Įkraunama...
Įkraunama...

Pačių užauginti prieskoniai ir dar kai kas

QUOTE(wiwi @ 2009 03 26, 22:41)
Tai,kad nelabai man gaunasi su tais foto ikelimais doh.gif ,na dar bandysiu,jei pavyks,tai idesiu biggrin.gif


Kai surinksi 100 žinučių, tik rada leis įkelti paveiksliukus
Atsakyti
QUOTE(Jūržolė @ 2009 03 27, 10:26)
Kai surinksi 100 žinučių, tik rada leis įkelti paveiksliukus
ohmy.gif sad.gif o as ,kad vargstu ir niekas nesigauna doh.gif
Atsakyti
Labukas, jungiuosi ir as prie jusu, siemet sugalvojau namie vazoneliuose prieskoniu paauginti. Jau sudygo raudonasis bazilikas ir ozrage. Bazilikas labai tankiai sudyges, tai reik pikiuoti, arba tiesiog israuti ir ismesti nereikalingus daigelius ir palikti augti ju tiek vazonelyje, kad nebutu susispaude. Ozrage labai lengva buvo sodinti, nes seklos dideles, labai greitai sudygo, tvirti daigeliai jau islinde.
Dar galvoju spinatu pasodinti i vazoneli, labai man jie patinka salotoms, sriuboms.
Na, ir pastoviai pipirne auga, visai nereiklus prieskonis, net ant vatos galima auginti, nuo pasejimo praejus 5 dienoms jau galima deti sia zolyte i salotas, puosti patiekalus, buna pilnai uzsaugus smile.gif

Gal kuri augino artisoka? g.gif
Atsakyti
QUOTE(estate @ 2009 03 27, 12:45)
Bazilikas labai tankiai sudyges, tai reik pikiuoti, arba tiesiog israuti ir ismesti nereikalingus daigelius ir palikti augti ju tiek vazonelyje, kad nebutu susispaude.


Galvočiau, kad reikia pikiuoti ir susodinti iki netikrųjų lapelių, turėtų sutvirtėti daigeliai.
Atsakyti
Pas mane jau pradėjo lysti rūgštynių daigeliai, o va petražolių dar nei kvapo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(meduliukas @ 2009 03 26, 21:27)
Va cia truputuka radau apie rucolaMy Webpage
As seklu pirkau, bandysiu augint ax.gif

Ačiū 4u.gif jaučiu, kad mano "kaime" nebus sėklų pirkti doh.gif
Atsakyti
man reikia jusu pagalbos,

kaip jus daiginat geles is seklu?

as pasejau gelytes, kurios balokonuose zydi, ir laikiau apdengusi plevele, islindo daigeliai, plevele nuemiau ir pradejo nykti man daigeliai sad.gif
Ka daryt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūržolė @ 2009 03 26, 14:03)
Niekur Vilniuje nerandu rozmarino sėklų, gal kas nors kur matėt?

As MAXIMOJE pirkau rozmarino seklas,dar tik vakar pasisejau tai nezinau kaip man jos sudygs g.gif
Atsakyti
QUOTE(diora @ 2009 03 27, 21:59)
man reikia jusu pagalbos,

kaip jus daiginat geles is seklu?

as pasejau gelytes, kurios balokonuose zydi, ir laikiau apdengusi plevele, islindo daigeliai, plevele nuemiau ir pradejo nykti man daigeliai sad.gif
Ka daryt?  g.gif

Gali buti,kad dregmes per daug arba truksta,bet siaip tai man taip pat yra su astrom,sudygo ,po to keli daigeliai nudziuvo,bet is tu kas liko,tai gerai auga,jau ne viena tikra lapeli isleido ax.gif . Tikiuosi,kad ir tavosios isgyvens. O gal jos labai tankiai sudygo?
Atsakyti
QUOTE(estate @ 2009 03 27, 13:45)

Gal kuri augino artisoka? g.gif

Aš ruošiuosi šiemet auginti.Tik aišku ne ant palangės,nes kaip rašo jis užauga iki 2 metrų.Ir net nesistengsiu sėti namie,iš karto atšilųs į žemę. g.gif
Atsakyti
QUOTE(dlambliukas @ 2009 03 27, 16:16)
Pas mane jau pradėjo lysti rūgštynių daigeliai, o va petražolių dar nei kvapo blink.gif


Darmbliuk, o tu rugstynes zadi namie auginti? Niekad negirdejau dar tokio finto g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 03 28, 09:20)
Darmbliuk, o tu rugstynes zadi namie auginti? Niekad negirdejau dar tokio finto  g.gif

blush2.gif bandysiu vieną kokį vazončiką blush2.gif o kitas tai į lysvę sėsiu smile.gif šiandien dar salotų ir krapų pasisėjau ax.gif
Atsakyti