Įkraunama...
Įkraunama...

Pačių užauginti prieskoniai ir dar kai kas

QUOTE(Jūržolė @ 2009 03 23, 09:38)
Vau, kaip smagiai mane nustebinot - tiek visokiausių prieskonių thumbup.gif . Praplėsiu ir aš savo sąrašą. Meduliuk, na tu kokia prieskonių mėgėja ir žinovė, ir gerų nuorodų davei. Mane tai taip pat šiai veiklai paskatino tai, kad labai jau prieskonių be E pasirinkimas labai mažas, o kam pirkti džiovintas žoleles, kai gali pati užsiauginti. Aš jau sugalvojau kur sudžiovinusi jas dėsiu - pasiūsiu ir išsiuvinėsiu lininius maišelius, ir sukabinsiu virtuvėj. Čia kaip toj pasakoj - dar grūdai nepasėti, o "kada duoną valgysim" lotuliukas.gif


Megeja tai , bet dar daug ju nezinau blush2.gif
As tai laikau popieriniuose netrintus - kad eteriniai aliejai negaruotu taip greitai, o tuos kur naudoju, patrinu, pasmulkinu ir i stiklinius indukus prieskoniams, spintutej, bet tavo ideja, tai liuksine thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(meduliukas @ 2009 03 23, 08:29)
O auginu savo prieskonyne siuos augalus:

Oho, kiek įvairiausių prieskoninių augaliukų bigsmile.gif
Bus iš ko patirties semtis mirksiukas.gif nes pirmi metai kaip kažką bandysiu auginti, tai manau kad nelaimių visokių bus blush2.gif
Atsakyti
Sveikutės, aš irgi noriu jungtis į Jūsų būrį. Tik kažin ar suspėsiu šiais metais. Po langais dar tik aplygintas molynas. Todėl pirmieji darbai žemei pradžiūvus bus sklypo galutinis lyginimas ir žolės sėjimas. Vis dėlto labai noriu ir "mini daržiuką" turėti Tai gal galit kuri patarimų duoti - kaip atrodo tos prieskoninių augalų lysvės, ar jas geriau prieš sėjant žolę suformuoti, ar bus galima ir vėliau "atgnybti" kokį kampelį. O gal ir nuotraukų galite įkelti? Man įdomiausios tokios "gyvos" iš mūsų pačių kiemų, o ne tos super išpuoselėtos kataloginės.
Atsakyti
Keli jau metai turiu prieskonių darželį,atskirai nuo viso daržo.Anksti pavasarį nepakeičiami pirmieji žalumynai būna laiškiniai česnakai ir nežinau tikslaus pavadinimo svogūniukai,kurie paskui žydi fioletiniais žiedeliais.Tai vieni iš prieskonių-žalumynų pavsarį.Rabarbarą jau mačiau vakar lendant iš po žemių. g.gif Dar prie prieskonių man patinka anyžiai.Tik jie man atrodo vienmečiai.Nes vienais metais buvau pasisėjųsi į gaivas,kompotus,jei kas mėgsta anyžius nepakeičiamas priedas.Aš anyžių ankščiau nemėgdavau,bet pabandžiau-patiko. bigsmile.gif Ramunėliai pridygsta kasmet patys,jei augo prieš tai,nes visų surinkti neįmanoma,tai jie ir pasisėja.Peletrūnas nepakeičiams man į varškės produktus dėti. thumbup.gif Valerijonas labai gražiai žydi,vos man ne darželio gėlė būna. mirksiukas.gif Tik dar nė karto šaknies nekasiau. g.gif Žiomenė šiemet pirmi metai sėsiu.Raudonėlis irgi jau n metų auga,skanu man į arbatas pamaišyti.Čiobrelis kartais apšąla.O stevija man nepatiko,pabandžiau arbaton dėti,nu per saldu man,kažkokį skonį turi,kuris man ne prie širdies. schmoll.gif Melisos aplamai moterims labai sveika gerti arbatas.Dievinu rozmariną,turiu ant palangės didelį,dar prisisėjau daugiau,vien pažiūrėjųs Oliverį,kaip jis visur jį naudoja,pradėjau ir aš jo daug kur dėti. mirksiukas.gif Levandos man kaip gėlė,nors Oliveris jų žiedeliais barstė keksiukus.Aš jų žiedelius dedu spinton nuo kandžių. g.gif
Atsakyti
QUOTE(AGI @ 2009 03 23, 11:32)
Sveikutės, aš irgi noriu jungtis į Jūsų būrį. Tik kažin ar suspėsiu šiais metais. Po langais dar tik aplygintas molynas. Todėl pirmieji darbai žemei pradžiūvus bus sklypo galutinis lyginimas ir žolės sėjimas. Vis dėlto labai noriu ir "mini daržiuką" turėti Tai gal galit kuri patarimų duoti - kaip atrodo tos prieskoninių augalų lysvės, ar jas geriau prieš sėjant žolę suformuoti, ar bus galima ir vėliau "atgnybti" kokį kampelį. O gal ir nuotraukų galite įkelti? Man įdomiausios tokios "gyvos" iš mūsų pačių kiemų, o ne tos super išpuoselėtos kataloginės.


