Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo tema - kur įsigyti!

QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 26, 20:56)
Dėl žydėjimo, tai gėda vėl pasakyti, bet pas mane daugybė invalidukių - perdžiūvusiais gumbais, nulaužytais lapais, siurprizų daug....  doh.gif  vis iš gailesčio prisirankiojau tiek  unsure.gif dabar svajoju, kad tik sėkmingai gyventų, o apie žydėjimą nė kalbos nėra daugybei iš jų  schmoll.gif  bet va, vienas vargšas dendrobiukas atsidėkodamas jau žydi  wub.gif  jau ir tai - taip gera, matau, jam patinka tas vėsus kampas, kuriame žiemojo ir leido žiedkotį  wub.gif
tokie dalykai ir džiugina  wub.gif

gal foto turi parodyti smile.gif?
na mano tamsiajame bute tikiuosi gelytes isgyvens, nes irgi dauguma is nukainuotu, kazkaip man azartas didesnis tokia pirkti ir ziureti ar moki isgelbeti smile.gif
Atsakyti
Buvau nuklydus ne ta temele, tai ateinu cia pasikartoti biggrin.gif
Siandien uzsukau i Akropolio Maxima pasidairyti ar kokiu grazuoliu neuzveze, visai be plano ka nors isigyti rolleyes.gif Ir vis tiek parsitempiau sitas dvi gelytes doh.gif MB pamates akis tik ispute blink.gif Ir vel... doh.gif
Idedu nuotraukytes 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Krissti_ @ 2009 03 26, 21:58)
gal foto turi parodyti smile.gif?
na mano tamsiajame bute tikiuosi gelytes isgyvens, nes irgi dauguma is nukainuotu, kazkaip man azartas didesnis tokia pirkti ir ziureti ar moki isgelbeti smile.gif

falenopsiai visai sėkmingai ir ant šiaurinės palangės išgyvens mirksiukas.gif arba pietų pusėj, toli nuo lango ax.gif Bandyk gelbėti, tai jau pradedi savo liginės karjerą lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
foto neturiu, prižadėjau axarai, kad įdėsiu iki balandžio pradžios visas foto blush2.gif
Papildyta:
lorute, labai pavasariškos citrinukės wub.gif sveikinu su tooookiu pirkiniu bigsmile.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
gal aš mėginsiu rizikuoti ir eisiu sodinti liudisijos g.gif galiu pridaryti nesąmonių, na, bet visgi bandysiu...
Lauksiu kitų mergaičių naujienų - gal dar kas kuo pasidalins, kokiais džiaugsmais
wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 26, 21:11)
falenopsiai visai sėkmingai ir ant šiaurinės palangės išgyvens  mirksiukas.gif  arba pietų pusėj, toli nuo lango  ax.gif  Bandyk gelbėti, tai jau pradedi savo liginės karjerą  lotuliukas.gif  drinks_cheers.gif
foto neturiu, prižadėjau axarai, kad įdėsiu iki balandžio pradžios visas foto  blush2.gif
Papildyta:
lorute, labai pavasariškos citrinukės  wub.gif  sveikinu su tooookiu pirkiniu  bigsmile.gif  drinks_cheers.gif
Papildyta:
gal aš mėginsiu rizikuoti ir eisiu sodinti liudisijos  g.gif  galiu pridaryti nesąmonių, na, bet visgi bandysiu...
Lauksiu kitų mergaičių naujienų - gal dar kas kuo pasidalins, kokiais džiaugsmais
wub.gif

jo istoju i jusu kluba, tikiuosi ranku nenuleisiu smile.gif
Atsakyti
Buvau pramonės maximoj, dar tiek orchių nemačiau thumbup.gif
Atsakyti
niu ką - persodinau savo gražuolę, pasirodo, panelė liudisija rengiasi kaip tik porą atžalėlių leisti pasislėpusi bigsmile.gif lotuliukas.gif oi, smagu, vasarą sulapos wub.gif
http://www.tropicalexotica.com/Red.htm va tokia manoji, tik labai horizontalus vienas stiebas. Kai išdygs atžalos, bus daugiau, gražiau ax.gif
Papildyta:
QUOTE(pabirze @ 2009 03 26, 22:27)
Buvau pramonės maximoj, dar tiek orchių nemačiau  thumbup.gif

O ne, man į tą pusę geriau tada nė nevažiuoti doh.gif lotuliukas.gif
vaje, vaje, bet tikrai, koks bumas tų orchidėjų, tik veža bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Krissti_ @ 2009 03 26, 21:54)

as tai maximoj siandien toki ciklameno spalvos keramikini vaona nusipirkau ir orche persodinta istaciau  (ant dugno drenazo uzpyliau biskiuka vandens ir tada plastikini su gele pastaciau) na tikiuosi sviesos uzteks nes kabinete pietine puse smile.gif

Aha nuziurejau tuos vazonikus,bet man spalvos nesiderina ax.gif dar norejau tokio"kaktusinio" vazono pailgo savo raibuolem,bet nieko neradau...Ech...is kitos puses gerai,orchideju nauju neparsitempiau,visos neipatingos,baltos nedomina...Tad ir pinigine nenukentejo hihihi.gif
Atsakyti
va dėl spalvų ir aš niekaip vazonų neišsirenku doh.gif tokie jau neįdomūs visi schmoll.gif arba ryškūs, arba prėski schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mikuotuke: 26 kovo 2009 - 21:53
Oncidium shary baby pagaliau atkeliavo thumbup.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(jeg @ 2009 03 26, 17:26)

Kokiu groziu pas tave albume prisiziurejau thumbup.gif O jos taip ir auga ten prie laiptu? As tai savasias bijau nuo palanges nukelti. Vis galvoju, kad kitur bus per mazai sviesos.
Atsakyti
mega_shok.gif wow....
WOW!!! Jau atėjo, atvažiavo, yyyyyhaaaa! yahoo.gif assa.gif assa.gif friends.gif umn.gif alc.gif bis.gif clap_1.gif clap.gif laugh.gif lotuliukas.gif
niuuu, kaip, ar gyvos, sveikos? Bet jos net su žiedais blink.gif doh.gif oho! bigsmile.gif
vaje vaje, ką dabar daryti bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mime @ 2009 03 26, 18:13)
Po žiemos miegų smile.gif pražydo geltonoji 4u.gif
user posted image

Tikrai, kad ispudinga wub.gif O as jau laikau pasiekimus, jei pas mane penki ziedukai prasiskleidzia doh.gif
Atsakyti