Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo tema - kur įsigyti!

aha, mergaites, kokiu grazuoliu prisiauginusios doh.gif bigsmile.gif wub.gif
jau net nera kaip komentuoti lotuliukas.gif nes tikrai labai grazus gelynai, orchidynai wub.gif
kazin, Lietuvos gelynai (kokie siltnamiai) neuzsiimtu kokiu orchideju auginimu, ne? lotuliukas.gif as noreciau dirbti ten, bent "alki" numalsinciau :lotuliukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 23, 17:11)
aha, mergaites, kokiu grazuoliu prisiauginusios  doh.gif  bigsmile.gif  wub.gif
jau net nera kaip komentuoti  lotuliukas.gif  nes tikrai labai grazus gelynai, orchidynai  wub.gif
kazin, Lietuvos gelynai (kokie siltnamiai) neuzsiimtu kokiu orchideju auginimu, ne?  lotuliukas.gif as noreciau dirbti ten, bent "alki" numalsinciau  :lotuliukas  wub.gif

nu jo.. manau ir daugaiu butu norinciu padirbeti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyti @ 2009 03 23, 18:16)
nu jo.. manau ir daugaiu butu norinciu padirbeti biggrin.gif

hihihi.gif hihihi.gif irnesakyk.gif kur jau ne hihihi.gif oi... laimei, dabar tuscios kisenes - kitaip iss to bado eiciau kokia grazuole sumedzioti ph34r.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 23, 17:11)
aha, mergaites, kokiu grazuoliu prisiauginusios  doh.gif  bigsmile.gif  wub.gif
jau net nera kaip komentuoti  lotuliukas.gif  nes tikrai labai grazus gelynai, orchidynai  wub.gif
kazin, Lietuvos gelynai (kokie siltnamiai) neuzsiimtu kokiu orchideju auginimu, ne?  lotuliukas.gif as noreciau dirbti ten, bent "alki" numalsinciau  :lotuliukas  wub.gif


Tokiu atveju matyt darbe ir apsigyvenčiau lotuliukas.gif

Įdedu nuotrauką vieno falenopsio, kuris man be galo mielas, gaila, tik kad nužydėjo, o naujas žiedstiebis užstrigo augimo procese verysad.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 23, 18:11)
aha, mergaites, kokiu grazuoliu prisiauginusios  doh.gif  bigsmile.gif  wub.gif
jau net nera kaip komentuoti  lotuliukas.gif  nes tikrai labai grazus gelynai, orchidynai  wub.gif
kazin, Lietuvos gelynai (kokie siltnamiai) neuzsiimtu kokiu orchideju auginimu, ne?  lotuliukas.gif as noreciau dirbti ten, bent "alki" numalsinciau  :lotuliukas  wub.gif



QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 23, 18:25)
hihihi.gif  hihihi.gif  irnesakyk.gif kur jau ne  hihihi.gif oi... laimei, dabar tuscios kisenes - kitaip iss to bado eiciau kokia grazuole sumedzioti  ph34r.gif

mikuotuke kaip visada savam stiliuj thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Indraja @ 2009 03 23, 18:30)
Tokiu atveju matyt darbe ir apsigyvenčiau  lotuliukas.gif

Įdedu nuotrauką vieno falenopsio, kuris man be galo mielas, gaila, tik kad nužydėjo, o naujas žiedstiebis užstrigo augimo procese  verysad.gif

user posted image

bigsmile.gif va, kaip tik norejau pasidziaugti, kad vienaziedis dziuveselis, nuciuptas geltonais lapais ir vienu ziedu (butent tokiu geltonu) pagaliau pajuto gera gyvenima ir dabar leidzia nauja ziedstiebiuka bigsmile.gif siandien pamaciau wub.gif (parnestas pries menesi) wub.gif
Papildyta:
QUOTE(naujute @ 2009 03 23, 18:38)
mikuotuke kaip visada savam stiliuj  thumbup.gif  lotuliukas.gif

