Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo tema - kur įsigyti!

dekui, mikuotuke, uz rupesti, pasiziurinesiu, jei kas pranesiu bigsmile.gif
naujute, na cimbas atrodo neblogai smile.gif kol kas per daug prie jo nagu nekisu, tik papurskalioju lapus ir dar nelaisciau ne karto smile.gif o kaip taviskis grazuolis?
gal tas cimbidis, kuri matei, buvo tokios bordo spalvos?
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 03 23, 19:33)
dekui, mikuotuke, uz rupesti, pasiziurinesiu, jei kas pranesiu  bigsmile.gif
naujute, na cimbas atrodo neblogai smile.gif kol kas per daug prie jo nagu nekisu, tik papurskalioju lapus ir dar nelaisciau ne karto  smile.gif  o kaip taviskis grazuolis?
gal tas cimbidis, kuri matei, buvo tokios bordo spalvos?

maniskis tai zydi vis dar, apeinu lapus kiekviena ryta, apziuriu ar nera tu bjaurybiu (rasiau kad radau skydamariu) ir tiek, ligtais gerai jauciasi, dar nejudinu kol zydi:) aga tokios tamsiai raudonos-bordo spalvos, gal tu ji nupirkai ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 03 23, 17:55)
aciu mergaites smile.gif bandysiu ieskoti tu drugeliu, as taip pat pagalvojau,kad gal urme ju galima rasti pigiau smile.gif na o tavo naujute, tai tikrai labai pigiai drugeliai atsiejo, ir tokie grazus  wub.gif  tik man tolokai ta silainiu norfa  verysad.gif


Pabandykit ieskoti prie segiuku plaukams,KLP neretai buna ir po pigiaja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 23, 18:35)
maniskis tai zydi vis dar, apeinu lapus kiekviena ryta, apziuriu ar nera tu bjaurybiu (rasiau kad radau skydamariu) ir tiek, ligtais gerai jauciasi, dar nejudinu kol zydi:) aga tokios tamsiai raudonos-bordo spalvos, gal tu ji nupirkai ? biggrin.gif

ne, ne as smile.gif bet maciau ji ten prie laiptu stovint ir jis kainavo tik 70lt, sakyciau tikrai pigiai uz oki giganta bigsmile.gif
merga, dekui pasidairysiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo axara: 23 kovo 2009 - 18:38
QUOTE(axara @ 2009 03 23, 19:36)
ne, ne as smile.gif bet maciau ji ten prie laiptu stovint ir jis kainavo tik 70lt, sakyciau tikrai pigiai uz oki giganta bigsmile.gif
merga, dekui pasidairysiu  smile.gif

gerai kad jau nupirktas buvo. buciau jamus nepagalvodama kur reikes toki giganta deti smile.gif jam atskiro kambario reiktu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 23, 18:39)
gerai kad jau nupirktas buvo. buciau jamus nepagalvodama kur reikes toki giganta deti smile.gif jam atskiro kambario reiktu  biggrin.gif

mano zinok panasaus dydzio, tik ten gal buvo daugiau ziedstiebiu, ir mano kainavo 74lt tai pagal ideja turetu buti didesnis ar pan, bet rodos,kad tas bordo buvo ir veslesnis ir siek tiek didesnis. o jau patikek kiek vietos uzima, kad tikrai nesitikejau,jog taip bus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 03 23, 19:44)
mano zinok panasaus dydzio, tik ten gal buvo daugiau ziedstiebiu, ir mano kainavo 74lt tai pagal ideja turetu buti didesnis ar pan, bet rodos,kad tas bordo buvo ir veslesnis ir siek tiek didesnis. o jau patikek kiek vietos uzima, kad tikrai nesitikejau,jog taip bus  doh.gif

tai taip cia ne phalikiukas kur ant palanges pastatyt galima bigsmile.gif
Atsakyti
gerai, kad aš to bordinio nemačiau schmoll.gif būtų viskas buve fool.gif mega_shok.gif ph34r.gif namai - džiunglės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 23, 19:57)
gerai, kad aš to bordinio nemačiau  schmoll.gif  būtų viskas buve  fool.gif  mega_shok.gif  ph34r.gif  namai - džiunglės  doh.gif

mikuotuke tavo nuotrauka reiktu visose geliu bazese iskabinti, kaip pavojinga piniginei persona, kad neileistu taves biggrin.gif paciai geriau butu manau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 23, 19:00)
mikuotuke tavo nuotrauka reiktu visose geliu bazese iskabinti, kaip pavojinga piniginei persona, kad neileistu taves  biggrin.gif paciai geriau butu manau  lotuliukas.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif oj juokiuosi, negaliu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 03 23, 20:01)
biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  oj juokiuosi, negaliu  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  thumbup.gif

bet geris ta musu mikuotuke, Kauno naujienas visas pranesa, jeigu be pinigines vaziuoja tai ir mums dar lieka thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
snd pramones maximoj maciau nemazai grazuoliu ir spalvyciu ivairiu ax.gif ,tik is toli maciau artyn net nedrysau eit nes su MB buvau,butu nuvijes turbut lotuliukas.gif ,bet apsimeciau kad nerupi nail.gif ,nors ratais ejau,ir tik snaira ziurejau lotuliukas.gif . na o ryt leksiu i aleksota,kadangi viena leksiu tai nuojauta lb stipriai kuzda kad i bazyte tikrai laiko rasiu uzlekt lotuliukas.gif
Atsakyti