje,jau praeitais metais pirkau. ax.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wiwi @ 2009 03 28, 13:43)
Vokietijoje,jau praeitais metais pirkau. ax.gif  4u.gif  4u.gif

Geriau jau bučiau neklausus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kambliukas @ 2009 03 28, 13:30)
Geriau jau bučiau neklausus doh.gif

Šiaip, esant dideliam norui, tokius vazonėlius gailma pasidaryti ir namų sąlygomis mirksiukas.gif tereikia paprasto keramikinio vazonėlio, teptukų, dažų ir fantazijos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dlambliukas: 28 kovo 2009 - 15:41
Pasisėjau šiandien krapų ir salotų ax.gif MB jau slankioja aplink ir laukia, kada jau šviežių žalumynų bus mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dlambliukas @ 2009 03 28, 16:41)
Šiaip, esant dideliam norui, tokius vazonėlius gailma pasidaryti ir namų sąlygomis mirksiukas.gif tereikia paprasto keramikinio vazonėlio, teptukų, dažų ir fantazijos mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif ir butu tikrai orginalus ir nepakartojami. Siandien pasizvalgiau rangdarbiu temose , nemazai ideju pasisemiau ax.gif ax.gif
Atsakyti
Uoj merginos, siandien pasejau petrusku, krapu, baziliku, ciobreli, o prie ju dar ziedini kopusta ir brokoli lotuliukas.gif Jauciu, kad bus "total koshmar" lotuliukas.gif
Instrukciju kaip seti daug.. Tik nesuprantu, jeigu uzdengi plevele, tai kaip tos seklytes kvepuoja?? Ar as per botanikos pamokas kazka praleidau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jura_j @ 2009 03 28, 22:20)
Uoj merginos, siandien pasejau petrusku, krapu, baziliku, ciobreli, o prie ju dar ziedini kopusta ir brokoli  lotuliukas.gif  Jauciu, kad bus "total koshmar"  lotuliukas.gif
Instrukciju kaip seti daug.. Tik nesuprantu, jeigu uzdengi plevele, tai kaip tos seklytes kvepuoja?? Ar as per botanikos pamokas kazka praleidau  blush2.gif

Tai tu planuoji kopūstą ant palangės užsiauginti blink.gif ? Jei pavyks, tai tikrai bus dėl ko pavydėti 4u.gif


Aš dar špinatų šiandien į vazoną pasėjau, tikiuosi tiks jiems toks "daržas" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jura_j @ 2009 03 28, 21:20)
Uoj merginos, siandien pasejau petrusku, krapu, baziliku, ciobreli, o prie ju dar ziedini kopusta ir brokoli  lotuliukas.gif

Aš galvojau gal kokį Briuselio kopūstą į kokį kibirą įsodint biggrin.gif Gražus augalas. Nu bet gal tiek to... biggrin.gif
Atsakyti