Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo tema - kur įsigyti!

ir manosios saulės vonias priiminėja vacation4.gif
maudosi spinduliuos, kol saulutė nekaršta hihihi.gif gal kokią šaką sugalvos išleisti rolleyes.gif
Atsakyti
o as mamos gelyte pra kartu pakisau po karstu dusu, pastaciau ant saulutes, tai ziuriu atsigavo, lapai sustangrejo, tik gaila kad ziedai jau nuvyto, tikriausiai nerdziovinta buvo verysad.gif tik vienas pumpuras liko nenudziuves, ligtais skleistis noretu, tikiuosi bent tas nepasiduos taip paprastai wub.gif
Atsakyti
Ne, nu man visai stupid.gif
sėdžiu va dabar, pietauju, prie kompo murksau, galvoju - o ką, jei į lubas įtaisius keletą kablių ar karnizų, galėtų kambarys kaip oranžerija būti rolleyes.gif
vaje vaje, garsiai savajam nesakysiu, nes bus šakės (jau vandą paslėpiau laikinai). doh.gif
na, bet juk gražu būtų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 27, 14:22)
Ne, nu man visai  stupid.gif
sėdžiu va dabar, pietauju, prie kompo murksau, galvoju - o ką, jei į lubas įtaisius keletą kablių ar karnizų, galėtų kambarys kaip oranžerija būti  rolleyes.gif
vaje vaje, garsiai savajam nesakysiu, nes bus šakės (jau vandą paslėpiau laikinai).  doh.gif
na, bet juk gražu būtų  wub.gif

ohohoho na jau cia butu tikrai DRASIAI smile.gif maniskis buto lubu tikrai neleistu grezioti smile.gif
smagu kad pas jus saulyte, o pas mus apsiniauke, bet gelytes pas mane namie palinktos ant palangiu tai manau kad ir nera saules bet sviesa vis tiek spasiima kiek joms reikia smile.gif
Atsakyti
niekas ir man neleistų lubų grežioti, čia nebent profesorių Vytautą Kazlauską į vyrus gavus, tada - taip lotuliukas.gif
galėčiau, gyvenčiau, jaučiu, kokioj oranžerijoj, kur drėgna ir šilta ax.gif arba milžiškam orchidariume lotuliukas.gif
mergaitės, ar pastebėjot, kad palangės, ant kurių auga orchidėjos, daug lėčiau apdulka, nei tos, ant kurių stovi kitos gėlės? (tiesa, kai kurios iš tų kitų - irgi švaruolės) g.gif va čia tai įdomu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 27, 14:54)
simmonnete, dėl kvepėjimo - gali būti  bigsmile.gif  thumbup.gif
vaje, o kiek laiko keliavo tie shary baby?  verysad.gif  vargšai, kelione tiesiog labai sunki buvo  schmoll.gif


Kelionė nelabai ilga, su mašina ~24 h. Bet vat kad jos mašinoj prastovėjo 2 paras prieš kelionę.
Nieko, siuntinį galėsim pakartoti, nes gėlių sočiai liko hihihi.gif irnesakyk.gif
Papildyta:
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 27, 15:32)
mergaitės, ar pastebėjot, kad palangės, ant kurių auga orchidėjos, daug lėčiau apdulka, nei tos, ant kurių stovi kitos gėlės? (tiesa, kai kurios iš tų kitų - irgi švaruolės)  g.gif va čia tai įdomu  rolleyes.gif


Nepastebėjau šito, dažnai valau dulkes, bet jų kaip visada būna g.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 27, 15:32)
niekas ir man neleistų lubų grežioti, čia nebent profesorių Vytautą Kazlauską į vyrus gavus, tada - taip  lotuliukas.gif



wub.gif wub.gif atsiprašau, bet patikslinsiu - prof.Ričardas Kazlauskas
Atsakyti
QUOTE(simmonnete @ 2009 03 27, 15:39)
Kelionė nelabai ilga, su mašina ~24 h. Bet vat kad jos mašinoj prastovėjo 2 paras prieš kelionę.
Nieko, siuntinį galėsim pakartoti, nes gėlių sočiai liko  hihihi.gif  irnesakyk.gif

vaje, tas pastovėjimas negerai buvo schmoll.gif nieko, gal dar šios išgyvens, mes kantriai lauksim,kol nužydės ir atsigaus - galgi bent apysveikės bus mirksiukas.gif
eh, kartas nuo karto kokią foto įdėk pasvajojimui wub.gif
ai, o dar užeikit į temelę mano paraše - gal nematėt Šilingės info? Visas jumi ten tempsiuos! bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Oli_vija @ 2009 03 27, 15:43)
wub.gif  wub.gif atsiprašau, bet patikslinsiu - prof.Ričardas Kazlauskas

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif su parapsichologu supainiojau lotuliukas.gif oi, kaip juokinga lotuliukas.gif ačiū už ištaisymą aciuks.gif hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(simmonnete @ 2009 03 27, 15:42)

Nepastebėjau šito, dažnai valau dulkes, bet jų kaip visada būna  g.gif

o va man - ne schmoll.gif būna, žinoma, bet laaabai minimaliai blink.gif o ant kitų palangių tai g.gif pakankamai...
čia gal nuo purškimo, sakyčiau, bet įtartina - kur vėzdūnė stovi, ten taip pat laaaabai mažai dulkių. O ji juk visą brudą iš oro sugeria g.gif
Atsakyti
Paziurekite kokia ispudinga http://images.google...4KcyQ_Qa76pnzCQ (foto is interneto) as tokios noreciau ax.gif
Atsakyti
Pas mane irgi orchideju kampelis kazkoks svarutis biggrin.gif
Atsakyti
MAXIMA gundo toliau maxima karsta.gif
O tie spec. vazonėliai orchėms kur 4,99.jie keramikiniai? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kukis123: 27 kovo 2009 - 14:59
QUOTE(Krissti_ @ 2009 03 27, 15:56)
Paziurekite kokia ispudinga http://images.google...4KcyQ_Qa76pnzCQ (foto is interneto) as tokios noreciau  ax.gif

blink.gif wub.gif Va cia tai gelyte blink.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti