Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo tema - kur įsigyti!

QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 26, 21:46)
va dėl spalvų ir aš niekaip vazonų neišsirenku  doh.gif  tokie jau neįdomūs visi  schmoll.gif arba ryškūs, arba prėski  schmoll.gif

Labas rytas smile.gif
as tai zinokite auginu visas stikliniuose vazonuose, dabar reikia dar 6 nusipirkti smile.gif
JEG o rimtai pas tave jos augdamos ant laiptu taip zydi????
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 03 27, 10:23)
Taigi pilna maxima tokių. Ar bent jau labai panašių.

Žinok, neužmačiau! blink.gif Nes būtent iš šio tinklalapio ir aš tą doritaenopsį žiūrinėjau, seilę varvinau blink.gif matai, mano gal siauresnis ieškojimo ratas - aleksotas, akropolis, gėlių bazė aleksote g.gif Kažin, jei taip pasižvalgius unsure.gif ph34r.gif
Papildyta:
tiesa, simre, aš tik panašią varganą nukainotą midi radau (žiedeliai vos ne kaip miniuko), bet žiedlapiai - grietinėlės spalvos, o štai geltonos ir ne midi, tai neužmačiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 27, 09:29)
tiesa, simre, aš tik panašią varganą nukainotą midi radau (žiedeliai vos ne kaip miniuko), bet žiedlapiai - grietinėlės spalvos, o štai geltonos ir ne midi, tai neužmačiau  schmoll.gif

nelabai supratau, apie ką tu čia?
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 03 27, 10:30)
nelabai supratau, apie ką tu čia?

apie kitus falenopsius, panašius į doritaenopsį - tas nukainotas ir aprašytas vienintelis į pastarajį turėjo panašumų, o daugiau nieko panašaus nemačiau ax.gif man tikriausiai (ne)pasisekė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 27, 09:32)
man tikriausiai (ne)pasisekė  ax.gif

Nu jau tikrai (ne)pasisekė, vargšelė nabagėlė tu console.gif
Atsakyti
QUOTE(Pandora @ 2009 03 26, 22:59)
Kokiu groziu pas tave albume prisiziurejau  thumbup.gif O jos taip ir auga ten prie laiptu? As tai savasias bijau nuo palanges nukelti. Vis galvoju, kad kitur bus per mazai sviesos.


taip prie laiptu auga, na pas mane priesais jas yra langas per visa siena (nuo grindu iki lubu),tai lyg ir sviesu tam kambary,o ar sviesos jom pakanka nzn ax.gif ,tiesiog prie lango jau vietos nelabai yra hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 03 27, 10:55)
Nu jau tikrai (ne)pasisekė, vargšelė nabagėlė tu  console.gif

hihihi.gif blush-anim-cl.gif
Atsakyti
user posted image

Neatsispyriau geltonai spalvai ax.gif
Atsakyti
simmonnete, grožis! bigsmile.gif jau kokie margučai wub.gif kada spėjai čia, nesakyk, kad nuo ankstaus ryto ėjai pirkti? lotuliukas.gif

Važiuoju vandos parsivežti bigsmile.gif clap.gif didis.gif
Atsakyti
Va, kokia mane vilioja:
http://www.sborchid....ocode=XPH007213


as tokia turiu,lb grazi realybej wub.gif
http://picasaweb.goo...394093349347602
Papildyta:
QUOTE(Krissti_ @ 2009 03 27, 10:26)
Labas rytas smile.gif
as tai zinokite auginu visas stikliniuose vazonuose, dabar reikia dar 6 nusipirkti smile.gif
JEG o rimtai pas tave jos augdamos ant laiptu taip zydi????


nu zydi,jau gal koks 3 menuo ax.gif ,pati neprazydinau,pirkau su vienu ar dviem ziedais ir daug pumpuru, tfu tfu tfu nei vieno nenumete ir visi prazydo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jeg @ 2009 03 27, 10:28)
Va, kokia mane vilioja:
http://www.sborchid....ocode=XPH007213
as tokia turiu,lb grazi realybej  wub.gif
http://picasaweb.goo...394093349347602

Ta, kur aš nuorodą įdėjau ir kur tu turi skiriasi. Nuorodoj žiedlapiai geltoni, net į žalumą, o pas tave turi kreminį atspalvį ir su gyslelėm. Ir tokių esu mačius pirkti. Jei kas namie plotą, ant kurio galima vazonus statyti, padidintų, susigundyčiau.
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 26, 23:09)
simmonnete, tu dabar diktuok sąlygas dėl laikymo, perdavimo, mainų - aš visai suskydau, liko tik šlapia balutė iš manęs  wub.gif  wub.gif  wub.gif
ojojoj....  bigsmile.gif  wub.gif

mikuotuke, nesijaudink, as su tavimi blush2.gif labai grazus ziedai simmonnetes augaliuku wub.gif

QUOTE(simmonnete @ 2009 03 27, 00:54)
Žinokit man "šakės"  doh.gif  Susirgau ir rimtai, negaliu į jokias maximas ar kitas parduotuves, kur gėlių yra užeiti  rolleyes.gif  Vis kiekvienu kartu randu ką pirkti, žiauru, ant palangės gėlės jau nebetelpa... Diedo reakcija irgi tokia maždaug  blink.gif  blink.gif  blink.gif

cia visos tokios ligones pas mus... ir vyrai jau nelabai supranta mus ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti