Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo tema - kur įsigyti!

QUOTE(naujute @ 2009 03 26, 19:11)
tada nesodinsiu kartu, lai buna atskirai, nebent i koki inda bendra sustatyciaun  bigsmile.gif
kas cia sake kad vandos ne prie sirdies ir nepatinka? tongue.gif  lotuliukas.gif

manau, į bendrą indą sudėti - gera mintis mirksiukas.gif aš tai glaudžiai vieną prie kitos sustačiau, kad būtų mini plantacija, taip joms geriau augti kartu, daugiau drėgmės ir t.t thumbup.gif

bet naujučiuk, na, pažiūrėk, kokia tos vandos žiedų spalva bigsmile.gif
http://public.fotki....es/dsc0131.html
vaje, jau tokios atsisakyti tai griekas būtų doh.gif wub.gif o mėlynosios man nelabai prie širdies blush2.gif nežinau, kodėl..

mime, koookia gėlytė, kaip tau pasisekė, kad tokia "žiedinga" pas tave bigsmile.gif blink.gif bigsmile.gif
Papildyta:
tiesa, apėjau aleksoto maximą - nieko naujo nėra, bet va, simre, nežinau, ar reiktų tau ten nuvykti - tokių panašių į tavo norimą buvo, bet lapai nemargi schmoll.gif tai turbūt ne tos? Bandžiau atskirti - kažkuo žiedį margumas skyrėsi, bet nežymiai tai nieko konkretaus negaliu pasakyti verysad.gif
Atsakyti
jau MB grizo su trasomis lapams smile.gif super dabar turesiu papurskimui gal atsigaus :)distiliuotu vandenuku purksciu o i savaite karta trasomis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 26, 11:52)
aciu aciu  drinks_cheers.gif  dabar tik kad augtu ir klestetu norisi, reikes mokintis ji priziureti wink.gif


aha, ir ka suzinosi naudingo ir idomaus tai dek viska cia drinks_cheers.gif tik as kazkaip galvojau, kad tu cia mamai savo pirkai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Krissti_ @ 2009 03 26, 21:11)
jau MB grizo su trasomis lapams smile.gif super dabar turesiu papurskimui gal atsigaus :)distiliuotu vandenuku purksciu o i savaite karta trasomis smile.gif

Linkiu, kad lapeliai kuo greičiau atsigautų drinks_cheers.gif wub.gif

O čia visoms, kad užpavydėtumėt lotuliukas.gif
http://www.sodospalv...sios_orchidejos
pažiūrėkit, paprasti falenopsiai pas labai paprastus, juos mylinčius žmones kaip išauga wub.gif svarbiausia - kiek žiedų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 26, 20:18)
Linkiu, kad lapeliai kuo greičiau atsigautų  drinks_cheers.gif  wub.gif

O čia visoms, kad užpavydėtumėt  lotuliukas.gif
http://www.sodospalv...sios_orchidejos
pažiūrėkit, paprasti falenopsiai pas labai paprastus, juos mylinčius žmones kaip išauga  wub.gif svarbiausia - kiek žiedų  bigsmile.gif

zinok as ta nuoroda karta per diena nueinu ir paziuriu kaip kazkam pasiseka isauginti tokius grozius, tikiuosi kad mano orches irgi mane pamils kaip as jas ir bent viena iedeli padovanos smile.gif
Atsakyti
Taip, Krissti, man šis tinklapis labai aktualus, kaip, beje, ir pats žurnalas, nes aš išvis "pasimaišiusi" dėl visos floros, tegu ir svogūnų, o va šita nuoroda man seniau kėlė nuostabą ir skeptiškumą, kol pati nepradėjau atsitiktinai auginti orchių blink.gif bet kaip taip žmonės išaugina doh.gif ar čia augalai tokie "užsiprogramavę" unsure.gif oho rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 26, 20:31)
Taip, Krissti, man šis tinklapis labai aktualus, kaip, beje, ir pats žurnalas, nes aš išvis "pasimaišiusi" dėl visos floros, tegu ir svogūnų, o va šita nuoroda man seniau kėlė nuostabą ir skeptiškumą, kol pati nepradėjau atsitiktinai auginti orchių  blink.gif  bet kaip taip žmonės išaugina  doh.gif  ar čia augalai tokie "užsiprogramavę"  unsure.gif  oho  rolleyes.gif

