Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo tema - kur įsigyti!

simmonnete, tu dabar diktuok sąlygas dėl laikymo, perdavimo, mainų - aš visai suskydau, liko tik šlapia balutė iš manęs wub.gif wub.gif wub.gif
ojojoj.... bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 26, 22:59)
mega_shok.gif  wow....
WOW!!! Jau atėjo, atvažiavo, yyyyyhaaaa!  yahoo.gif  assa.gif  assa.gif  friends.gif  umn.gif  alc.gif  bis.gif  clap_1.gif  clap.gif  laugh.gif  lotuliukas.gif
niuuu, kaip, ar gyvos, sveikos? Bet jos net su žiedais  blink.gif  doh.gif  oho!  bigsmile.gif
vaje vaje, ką dabar daryti  bigsmile.gif  wub.gif


Būsena nėra labai gera, kai kurie lapai pašalę, o ir žiedai kai kur susitraukę. Vienas lapas nulūžęs, įdomu ar jį galėčiau nukirpti. Bet jau kvapas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
jeigu nulūžęs, tai kirpk blink.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 03 26, 15:46)
O jei rimtai - turiu 4 vandas, bet kuo toliau, tuo labiau man jos nebepatinka. Žalios, nemiršta, bet nepasakyčiau ir kad auga. Sunku joms tinkamas sąlygas sudaryt ir jas palaikyt.

As tai jau praejau eksperimentine stadija ir supratau, kad labiausiai man patinka ir lengviausiai auginami phalenopsiai smile.gif

As ir po darbo buvau Pramones Maximoj. Daug groziu visokiu, vos atlaikiau. Jau turejau rankose kelias, bet ijungiau STOP mygtuka smegenyse paskutine minute. Ieskau keleto egzemplioriu intensyviai, vardan ju atsisakau visu likusiu.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 03 26, 23:25)
As tai jau praejau eksperimentine stadija ir supratau, kad labiausiai man patinka ir lengviausiai auginami phalenopsiai  smile.gif

As ir po darbo buvau Pramones Maximoj. Daug groziu visokiu, vos atlaikiau. Jau turejau rankose kelias, bet ijungiau STOP mygtuka smegenyse paskutine minute. Ieskau keleto egzemplioriu intensyviai, vardan ju atsisakau visu likusiu.

Va, labai gera turėti tuos kelis trokštamus egzempliorius bigsmile.gif jie bent skatina kantriai jų laukti wub.gif Aš lauksiu iš skm atsakymo dėl poros norimų gėlyčių, bet ar jas kada nors gausiu, tai nežinia doh.gif bet pasižadėjau laukti wub.gif
Atsakyti
As tai sikart susilaikiau nuo SKM uzsakymo. Labai jau idomu stebet situacija Maximose ir is kur jie traukia kai kada retus egzempliorius.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 03 26, 23:39)
As tai sikart susilaikiau nuo SKM uzsakymo. Labai jau idomu stebet situacija Maximose ir is kur jie traukia kai kada retus egzempliorius.

va dėl to ir man klaustukas kyla g.gif iš olandijos toookių prisiveža doh.gif
Atsakyti
Žinokit man "šakės" doh.gif Susirgau ir rimtai, negaliu į jokias maximas ar kitas parduotuves, kur gėlių yra užeiti rolleyes.gif Vis kiekvienu kartu randu ką pirkti, žiauru, ant palangės gėlės jau nebetelpa... Diedo reakcija irgi tokia maždaug blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 03 26, 22:25)
As ir po darbo buvau Pramones Maximoj. Daug groziu visokiu, vos atlaikiau. Jau turejau rankose kelias, bet ijungiau STOP mygtuka smegenyse paskutine minute. Ieskau keleto egzemplioriu intensyviai, vardan ju atsisakau visu likusiu.

O kokias konkrečiai gundeisi pirkt? Aš vis žiūriu tas geltonas margas stambokais žiedais. Ir dar man patinka geltonos (žalsvos) su tamsiais violetiniais viduriukais. Nors labiausiai traukia baltos, kur viduriukai tokie geltoni/rudi, man į liepsneles panašūs. Jos tokios paprastos, bet man labai labai gražios. Tik vis susilaikau - turiu keletą nežiniukių, viena net du žiedstiebius išleidus ir užsikonservavus, bet dabar lyg kažkoks veiksmas vėl matosi. Gal sulauksiu tų gražuolių.
Papildyta:
Va, kokia mane vilioja:
http://www.sborchid....ocode=XPH007213

Šita nežinau, ar tokia pat maximoj, bet bent jau panaši:
http://www.bigleafor..._Fong_mc144.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simre: 27 kovo 2009 - 09:08
[quote=Lorute,2009 03 26, 23:01]
Buvau nuklydus ne ta temele, tai ateinu cia pasikartoti biggrin.gif
Siandien uzsukau i Akropolio Maxima pasidairyti ar kokiu grazuoliu neuzveze, visai be plano ka nors isigyti rolleyes.gif Ir vis tiek parsitempiau sitas dvi gelytes doh.gif MB pamates akis tik ispute blink.gif Ir vel... doh.gif
Idedu nuotraukytes 4u.gif

Labai grazios orchytes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 03 27, 09:43)

Va, kokia mane vilioja:
http://www.sborchid....ocode=XPH007213

Šita nežinau, ar tokia pat maximoj, bet bent jau panaši:
http://www.bigleafor..._Fong_mc144.jpg

simre, va ta pirmoji ir mane traukia, kad taip radus.... Laimei, neužmačiau dar, nes vakar sulaukiau klausimo: Kieeeek, tu sakei, mes turim orchidėjų? Trisdešimt? Bet dar nėra tiek? Virš trisdešimt? O varge, džiunglės!
help.gif
... taip, taip, šiandien dar vandą partempsiu namo... unsure.gif teks slėpti ph34r.gif
laikinai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 27, 09:22)
simre, va ta pirmoji ir mane traukia, kad taip radus.... Laimei, neužmačiau dar,

Taigi pilna maxima tokių. Ar bent jau labai panašių.
Atsakyti