Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo tema - kur įsigyti!

QUOTE(happy @ 2009 03 27, 17:46)
gal jau kas rase,bet Akropolio maximoj orchidejos dabar po 15.99 (cia tos kur kainavo 24.99, paskui 19.99)


o kaip pasirinkimas? ar dar likę kokių įdomesnių? dar labai norėčiau citrinukės ir dar kokios nors neįprastos spalvytės į savo kolekciją blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 27, 11:55)
parsinešiau vandą  wub.gif  gražuolytė  wub.gif  ir stuartianą, kurią bandysiu reanimuoti  unsure.gif gal pavyks  g.gif

tai kada tu mums savo grozybes parodysi ?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Krissti_ @ 2009 03 27, 14:04)
tai kada tu mums savo grozybes parodysi ?smile.gif

blush2.gif na, stengsiuosi greitai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(simmonnete @ 2009 03 27, 11:08)
user posted image

Neatsispyriau geltonai spalvai  ax.gif

laaaabai grazi ir as tokia turiu bet db dar tik leidzia ziedkoti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule222 @ 2009 03 27, 12:57)
o kaip pasirinkimas? ar dar likę kokių įdomesnių? dar labai norėčiau citrinukės ir dar kokios nors neįprastos spalvytės į savo kolekciją blush2.gif

ziurejau is tolo ir neleidau sau gilintis doh.gif Siaip tai du stelazai pilni orchideju, is tolo atrode graziai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo happy: 27 kovo 2009 - 13:23
Šita geltonoji realybėje dar gražesnė, nežinau ar taip gali būti, bet arba ta gėlė pakvėpinta arba ji tikrai kvepia narcizais.... Kelis kartus uosčiau, bet ar taip įmanoma g.gif
Kol kas baigiu su savo kolekcijos plėtimu, nebent mini mark kur pamatyčiau arba salotinės spalvos žiedais tongue.gif
Ir dėkoju už pagyras visoms ax.gif

Dėl mano dviejų shary "beibių", maniau, kad žiedai nušalę, bet pasirodo jie dar turi prasiskleisti, stebiu ar taip ir bus ar vis dėl to numes pumpurus. Vienos lapai pradėjo keli geltonuoti unsure.gif
Atsakyti
siandien ziurejau maximoj i tokia gelyte kaip simmonnete pirko, bet susilaikiau, tiksliau kolege sako tvardykis tai ir nuejau smile.gif 7dieni leksiu i vilniu gal ten ka gero rasiu smile.gif
Atsakyti
simmonnete, dėl kvepėjimo - gali būti bigsmile.gif thumbup.gif
vaje, o kiek laiko keliavo tie shary baby? verysad.gif vargšai, kelione tiesiog labai sunki buvo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(simmonnete @ 2009 03 27, 14:24)
Šita geltonoji realybėje dar gražesnė, nežinau ar taip gali būti, bet arba ta gėlė pakvėpinta arba ji tikrai kvepia narcizais.... Kelis kartus uosčiau, bet ar taip įmanoma  g.gif
Kol kas baigiu su savo kolekcijos plėtimu, nebent mini mark kur pamatyčiau arba salotinės spalvos žiedais  tongue.gif
Ir dėkoju už pagyras visoms  ax.gif

Dėl mano dviejų shary "beibių", maniau, kad žiedai nušalę, bet pasirodo jie dar turi prasiskleisti, stebiu ar taip ir bus ar vis dėl to numes pumpurus. Vienos lapai pradėjo keli geltonuoti  unsure.gif

buna kartais kad pasiseka kvepiancia nusipirkti, man kolkas ta sekme dar nepapuole g.gif del zieduku, tai gali buti kad ir neprasiskleis, vistik tiek km susuko gelytes unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 27, 15:00)
buna kartais kad pasiseka kvepiancia nusipirkti, man kolkas ta sekme dar nepapuole  g.gif del zieduku, tai gali buti kad ir neprasiskleis, vistik tiek km susuko gelytes  unsure.gif

(man netyčia nuskilo, bet čia vos ne stebuklo dėka) bigsmile.gif taip taip, dabar oncidukai kol adaptuosis unsure.gif vaaargšai blink.gif
Atsakyti
taip graziai saulute siandien sviecia, visas orches ant palanges sutupdziau, degul deginasi cool.gif gal greiciau tie pumpuriukai isprogs pagaliau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(egleja @ 2009 03 27, 12:53)
o gal galetumet parodyti kaip ta stuartiana atrodo  blush2.gif

Stuartiana
Kvepianti bigsmile.gif
Atsakyti