Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo tema - kur įsigyti!

QUOTE(simre @ 2009 03 27, 11:40)
Ta, kur aš nuorodą įdėjau ir kur tu turi skiriasi. Nuorodoj žiedlapiai geltoni, net į žalumą, o pas tave turi kreminį atspalvį ir su gyslelėm. Ir tokių esu mačius pirkti. Jei kas namie plotą, ant kurio galima vazonus statyti, padidintų, susigundyčiau.


nu jo pas mane ne visai geltona,daugiau i morkavuma blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 27, 11:22)
cia visos tokios ligones pas mus... ir vyrai jau nelabai supranta mus  ax.gif  lotuliukas.gif

O jei dar pridėt keletą chroniškų ligų (konkrečiai mano atveju TW ir mezginiai, nėriniai bei siūlai naujiems projektams įgyvendinti...)? Gėlės ant palangių netelpa, siūlai iš visų spintų, lentynų drimba... Man kartais kyla klausimas, kokia MB nauda, kad jis mane vedė g.gif
QUOTE(jeg @ 2009 03 27, 11:24)
nu jo pas mane ne visai geltona,daugiau i morkavuma  blush2.gif

Bet jos grožio tai nesumenkina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 03 27, 11:28)
O jei dar pridėt keletą chroniškų ligų (konkrečiai mano atveju TW ir mezginiai, nėriniai bei siūlai naujiems projektams įgyvendinti...)? Gėlės ant palangių netelpa, siūlai iš visų spintų, lentynų drimba... Man kartais kyla klausimas, kokia MB nauda, kad jis mane vedė  g.gif


oi zinok panasu i mane, ziema ant mezginiu pasinesus buvau, kai atsilo meciau juo si sali ir parupo seti seklas visokias daiginti geles darzoves, o dabar orches tai MB sako kas toliau laukia smile.gif doh.gif blush2.gif
Atsakyti
apie kitas chroniškas ligas net baisu kalbėti - jos tiesiogiai veikia MB lotuliukas.gif nes orchių tai jis neprižiūri, o štai pjauti lentas, kalti inkilus, kasti lysves ir dar galaižinką daryti tenka dėl mano silpnybių.
Išgirdęs apie galimybę po metų kitų pasiieškoti netolimo miško, kuriame būtų žvėrelių, kalti ėdžias ir nuolat juos lankyti, griebėsi už galvos, tai dabar tyliu rolleyes.gif ne laikas dar ax.gif rolleyes.gif
parsinešiau vandą wub.gif gražuolytė wub.gif ir stuartianą, kurią bandysiu reanimuoti unsure.gif gal pavyks g.gif
Atsakyti
Mergaitės NE KAUNIETĖS, jei žinote Vilniaus, Klaipėdos gėlių bazes, brūkštelkit, įdėsiu jų adresus į naują temelę mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 27, 11:55)
parsinešiau vandą  wub.gif  gražuolytė  wub.gif  ir stuartianą, kurią bandysiu reanimuoti  unsure.gif gal pavyks  g.gif

Oi kaip noreciau stuartianos bigsmile.gif Idomu pavyks man ja kada nors nusipirkti.
Atsakyti
QUOTE(Pandora @ 2009 03 27, 13:35)
Oi kaip noreciau stuartianos  bigsmile.gif  Idomu pavyks man ja kada nors nusipirkti.

bandyk klausti skm, gal kada planuoja tureti mirksiukas.gif
Atsakyti
gal jau kas rase,bet Akropolio maximoj orchidejos dabar po 15.99 (cia tos kur kainavo 24.99, paskui 19.99)
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2009 03 27, 13:46)
gal jau kas rase,bet Akropolio maximoj orchidejos dabar po 15.99 (cia tos kur kainavo 24.99, paskui 19.99)

kaip man atsispirti nenusipirkus? doh.gif g.gif
Atsakyti
Oi mergaites, jau bijau i sita tema uzsukti... doh.gif Kai tik jus pasipasakojat ka kur pirkot ir as visko uzsimanau... Jau planuoju kaip i ta pramones maxima dasigauti (is Aleksoto blink.gif ) Nors gelyciu turiu uztektinai, bet manau nebus joms galo niekada doh.gif
Papildyta:
O ne!!! doh.gif Tik ne 15,99!!! doh.gif
Atsakyti
o gal galetumet parodyti kaip ta stuartiana atrodo blush2.gif
Atsakyti
O neee, šitą temą reiktų uždrausti! doh.gif (nesvarbu, kad pati sukūriau ir kad jau sukūriau jos tęsinį) lotuliukas.gif po 15,99!
Lieku namie, niekur į jokias maksimas nevažiuosiu verysad.gif
pažiūrinėkit, mergaitės, kas būsit ten - yra norinčių mini mark ir shilleriana ax.gif
Atsakyti