Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo tema - kur įsigyti!

Krissti, oho blink.gif koookia orchidėja blink.gif net nežinau, ar norėčiau tokios, pirma reiktų priprasti prie jos blink.gif biggrin.gif bigsmile.gif
Lorute, tikrai, kažkaip jos švaruolės g.gif
Papildyta:
QUOTE(Kukis123 @ 2009 03 27, 15:58)
MAXIMA gundo toliau maxima karsta.gif
O tie spec. vazonėliai orchėms kur 4,99.jie keramikiniai? blush2.gif

karsta.gif karsta.gif karsta.gif
khm.... mastau.gif
bigsmile.gif
ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif
Atsakyti
QUOTE(Kukis123 @ 2009 03 27, 15:58)
MAXIMA gundo toliau maxima karsta.gif
O tie spec. vazonėliai orchėms kur 4,99.jie keramikiniai? blush2.gif

OHO!!! Iki balandzio 16 phalaenopsiukai bus po 15,99 blink.gif doh.gif Nu viskas doh.gif Apsigyvensiu as masinoj, suksiu ratus aplink visas maximas ir lauksiu kada naujienas uzveza doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 27, 15:47)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  su parapsichologu supainiojau  lotuliukas.gif oi, kaip juokinga lotuliukas.gif  ačiū už ištaisymą  aciuks.gif  hihihi.gif



parapsichologas irgi neblogai butu lotuliukas.gif

QUOTE(Krissti_ @ 2009 03 27, 15:56)
Paziurekite kokia ispudinga http://images.google...4KcyQ_Qa76pnzCQ (foto is interneto) as tokios noreciau  ax.gif

geras, visai idomi tokia wink.gif

QUOTE(Kukis123 @ 2009 03 27, 15:58)
MAXIMA gundo toliau maxima karsta.gif
O tie spec. vazonėliai orchėms kur 4,99.jie keramikiniai? blush2.gif

as kiek esu ciupinejus tai jie plasmasiniai, bet visai gerai atrodo man asmeniskai g.gif 4u.gif
Atsakyti
fool.gif
aš jau nebegaliu - laimei, šiandien į darbą reikia, bet jei ryt prisireiks ko nors toj nelemtoj maksimoj, tai ph34r.gif
gal aš einu truputį gėlių prastumdyt, kaži, kiek dar vietos čia pas mane.... Hm, grąžtas veikia, atliekamą karnizą turiu mastau.gif
Atsakyti
O as siandien su MB vaziuosiu i maxima apsiprekint maisto, tai gal kas noretu lazintis parsivesiu as nauja gyventoja ar ne? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 03 27, 16:07)
O as siandien su MB vaziuosiu i maxima apsiprekint maisto, tai gal kas noretu lazintis parsivesiu as nauja gyventoja ar ne?  lotuliukas.gif

Statau cimbidį, kad grįši su laimikiu! lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kukis123 @ 2009 03 27, 14:58)
MAXIMA gundo toliau maxima karsta.gif
O tie spec. vazonėliai orchėms kur 4,99.jie keramikiniai? blush2.gif

as toki violetini vakar ir pirkau savajai i darba:)

QUOTE(Lorute @ 2009 03 27, 14:58)
blink.gif  wub.gif  Va cia tai gelyte blink.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif



QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 27, 15:01)
Krissti, oho  blink.gif  koookia orchidėja  blink.gif  net nežinau, ar norėčiau tokios, pirma  reiktų priprasti prie jos  blink.gif  biggrin.gif  bigsmile.gif
Lorute, tikrai, kažkaip jos švaruolės  g.gif


man iskilo klausimas gal ten foto padaryta, o jei tokia naturali yra tai noreciau man tokia retoka atrodo jinai smile.gif

Atsakyti
Krissti, manau, kad tikra ax.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 03 27, 16:07)
O as siandien su MB vaziuosiu i maxima apsiprekint maisto, tai gal kas noretu lazintis parsivesiu as nauja gyventoja ar ne?  lotuliukas.gif

as tai irgi uzuodziu naujokele (-es)

QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 27, 16:08)
Statau cimbidį, kad grįši su laimikiu!  lotuliukas.gif

man gaila cimbidzio butu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 27, 15:04)
parapsichologas irgi neblogai butu  lotuliukas.gif
geras, visai idomi tokia wink.gif
as kiek esu ciupinejus tai jie plasmasiniai, bet visai gerai atrodo man asmeniskai  g.gif  4u.gif

Ne, jie keramikiniai.
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2009 03 26, 22:27)
Buvau pramonės maximoj, dar tiek orchių nemačiau  thumbup.gif

jezus maryja vos sirdis nesustojo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif niu varysiu snd butinai i medziokle, per visas maximas kaune tongue.gif MB s
Atsakyti
QUOTE(Krissti_ @ 2009 03 27, 16:08)
man iskilo klausimas gal ten foto padaryta, o jei tokia naturali yra tai noreciau man tokia retoka atrodo jinai smile.gif

o negaletu buti kad cia balta orche i koki rasal imerkta??? g.gif zinau su rozem, tulpem taip daro, arba gal fotoshopas? unsure.gif
Atsakyti