va va as irgi nesuvokiu, virs 100 ziedu.. doh.gif man aisku tik pasvajoti, nes realiai pas mane visos tik su priktiniai sziedais ir dabar tikiuosi po mano persodinimu ir tupsiojimu kasdien jos padovanos nors po viena savo nauja ziedeli smile.gif
mikuotuke o kiek turi orchideju namuose?
Atsakyti
QUOTE(Krissti_ @ 2009 03 26, 21:34)
mikuotuke o kiek turi orchideju namuose?

blush2.gif blush2.gif blush2.gif labai gėda, šiuo metu esu pametusi skaičių doh.gif virš trisdešimt tai tikrai ir ryt bei kitą savaitę užsakytas šeimynos pagausėjimas doh.gif blush2.gif blush2.gif gėda man, oi.... ph34r.gif
Atsakyti
parvykau is parduotuves nieko nepesus verysad.gif net vazono nenusipirkau ne vieno unsure.gif geles standartines-tai nesusigundziau irnesakyk.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2009 03 26, 21:41)
parvykau is parduotuves nieko nepesus  verysad.gif  net vazono nenusipirkau ne vieno  unsure.gif  geles standartines-tai nesusigundziau  irnesakyk.gif  smile.gif

Tai tau pasisekė bigsmile.gif drinks_cheers.gif aš tik vazonėlį eksperimentui su liudisija nusipirkau, o orchidėjas laaabai atidžiai apžiūrėjau - nieko naujo, grįžau tuščiomis drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 26, 20:38)
blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  labai gėda, šiuo metu esu pametusi skaičių  doh.gif  virš trisdešimt tai tikrai ir ryt bei kitą savaitę užsakytas šeimynos pagausėjimas  doh.gif  blush2.gif  blush2.gif  gėda man, oi....  ph34r.gif


bet jauciu visos skirtingos ir kai suzydi tai tikra pasaka buna:) as tai netureciau kur padeti ir sakau pas mane siauriniai langai tai nieko gero neduoda kas liecia zydejimas(visur raso kad reikia sviesos )
QUOTE(~Sandrita~ @ 2009 03 26, 20:41)
parvykau is parduotuves nieko nepesus  verysad.gif  net vazono nenusipirkau ne vieno  unsure.gif  geles standartines-tai nesusigundziau  irnesakyk.gif  smile.gif

as tai maximoj siandien toki ciklameno spalvos keramikini vaona nusipirkau ir orche persodinta istaciau (ant dugno drenazo uzpyliau biskiuka vandens ir tada plastikini su gele pastaciau) na tikiuosi sviesos uzteks nes kabinete pietine puse smile.gif
Papildyta:
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 26, 20:42)
Tai tau pasisekė  bigsmile.gif  drinks_cheers.gif  aš tik vazonėlį eksperimentui su liudisija nusipirkau, o orchidėjas laaabai atidžiai apžiūrėjau - nieko naujo, grįžau tuščiomis  drinks_cheers.gif

na aisku man geda blush2.gif , bet tokia orchideja darbe kazkaip apleidom ir po zydejimo jinai perdziuvo ir ismetem. man asmeniskai kazkaip nelabai sita rusis patinka...
Atsakyti
Dėl žydėjimo, tai gėda vėl pasakyti, bet pas mane daugybė invalidukių - perdžiūvusiais gumbais, nulaužytais lapais, siurprizų daug.... doh.gif vis iš gailesčio prisirankiojau tiek unsure.gif dabar svajoju, kad tik sėkmingai gyventų, o apie žydėjimą nė kalbos nėra daugybei iš jų schmoll.gif bet va, vienas vargšas dendrobiukas atsidėkodamas jau žydi wub.gif jau ir tai - taip gera, matau, jam patinka tas vėsus kampas, kuriame žiemojo ir leido žiedkotį wub.gif
tokie dalykai ir džiugina wub.gif
Atsakyti