Įkraunama...
Įkraunama...

Pačių užauginti prieskoniai ir dar kai kas

QUOTE(nataliux @ 2009 03 24, 21:10)
Sveikutes,
Jungiuosi prie jusu mergaites,bandysiu auginti ivairias prieskonines zoleles ax.gif
Siandien pasejau petrazoles,krapus,bazilius,melysas,salotas ir net ridikelius
Paziuresiu ar kas man pavyks ax.gif
Noriu paklausti o per kiek mazdaug laiko jau gali sudygti mano sodelis?Bent jau pradeti dygti?Labai jau laukiu ax.gif

Galvočiau po geros savaitės turėtų pradėti dygti, nors kokios salotos, ridikėliai gal ir anksčiau. Neskubės ir sulauksi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūržolė @ 2009 03 25, 08:57)
Galvočiau po geros savaitės turėtų pradėti dygti, nors kokios salotos, ridikėliai gal ir anksčiau. Neskubės ir sulauksi bigsmile.gif


Aciu 4u.gif
Na lauksiu labai,as kaip mazas vaikas siandien tik atsikelusi nubegau paziureti kaip gi mano loveliai laikosi biggrin.gif
Ir pajutau toki specifini kvapa visama kambaryje,panasu kad nuo zemiu g.gif
Ar isnyks tas kvapas?
Atsakyti
Niekur Vilniuje nerandu rozmarino sėklų, gal kas nors kur matėt?
Atsakyti
QUOTE(Jūržolė @ 2009 03 26, 13:03)
Niekur Vilniuje nerandu rozmarino sėklų, gal kas nors kur matėt?


Zalia stotele turejo, bet pasejau pakuti is 100 seklu isdygo 2 verysad.gif doh.gif Varysiu dabar i sekluvos parde, vel ziuret smile.gif
Atsakyti
Aš savo sklypelyje prieskoniams esu paskyrusi atskirą lysvę ir eilutėm susisodinau savo augalus:gelsvė,mėta,melisa,peletrūnas,pelynas,rukola,valerijonas ir kelios eilutės rūgštynių.Dar turėjau anyžių,bet kaip ta kvaiša išmečiau,dabar vėl ieškosiu ir pasisodinsiu blush2.gif
Atsakyti
Sveijutes. As taip pat siais metais prisipirkau prieskoniu seklu rolleyes.gif (salavija, raudoneli, rozmarina) tik va nezinau kiek to gero is tu seklu isaugs g.gif . Manau ,kad tas sudygimas dar labai priklauso nuo seklu, sejau astras,tai ta pati rusis vienos fifmos seklu labai gerai sudygo,o va kitos tai nei jokiu gyvybes zenklu schmoll.gif . Bazilika turiu dar nuo praitu metu, labai gerai auga ir lapai tokie veslus. Labai svarbu bazilikui dregme,vasara tai kas antra diena laistau,nes tik nepalaistau pora dienu tai lapai tuoj pat pradeda leipti. Tikiuosi, kad bet po kelis daigus man pavyks is tu mano prieskoniu isauginti , as net vazonelius speceliai kiekvienam prieskoniui nusipirkau, tokie nedidukai, moliniai balti ir pavaizduotas tas prieskonis ir jo pavadinimas uzrasytas ax.gif
Atsakyti
Spygle, kas per augalas - rukola g.gif negirdėta man kažkaip blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(wiwi @ 2009 03 26, 17:59)
Sveijutes. As taip pat siais metais prisipirkau prieskoniu seklu  rolleyes.gif (salavija, raudoneli, rozmarina) tik va nezinau kiek to gero is tu seklu isaugs g.gif . Manau ,kad tas sudygimas dar labai priklauso nuo seklu, sejau astras,tai ta pati rusis vienos fifmos seklu labai gerai sudygo,o va kitos tai nei jokiu gyvybes zenklu schmoll.gif . Bazilika turiu dar nuo praitu metu, labai gerai auga ir lapai tokie veslus. Labai svarbu bazilikui dregme,vasara tai kas antra diena laistau,nes tik nepalaistau  pora dienu tai lapai tuoj pat pradeda leipti. Tikiuosi, kad bet po kelis daigus man pavyks is tu mano prieskoniu isauginti , as net vazonelius speceliai kiekvienam prieskoniui nusipirkau, tokie nedidukai, moliniai balti ir pavaizduotas tas prieskonis ir jo pavadinimas uzrasytas ax.gif


Manau isdygs ir puikiai skaninsi patiekaliukus mirksiukas.gif
O vazoniai kaip fainiai ir su vaizdeliu ir su uzrasu wub.gif Gal foto imesi butu smagu paziureti ax.gif
Atsakyti
Va cia truputuka radau apie rucolaMy Webpage

As seklu pirkau, bandysiu augint ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliux @ 2009 03 26, 20:42)
Manau isdygs ir puikiai skaninsi patiekaliukus  mirksiukas.gif
O vazoniai kaip fainiai ir su vaizdeliu ir su uzrasu  wub.gif Gal foto imesi butu smagu paziureti  ax.gif

Tai,kad nelabai man gaunasi su tais foto ikelimais doh.gif ,na dar bandysiu,jei pavyks,tai idesiu biggrin.gif
Atsakyti
jurzole
Rozmarino seklu yra pirkt justinishkiu parduotuvej sodininkams.
Atsakyti
QUOTE(anemone @ 2009 03 27, 08:58)
jurzole
Rozmarino seklu yra pirkt justinishkiu parduotuvej sodininkams.

ačiū
Atsakyti