Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo tema - kur įsigyti!

Sveikutes. As irgi stoju i ligoniukiu kluba doh.gif Pro sias grazuoles parduotuvej nebepraeinu wub.gif
Atejau pasirodyti kaip atrodo mano palange po gimtadienio blush2.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Ziuriu, kad sita liga neisgydoma doh.gif Paskaiciusi kazkurios mamytes pasisakyma, kad aleksoto maximoj yra juodu orchideju, greit ciupau vaika ir tiesiai i maxima doh.gif O ten aisku nieko jau nebera, tik tos pacios baltukes doh.gif
Bet visas jusu temas seku, tad lauksim gal dar kuri pastebes kur nors kokiu grazuoliu wub.gif
Atsakyti
koks grozis smile.gif pasaka
Atsakyti
QUOTE(shatene @ 2009 03 23, 14:32)
koks grozis smile.gif pasaka

Aciuks ax.gif blush2.gif
Dar ta paskutine porele is arciau parodysiu. Man tie ju liezuveliai... wub.gif wub.gif wub.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
nu bet ir groziai wub.gif wub.gif
Atsakyti
Ziuriu ziuriu ir galvoju, kaip issipuose lietuviskos palanges, kai zmones eme orchidejas pirkti ir auginti. Smagu smile.gif
Atsakyti
Krissti, schetelling purškalo(buvau išbandžiusi visokius bet šis patiko labiausiai) orchytėms yra net ir sodo prekių parduotuvėse,šiadien teko užvažiuoti į Ukmergę , tai Bauhof sodo prekiu parduotuvėje yra dabar akcija 9Lt kainuoja smile.gif dar yra Kaune savanorių prospekte man rodos ta parduotuvė irgi vadinsi "schetelling" g.gif Ukmergės parduotuvėje dažnai būna nukainuotų orchyčių,vieną kart užtaikiau tai nusipirkau po 5lt na jos buvo perlaistytos tačiau atgaivinau jas 4u.gif
Atsakyti
Žiūriu žiūriu,pas visas gėlytės bujoja, visos tokios puikios! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 03 23, 15:11)
Aciuks ax.gif  blush2.gif
Dar ta paskutine porele is arciau parodysiu. Man tie ju liezuveliai... wub.gif  wub.gif  wub.gif




aha, man irgi šitos tavo labiausiai į akis krito wub.gif
Atsakyti
QUOTE(columbija @ 2009 03 23, 14:32)
Krissti, schetelling purškalo(buvau išbandžiusi visokius bet šis patiko labiausiai) orchytėms yra net ir sodo prekių parduotuvėse,šiadien  teko užvažiuoti į Ukmergę , tai Bauhof sodo prekiu parduotuvėje yra dabar akcija 9Lt kainuoja  smile.gif  dar yra Kaune savanorių prospekte man rodos ta parduotuvė irgi vadinsi "schetelling" g.gif  Ukmergės parduotuvėje dažnai būna nukainuotų orchyčių,vieną kart užtaikiau tai nusipirkau po 5lt na jos buvo perlaistytos tačiau atgaivinau jas  4u.gif

aciu, tikiuosi kur nors ju rasiu
Atsakyti
sakykit, o kur jus perkat tuos drugelius, pvz maciau pas naujute ant gelytes tupi smile.gif sakau gal irgi kokiame taske ju pigiau yra?nes kiek maciau pardyotuvese tai dauguma po 5-10lt kainuoja verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 03 23, 16:54)
sakykit, o kur jus perkat tuos drugelius, pvz maciau pas naujute ant gelytes tupi smile.gif sakau gal irgi kokiame taske ju pigiau yra?nes kiek maciau pardyotuvese tai dauguma po 5-10lt kainuoja  verysad.gif

as pirkau visai nebrangiai, didesni po 2,5 o mazesni po 2 lt, bet tasko neturiu, tiesiog radau parduotuvej ir nupirkau ax.gif o pirkau silainiu norfoj, ten yra toks mazas geliu kampelis ir visa saka tu drugeliu aptubdyta, gal bazej kokioj butu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 03 23, 16:54)
sakykit, o kur jus perkat tuos drugelius, pvz maciau pas naujute ant gelytes tupi smile.gif sakau gal irgi kokiame taske ju pigiau yra?nes kiek maciau pardyotuvese tai dauguma po 5-10lt kainuoja  verysad.gif



http://www.orchidejo...php?id=36&cid=3

Čia yra pas SKM -5vnt -4,99Lt ir dar bitučių ir t.t.t.
Atsakyti