Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo tema - kur įsigyti!

Sveikutes 4u.gif Buvom savaitgali isvyke, tai kazkokioj parduotuveleje aptikau stai ka
cambria
user posted image

atrodo irgi cambria
user posted image

blogai matosi gal, bet nasigauna kitaip nufotkinti, o ir ziedu nelabai liko

dendrobium
user posted image

Viena diena nuciupau 2 orchidejas po 10 lt bigsmile.gif pirkau tik del kainos, sekancia diena dar uzbegau ir radau ta trecia irgi 10 lt. Visos baigia zydeti, ant ziedu pilna zaliu musyciu, saknys kazkaip keistai apdziuvusios atrodo, bet visas grobis tik 30 lt bigsmile.gif bandysiu gelbeti

ai ir dar kaip susinervinau, pradejau googlinti apie cambrijas, o pasirodo cia tik parduotuvinis pavadinimas doh.gif tai nutariau, kad pirmos dvi bus oncidiumai, dar teks ieskoti tikslesnio pavadinimo.
Atsakyti
sveikutes plepses 4u.gif nu bet jusu ir tempai... nepabuk viena diena tai 6 psl privarot tongue.gif
p.s visu labai grazus nauji augalukai thumbup.gif
Atsakyti
As cia truputi ne i tema, gal kuri zinote kaip rusiskai "amarai" vadinasi? noriu paieskoti rusiskaime puslapyje apie juos, bet nezinau kaip juos pavadinti doh.gif
Atsakyti
ar apie tokias šnekat tamsiažiedes? smulkiais žiedais?

user posted image

aš maximoj po kovo 8osios tokią nuskyniau su trim žiedstiebiais, labia gražiai dabar skleidžiasi. tik norėčiau, kad tie žiedstiebiai tokie ilgi paskui nebeišstyptų, žymiai gražiau atrodytų augaliukas, tai kirpsiu visus velniop, gal trumpesni ataugs... blush2.gif

šiandien pagaliau pafotkinau savo orchių kolekciją, nieko stebuklingo, bet kol dar betn pusė žydi, kad prisiminčiau, kokie žiedai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(FedeSperanza @ 2009 03 23, 11:28)
ar apie tokias šnekat tamsiažiedes? smulkiais žiedais?

user posted image

aš maximoj po kovo 8osios tokią nuskyniau su trim žiedstiebiais, labia gražiai dabar skleidžiasi. tik norėčiau, kad tie žiedstiebiai tokie ilgi paskui nebeišstyptų, žymiai gražiau atrodytų augaliukas, tai kirpsiu visus velniop, gal trumpesni ataugs...  blush2.gif

šiandien pagaliau pafotkinau savo orchių kolekciją, nieko stebuklingo, bet kol dar betn pusė žydi, kad prisiminčiau, kokie žiedai  biggrin.gif

tai laukiam laukiam kolekcijos parodymo wink.gif
p.s as irgi noreciau savo albuma pasidaryti bet nemoku tam publicfotki doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Melanija @ 2009 03 23, 11:21)
As cia truputi ne i tema, gal kuri zinote kaip rusiskai "amarai" vadinasi? noriu paieskoti rusiskaime puslapyje apie juos, bet nezinau kaip juos pavadinti  doh.gif


man šviečias, kad Тля
Atsakyti
QUOTE(FedeSperanza @ 2009 03 23, 11:38)
man šviečias, kad Тля


aha, jau issiaiskinau 4u.gif
Atsakyti
na as irgi savo parodau VISAS gelytes, kurias dabar turiu is orchideju kolekcijos wink.gif
pati pirmoji, balta didziaziede, gauta dovanu wink.gif
user posted imagekitos seip nupirktos MB ar pacios smile.gifuser posted imageuser posted image
user posted imageuser posted imageuser posted image
ir mamai padovanota wink.gifuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naujute: 23 kovo 2009 - 11:56
QUOTE(~Sandrita~ @ 2009 03 22, 15:36)
Matet nauja Maximos lankstinuka?Geliu vazonams bus 40%nuolaida  thumbup.gif bus kaip gelytes graziai sudet i vazonus  smile.gif

Sper gera naujiena thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 23, 12:25)
na as irgi savo parodau VISAS gelytes, kurias dabar turiu is orchideju kolekcijos wink.gif
pati pirmoji, balta didziaziede, gauta dovanu wink.gif


super, man cymbidis ypač gražus thumbup.gif

o va čia mano kolekcija:
http://public.fotki....teI/orchidejos/

trūksta tik vieno nužydėjusio dendrobio, kurio net žiedų nebeprisimenu kaip atrodo bigsmile.gif ir reanimuojamos smulkiažiedžio baltuko phaleonopsio... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FedeSperanza: 23 kovo 2009 - 12:02
Sveikutes, siandien pirkau stiklinius vazonus savo orchidejom smile.gif ir paemiau dar drenaziniu rutuliuku i kuriuos ipilsiu vandens kad imti dregme gelytes ir biskiuka vazonelis auksciau bus iskeltas. ar galima taip daryti?
dar norejau pasiklausti kur rasti schetelling trasu purskikliu lapams, saknims....nes niekur ju nerandu????
vakar kai persodinau orchideja tai tas substratas toks stmabus buvo ir ne visur uzsipyle pilnai indelis na tarp saknu jis tiesiog neilindo, nes per dideli gabalai ir dabat tokiu tusciu ertmiu yra, idomu ar nieko tokio, jei saknu substratas neliecia????

Atsakyti
QUOTE(FedeSperanza @ 2009 03 23, 13:00)
super, man cymbidis ypač gražus  thumbup.gif

o va čia mano kolekcija:
http://public.fotki....teI/orchidejos/

trūksta tik vieno nužydėjusio dendrobio, kurio net žiedų nebeprisimenu kaip atrodo bigsmile.gif ir reanimuojamos smulkiažiedžio baltuko phaleonopsio... blush2.gif

aciu, tavo kolekcija irgi ne is prastuju , man labai didziaziedes patiko wub.gif
Atsakyti