As savo prieskonyne pirmiausia ir irengiau, numaciau kur bus darziukas, ten liepiau vyrui uzvezti geros zemes, mes isikelem gyventi vasario men, pirmaja vasara jau skynem braskes, darze buvo agurku, pomidoru, papriku, ridikeliu salotu, svogunu, kopustu,poru ir t.t. Net pirmaja silauoge nuskynem, avieciu.
O zole pasisejom daug daug veliau, nes irgi velavo visokie darbai, paskui zemems pinigu pritrukom doh.gif , nu zodziu....pirmiausia atsirado darzas. O eigu jus planuojat dekoratyvini prieskonyna matomo vietoe - siulyciau tiesiog numatyti vieta, jo forma, ir palikti zemes plota, kuri sejant zole, butinai uzdenkite plevele, kad seklu neprikristu.

Mano prieskoninas bus keturkampas, apipintais krastais, rekonstruoju nes viska perkeliau is senos vietos paskubom ir sodinau bet kaip.Padarysiu foto, kai snigo nebebus, dabar nieko nesimato vistiek.
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2009 03 23, 11:57)
Keli jau metai turiu prieskonių darželį,atskirai nuo viso daržo.Anksti pavasarį nepakeičiami pirmieji žalumynai būna laiškiniai česnakai ir nežinau tikslaus pavadinimo svogūniukai,kurie paskui žydi fioletiniais žiedeliais.Tai vieni iš prieskonių-žalumynų pavsarį.Rabarbarą jau mačiau vakar lendant iš po žemių. g.gif Dar prie prieskonių man patinka anyžiai.Tik jie man atrodo vienmečiai.Nes vienais metais buvau pasisėjųsi į gaivas,kompotus,jei kas mėgsta anyžius nepakeičiamas priedas.Aš anyžių ankščiau nemėgdavau,bet pabandžiau-patiko. bigsmile.gif Ramunėliai pridygsta kasmet patys,jei augo prieš tai,nes visų surinkti neįmanoma,tai jie ir pasisėja.Peletrūnas nepakeičiams man į varškės produktus dėti. thumbup.gif Valerijonas labai gražiai žydi,vos man ne darželio gėlė būna. mirksiukas.gif Tik dar nė karto šaknies nekasiau. g.gif Žiomenė šiemet pirmi metai sėsiu.Raudonėlis irgi jau n metų auga,skanu man į arbatas pamaišyti.Čiobrelis kartais apšąla.O stevija man nepatiko,pabandžiau arbaton dėti,nu per saldu man,kažkokį skonį turi,kuris man ne prie širdies. schmoll.gif Melisos aplamai moterims labai sveika gerti arbatas.Dievinu rozmariną,turiu ant palangės didelį,dar prisisėjau daugiau,vien pažiūrėjųs Oliverį,kaip jis visur jį naudoja,pradėjau ir aš jo daug kur dėti. mirksiukas.gif Levandos man kaip gėlė,nors Oliveris jų žiedeliais barstė keksiukus.Aš jų žiedelius dedu spinton nuo kandžių. g.gif


Kai darote arbatos misinuka - idekite siek tiek levandu, bet labai labai nedaug - bus labai subtilus, malonus aromatas, as dedu levandu i marinuojamus kepsnius lauzui, tik irgi, reikia deti minimaliai, nepadauginti, o kadangi gerai perziemojo, darysiu siais metais vaikams miego pagalveles.
Dar pasisejau levandu, jeigu sudygs - apsodinsiu rozyno krastus, labai su rozem dera graziai.
Atsakyti
QUOTE(meduliukas @ 2009 03 23, 09:13)
Medaus zole - bus pirmi metai, jau sudygo, naudosiu arbatu misiniams saldinti.

Kaukazietisko peletruno - dave Marija Baranauskiene - darzininkes turetu zinoti kas ji tokia ax.gif , yra isleidusi ne viena knyga apie augalus, prieskonius. As os kaimyne buvau, tai vat ir uzsikreciau blush2.gif Augau pas kaimynes lakstydama, nuo mazens i krauja augalai iauge blush2.gif

Katzole galima arbatoms naudoti, kaip ir meta, as ir mesa marinuodama idedu, pikantiskam skoniui sukurti.

