Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo tema - kur įsigyti!

Simmonnete, oi, nemiegosiu dabar lotuliukas.gif lotuliukas.gif wub.gif
Lietuva, gal tavoji kvepianti? bigsmile.gif labai grazi spalvyte bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
pirkau toki substrata tikiuosi tiks persodinimui:)
Atsakyti
tas tikrai tiks, jis vienas is geriausiu, o kaip is parduotuves - pats geriausias thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
man labai reikia kiminu, o mamyte23 neatraso......
kur dar galeciau gauti?
Atsakyti
QUOTE(misko_vaikas @ 2009 03 22, 17:56)
man labai reikia kiminu, o mamyte23 neatraso......
kur dar galeciau gauti?

daugiau yra tik orchidejos.lt pirkti, bet siuo metu ju nera pardavime verysad.gif
Atsakyti
as mastau kiminu i miska vaziuoti paieskoti, kur dregniau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(misko_vaikas @ 2009 03 22, 18:56)
man labai reikia kiminu, o mamyte23 neatraso......
kur dar galeciau gauti?



Koks miestas? jei Vilnius, aš lašelį dar turiu.
Atsakyti
QUOTE(Krissti_ @ 2009 03 22, 18:23)
as mastau kiminu i miska vaziuoti paieskoti, kur dregniau smile.gif

galima mirksiukas.gif tik kitokiu samanu neprisirinkit hihihi.gif ir va, miske neaisku, ar kokio uzkrato negalima parsinesti (ziurint, kas per miskas, augimviete ir pan) g.gif
Papildyta:
QUOTE(columbija @ 2009 03 22, 11:53)
Sveikos merginos 4u.gif as irgi dievinu orchidejas smile.gif  Šiuo metu turiu 8 žydinčias ir 10 nežydinčių    ax.gif  Norejau pasirodyti vakarykštę draugo dovaną http://public.fotki....ija/orchidejos/ šiame puslapyje paskutinė GELTONOS ORCHIDĖJOS nuotrauka  blush2.gif  . Dar norėjau pasidalinti įspūdžiais, kad užvakar užmačiau nebrangių orchidėjų Kaune, geležinkelio stoties turgelyje,ten ne tik orchidėjų bet ir visokių kitokių gyvų gėlių pilnanet akys raibsta  bigsmile.gif  Ir kaina labai patraukli smile.gif

columbija, ziurek, radau tarp kvepianciu falenopsiu stai tokia, kaip tavo
http://www.bigleafor...1b293573c5fd06d
ar pas tave ji kvepia?
Pas mane tai ne schmoll.gif
Atsakyti
Mano palange.....
user posted image
Atsakyti
Z.J., nedrisau anoje temoje komentuoti blush2.gif koookie groziai! bigsmile.gif va as apie tokius vazonelius galvoju orchyciu istatymui. SAr gerai jos jauciasi, ilgai jau taip gyvena su papildomais keraminiais vazoneliais? ax.gif
beje, uz geltoniukes, toliau - ten zydinti orchideja ar nea? tokia mazute, pasislepus... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 22, 18:12)
Z.J., nedrisau anoje temoje komentuoti  blush2.gif   koookie groziai!  bigsmile.gif  va as apie tokius vazonelius galvoju orchyciu istatymui. SAr gerai jos jauciasi, ilgai jau taip gyvena su papildomais keraminiais vazoneliais?  ax.gif
beje, uz geltoniukes, toliau - ten zydinti orchideja ar nea? tokia mazute, pasislepus...  unsure.gif

ax.gif aciu... einu del ju is proto.... o vazoneliai... juose jau gelytes gyvena senai... bijojau kad nekraus ziedu, bet jos visos jau zydi po kelinta karta, ir sviesos matyt uztenka, o uz geltonos yra balta, dideliais ziedas, pries koki menesi nuzidejo, bet kotas dar zalias... tai tikiuosi gal kartais dar ziedeliu bus....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ž.J.: 22 kovo 2009 - 18:18
wow, dar viena ligone wub.gif drinks_cheers.gif friends.gif tai gerai, tada ir as drasiau tokius vazonelius pirksiu, nes kai namie per 30 orchiu, daug plasmases gabalu nekaip atrodo schmoll.gif
na bet jau koks grazumas.... wub.gif ir kaip jos cia iskart zydi wub.gif eh wub.gif
Atsakyti