oi... blush2.gif net susigedau lotuliukas.gif ai, siandien planavom, kur deti daigyklas su daigeliais. Manasis sako - tam kambary ant palanges, ir sviesu, ir vietos daug. As sakau - tai kad nera vietos blush2.gif Tas - kaip nera? Visai? O ant kitos palanges? O dar kitam kambary? Uzimta? Tai KO tu ten pridejai? blink.gif
... taip isaiskejo mano paslaptis hihihi.gif
dar teko prisipazinti busima kiaulyste apie numatytus, bet dar nesamus naujus gyventojus, tai tik atsiduso..
.. eisim kitu vietu daigykloms ieskoti ax.gif
Atsakyti
aciu mergaites smile.gif bandysiu ieskoti tu drugeliu, as taip pat pagalvojau,kad gal urme ju galima rasti pigiau smile.gif na o tavo naujute, tai tikrai labai pigiai drugeliai atsiejo, ir tokie grazus wub.gif tik man tolokai ta silainiu norfa verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 23, 18:50)
O dar kitam kambary? Uzimta? Tai KO tu ten pridejai?  blink.gif
... taip isaiskejo mano paslaptis  hihihi.gif
dar teko prisipazinti busima kiaulyste apie numatytus, bet dar nesamus naujus gyventojus, tai tik atsiduso..
.. eisim kitu vietu daigykloms ieskoti  ax.gif

geras taviskis ir laaaabai kantrus wink.gif
Papildyta:
QUOTE(axara @ 2009 03 23, 18:55)
aciu mergaites smile.gif bandysiu ieskoti tu drugeliu, as taip pat pagalvojau,kad gal urme ju galima rasti pigiau smile.gif na o tavo naujute, tai tikrai labai pigiai drugeliai atsiejo, ir tokie grazus  wub.gif  tik man tolokai ta silainiu norfa  verysad.gif

manau rastum ir bazej, aisku del drugeliu per visa miesta nevaziuosi gi wink.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 03 23, 18:55)
aciu mergaites smile.gif bandysiu ieskoti tu drugeliu, as taip pat pagalvojau,kad gal urme ju galima rasti pigiau smile.gif na o tavo naujute, tai tikrai labai pigiai drugeliai atsiejo, ir tokie grazus  wub.gif  tik man tolokai ta silainiu norfa  verysad.gif

paziurek www.orchidejos.lt kainas, jei tau tinkamos, prie progos galesiu paimti (taciau tai bus negreitai dar) mirksiukas.gif kad nekainuotu pasto islaidos vien del segtuku, o man su vienu siuntiniu viskas ir atkeliautu ax.gif
tiesiog laukiu laiskelio is ten, jei ka nors siustu, tada ir paimciau (informuociau is anksto i az). Tai pasizvalgyk mirksiukas.gif
Papildyta:
naujute, gal pavyko atrasti laiko ir sumedzioti kai ka geltono? bigsmile.gif as laukiu nesulaukiu ziniu, o nuvaziavusi taip ir nebuvau (vos gyva is po vakar darbo) unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 23, 19:02)
naujute, gal pavyko atrasti laiko ir sumedzioti kai ka geltono?  bigsmile.gif  as laukiu nesulaukiu ziniu, o nuvaziavusi taip ir nebuvau (vos gyva is po vakar darbo)  unsure.gif

zinok vakar buvau i druskininkus islekus visai dienai, o siandien MB su masina isvaziavo i darba, tai net nevaziavau, nes per toki ora kad ir buciau nugriebus ka, tai kol parsivesciau namo nieko nebeliktu, nevaziavau kad paskui negrauztu nervai doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 23, 19:08)
zinok vakar buvau i druskininkus islekus visai dienai, o siandien MB su masina isvaziavo i darba, tai net nevaziavau, nes per toki ora kad ir buciau nugriebus ka, tai kol parsivesciau namo nieko nebeliktu, nevaziavau kad paskui negrauztu nervai  doh.gif  blush2.gif

jei vaziuosi kada i medziokle, pranesk naujienas, ar sekesi, ar ne, man baaaaisiai smalsu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 23, 19:09)
jei vaziuosi kada i medziokle, pranesk naujienas, ar sekesi, ar ne, man baaaaisiai smalsu  rolleyes.gif

butiniausiai drinks_cheers.gif jeigu MB nevelai gris is darbo gal ir siandien paleksim kurnors g.gif
Papildyta:
axara kaip tavo cimbukas gyvena?kaip naujuose namuciuose jauciasi??? as kai buvau vilijampoles bazej tai maciau toooooki nerealu kad ojojoj su pardaveja lygus, tokio dydzio, bet sake jau parduotas, idomu kokia kaina tokio butu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naujute: 23 kovo 2009 - 18:31