Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo tema - kur įsigyti!

QUOTE(mamaErika @ 2009 03 27, 18:12)
Labai graži  wub.gif  Kokia čia rūšis?  blush2.gif


Oncidium Sharry Baby 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 27, 19:39)
tavo ryte parodyto doritaenopsio nėra? 

simre, dabar tik pastebėjau, kokia čia foto - tu ją nusipirkai? Šitą gėlytę?  blink.gif  A jau  lotuliukas.gif  kada spėjai  lotuliukas.gif  galvojau, kad iš interneto foto  lotuliukas.gif ale gražuolė  wub.gif

Pala, o ką aš šiandien ryte rodžiau? blink.gif

Nu teko nusipirkt, dykai nieks neduoda. Tik čia ne tokia, kokių daugybė maximoj - ir spalva ir pamarginimas skiriasi.
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 03 27, 21:18)
Pala, o ką aš šiandien ryte rodžiau?  blink.gif

Nu teko nusipirkt, dykai nieks neduoda. Tik čia ne tokia, kokių daugybė maximoj - ir spalva ir pamarginimas skiriasi.

http://www.sborchid....ocode=XPH007213
va šitą gražuolį rodei ryte mirksiukas.gif

bet jau tavasis ta koks įdomus bigsmile.gif net nepatikėjau, kad tavo schmoll.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(FedeSperanza @ 2009 03 27, 16:26)
ir dar šiandien pasiklausiau orchių fanatų tai sakė toj pačioj aerouosto pusėj kirtimuose prie Dartomos garažų kažkur antros gėlių bazės yra kur orches perka, pavadinimo nežinojo, tai jei kas pro šalį suks, gal praneš tiksliau, kokia ten per vieta.

UAB Ordilina, Eišiškių plentas 8 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2009 03 27, 21:28)
UAB Ordilina, Eišiškių plentas 8  4u.gif

Ačiū, Šilinge 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 03 27, 19:03)
Taaaaaiiiiip......  blush2.gif


Gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 27, 20:26)
http://www.sborchid....ocode=XPH007213
va šitą gražuolį rodei ryte  mirksiukas.gif

bet jau tavasis ta koks įdomus  bigsmile.gif  net nepatikėjau, kad tavo  schmoll.gif  thumbup.gif

Aaaa.... rodžiau tokį. Bet jau buvau pamiršus (mano smegenims poilsio reikia matyt nuo viso pasulio...) blush2.gif Man atrodo, kad maximose tokie, kaip toj internetinėj nuotraukoj ir yra. Ar bent jau labai panašūs. O va tokį, kur nusipirkau, radau vienintelį.
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 03 27, 21:38)
Aaaa.... rodžiau tokį. Bet jau buvau pamiršus (mano smegenims poilsio reikia matyt nuo viso pasulio...)  blush2.gif Man atrodo, kad maximose tokie, kaip toj internetinėj nuotraukoj ir yra. Ar bent jau labai panašūs. O va tokį, kur nusipirkau, radau vienintelį.

o pvz kurioje maximoje buvai? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 27, 20:39)
o pvz kurioje maximoje buvai?  blink.gif

Pramonės. Ji man iš darbo pakeliui. Kai bazėj ko nenusiperku per savo durną galvą, užsuku į maximą. O ten, kaip žinia, pagundų daugiau nei pakakamai...
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 27, 21:39)
o pvz kurioje maximoje buvai?  blink.gif


Geltonų su ryškiai rožiniu viduriuku mačiau akropolio maximoj, tiesa tai buvo prieš keletą dienų mirksiukas.gif
Atsakyti
vaje, vaje, gerai, kad pramonės maxima man labai nepakeliui, o štai akropolis doh.gif kažin, gi pirmadienį kaip tik ten būsiu ph34r.gif
reiks pažiūrėti situaciją ph34r.gif jau tikri grožiai wub.gif
Papildyta:
tiesa, jei kas netyčia nužiūrėtumet kur nors gražių, kabančių ne plastikinių vazonėlių (gali būti iš vytelių ar dar kokie), brūkštelkit čia, liksiu labai dėkinga wub.gif
beje, Lorute turėtų jau grįžti su pirkiniais... lotuliukas.gif kur mano cimbidis lotuliukas.gif
Atsakyti
Įdomu skirtingos maximos skirtingomis dienomis užsiveša naujienų? smile.gif Kas nors žinot?
Atsakyti