Eksperimentuoju, maisau, derinu - taip ir atrandu misinukus tinkamus, varskei, mesai ir t.t.

O peletrunu galesiu pasidalinti, turetu buti atzaleliu. Jis ir taip labai dkoratyvus augalas, ne tik kaip prieskonis - labai ziedynas grazus kai sudziusta, gaila foto neturiu doh.gif
Papildyta:
Ziomene - mesytei, avienai, jautienai. O dasis nepakeiciamas mesai visai, lasinukams, kepant, verdant, saslykams, malonus labai prieskonis, ir sviezias ir dziovintas, kalninis dasis labai grazus krumelis neaukstas, paprastas dasis - irgi grazus, kai zydi ypac.

Kalninis dasis

Dasis

Tik nesutinku del astrumo - visai jis neastrus.

Prieskoniai

Prieskoniu pritaikymas

Vaje, kai paskaiciau, kiek dar truksta prieskoniu i kolekcija lotuliukas.gif  doh.gif

Ziomene



Ačiū tau, brangioji, už info notworthy.gif užsiseivinsiu visas nuorodas drinks_cheers.gif pravers thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(meduliukas @ 2009 03 23, 13:54)
o kadangi gerai perziemojo, darysiu siais metais vaikams miego pagalveles.
Dar pasisejau levandu, jeigu sudygs - apsodinsiu rozyno krastus, labai su rozem dera graziai.

Labai kvapnios pagalvėlės išeina iš džiovintų apynių spurgų. mirksiukas.gif Aš kasmet pakeičiu šviežiais spurgais.
Ne iš pirmo žmogaus girdžiu,kad gražu derinti su rožėmis levandas.Gal reikės bandyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2009 03 23, 11:57)
ir nežinau tikslaus pavadinimo svogūniukai,kurie paskui žydi fioletiniais žiedeliais.Tai vieni iš prieskonių-žalumynų pavsarį.

Mes tai juos vadinam "laiškiniais česnakais", bet čia labiau taip, kaip mūsų tėvai seneliai vadino,o koks jų tikras pavadinimas tai net nežinau blush2.gif Tai juos mes ne tiek kaip prieskonį naudojam, o salotas (pjaustyti laiškiniai česnakai, druska, grietinė) iš jų darom thumbup.gif labai skanu prie mėsiškų patiekalų, o ir vitaminų daug thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulašarė* @ 2009 03 23, 14:05)
Mes tai juos vadinam "laiškiniais česnakais", bet čia labiau taip, kaip mūsų tėvai seneliai vadino,o koks jų tikras pavadinimas tai net nežinau blush2.gif

Nu ne laiškiniai česnakai,yra laiškiniai.O svogūniukai būna vieni prie pirmųjų kartu su žieminiais svogūnais.Tik jų būna smulkesni laiškai.
Atsakyti
Dėl prieskonių sodelio formos, tai galima labai įvairiom formom juos susodint, pvz. per google/prieskonių sodelis/vaizdai galima rasti kaip dekoratyviai padarytos lysvės, kraštai apdėti akmenukais ir pan. galima net gražų "dekoro elementą" šalia namo įveisti.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2009 03 23, 13:12)
Nu ne laiškiniai česnakai,yra laiškiniai.O svogūniukai būna vieni prie pirmųjų kartu su žieminiais svogūnais.Tik jų būna smulkesni laiškai.


Nu, žinok ir stimulą man davei thumbup.gif Va susikaupiau ir paieškojau internete tikslesnio pavadinimo tų, apie kokius aš kalbėjau, tai:

user posted image
Gleivėtieji česnakai ( Allium nutans L.), labiau žinomi narcizlapių svogūnų vardu. Tikrai jų lapai panašūs į narcizų - suploti, 1-2 cm pločio. Atželia gegužės pradžioje arba viduryje, gausiai žydi liepos-rugpjūčio pradžioje, medingi ir dekoratyvūs. Kerai greitai plinta, todėl kas 4-6 metai išskirstomi ir persodinami. Dideli kerai augina daug, bet trumpų ir smulkių lapų.

Jauni lapai labai malonaus skonio, o peraugę turi daug gleivių ir yra kietesni. Šie česnakai priskiriami salotinių svogūnų grupei, jų lapai valgomi vieni arba su kitais žalumynais. Juose daug askorbininės rūgšties, mineralinių medžiagų ir geležies. Nuskinti lapai greitai atželia ir valgomi iki vėlyvo rudens.

Ar ir tu apie tuos pačius kalbėjai? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *saulašarė*: 23 kovo 2009 - 13:27
Pasitarkime - kokius prieskonius reikėtų sodinti daigeliais į ežią? Na baziliką taip, o kokius dar g.gif ir kada
Atsakyti