Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo tema - kur įsigyti!

QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 27, 16:08)
Statau cimbidį, kad grįši su laimikiu!  lotuliukas.gif

Statymas priimtas lotuliukas.gif Kas dar? lotuliukas.gif
Bet nepamirskite sunkinancia aplinkybe - vaziuoju neviena o su MB kuris jau vakar snairai paziurejo kai pamate kad grizau su dviem naujokem!!! lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Teks meniskai isiteikti jam ar ba kazkaip uzkalbet danti lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 27, 16:10)
as tai irgi uzuodziu naujokele (-es)
man gaila cimbidzio butu  lotuliukas.gif

Jei būčiau neteisi, prakiščiau cimbidį, bet kadangi aš laimėsiu, cimbas liks pas mane ir teoriškai turėčiau dar vieną gauti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 27, 16:12)
Jei būčiau neteisi, prakiščiau cimbidį, bet kadangi aš laimėsiu, cimbas liks pas mane ir teoriškai turėčiau dar vieną gauti  lotuliukas.gif

Vajej isiveliau dabar doh.gif Teks arba cimbo ieskot, arba i maxima eit pro kita iejima kur geliu nera doh.gif Bet ar yra toks slaptas iejimas? blink.gif Anoniminems phalaenopsikems lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 03 27, 16:12)
Statymas priimtas lotuliukas.gif Kas dar? lotuliukas.gif
Bet nepamirskite sunkinancia aplinkybe - vaziuoju neviena o su MB kuris jau vakar snairai paziurejo kai pamate kad grizau su dviem naujokem!!! lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Teks meniskai isiteikti jam ar ba kazkaip uzkalbet danti lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

aš šiandien vieną pasiteisinimą buvau nuo ryto smegeninėj susukus- juk dalina tuos lipdukus, tai prisidėti prekių tiek, kad trūktu iki 25, 50, 75 lt, na, o tada nuo kasos nubėgti, šaukti - aš tuoj! Grįžti su nusižiūrėta orche, paduoti KASININKEI (NE MB!) į rankas, sakyti - priskaičiuokit, o jau tada vyriškis nebeturės ką sakyti lotuliukas.gif
kažkaip ryte atėjo į galvą, jei iškiltų extra atvejis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(as_rutak @ 2009 03 27, 15:11)
jezus maryja vos sirdis nesustojo lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  niu varysiu snd butinai i medziokle, per visas maximas kaune tongue.gif  MB s

kaip jums pavydziu kad maxiu daug turit pas mus viena tai ten jau visas kiauriai isnarscius bet papildymio kol nera doh.gif

QUOTE(naujute @ 2009 03 27, 15:11)
o negaletu buti kad cia balta orche i koki rasal imerkta??? g.gif zinau su rozem, tulpem taip daro, arba gal fotoshopas? unsure.gif

zinok visko gali buti del to suabejojau g.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 27, 16:16)
aš šiandien vieną pasiteisinimą buvau nuo ryto smegeninėj susukus- juk dalina tuos lipdukus, tai prisidėti prekių tiek, kad trūktu iki 25, 50, 75 lt, na, o tada nuo kasos nubėgti, šaukti - aš tuoj! Grįžti su nusižiūrėta orche, paduoti KASININKEI (NE MB!) į rankas, sakyti - priskaičiuokit, o jau tada vyriškis nebeturės ką sakyti  lotuliukas.gif
kažkaip ryte atėjo į galvą, jei iškiltų extra atvejis  blush2.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nu kur tau mikuotike nesuras iseities lotuliukas.gif I tave galima kreiptis visais pirkimo suptilybiu klausimais 4u.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
visada prašom irnesakyk.gif hihihi.gif blogiausiu atveju turėtų pakakti patempti lūpą ir pažadėti (sukryžiavus pirštus už nugaros), kad čia jau tikrai paskutinė didis.gif

ph34r.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 27, 15:16)
aš šiandien vieną pasiteisinimą buvau nuo ryto smegeninėj susukus- juk dalina tuos lipdukus, tai prisidėti prekių tiek, kad trūktu iki 25, 50, 75 lt, na, o tada nuo kasos nubėgti, šaukti - aš tuoj! Grįžti su nusižiūrėta orche, paduoti KASININKEI (NE MB!) į rankas, sakyti - priskaičiuokit, o jau tada vyriškis nebeturės ką sakyti  lotuliukas.gif
kažkaip ryte atėjo į galvą, jei iškiltų extra atvejis  blush2.gif

nu tu ir prisimastai thumbup.gif lotuliukas.gif thumbup.gif lotuliukas.gif rezultatas: namie daug orchideju, surinkti lipdukai ir gautas maximos ranksluostis uz 0,01 Lt (nors jo kaina kai sudedi visus islaiestu pingelius gaunasi 1000 Lt)
as tai lauksiu savo tortadienio ir jei kas klaus ko noriu tai noresiu salotines (zalios), ryskiai geltonos ir bordo spalvu orchiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Krissti_ @ 2009 03 27, 16:21)
nu tu ir prisimastai  thumbup.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif  lotuliukas.gif  rezultatas: namie daug orchideju, surinkti lipdukai ir gautas maximos ranksluostis uz 0,01 Lt (nors jo kaina kai sudedi visus islaiestu pingelius gaunasi 1000 Lt)
as tai lauksiu savo tortadienio ir jei kas klaus ko noriu tai noresiu salotines (zalios), ryskiai geltonos ir bordo spalvu orchiu smile.gif

bet iš to 1000 lt už 500 lt orchidėjų namie atsiras clap.gif
lotuliukas.gif
įsivaizduoji, kiek tai būtų lotuliukas.gif
nors aš gal jau daug pinigėlių joms išleidau blink.gif blush2.gif
Papildyta:
Juokiasi puodas, kad katilas juodas doh.gif pati kokius 500 lt per vienerius metus išleidau, dabar turiu apžėlusius namus doh.gif
na ir gerai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 27, 15:23)
bet iš to 1000 lt už 500 lt orchidėjų namie atsiras  clap.gif
lotuliukas.gif
įsivaizduoji, kiek tai būtų  lotuliukas.gif
nors aš gal jau daug pinigėlių joms išleidau  blink.gif  blush2.gif

na bet maxei eina rasti ir nukainuotu tai ne taip vyras pyksta, kad leidziu seimos biudzeta ax.gif
Papildyta:
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 27, 15:25)

Juokiasi puodas, kad katilas juodas  doh.gif  pati kokius 500 lt per vienerius metus išleidau, dabar turiu apžėlusius namus  doh.gif
na ir gerai  lotuliukas.gif

jei as gyvenciau name taip irgi daryciau :)bet dabar nera galimybes schmoll.gif
Atsakyti
greitai turėsiu atsijungti, tad perduokite vienos kitoms, pacituokite ar pan.
NAUJA TEMA

http://www.supermama...;#entry25480876
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mikuotuke: 27 kovo 2009 - 15:31
Na ka mergaites, begu puostis ruosti, vaziuosiu i maxima, grizus papasakosiu ka maciau ir ka parsinesiau biggrin.gif
Atsakyti