Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo tema - kur įsigyti!

QUOTE(Šilingė @ 2009 03 26, 15:27)
g.gif  o kodėl ne pavyzdžiui šita tavoji Phalaenopsis Jeanne Schreuder rolleyes.gif
nu tai va...zinok cia zmogus doh.gif

QUOTE(naujute @ 2009 03 26, 15:28)
na kai maximoj pirktas tai nesistebeciau jei ir ne cukrinukas  g.gif o klausimas, jie kvepia ar ne???nes maniskis tai ligtais nekvepia  rolleyes.gif

pas mane tai lyg ir nekvepia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2009 03 26, 17:03)

pas mane tai lyg ir nekvepia  smile.gif

sake kad nekvepia cukrinukai wink.gif
Atsakyti
Ačiū visoms atsakiusioms 4u.gif Pasiliksiu prie savo dovanotų ir paprastesnių bigsmile.gif
Atsakyti
naujute, dėl oncidiumų susodinimo kartu - jie gi neblogai dauginasi, po kiek laiko išlips iš vazono tau lotuliukas.gif manau, gal nereikia mirksiukas.gif aš apie falenopsius galvojau, ar sodinti kartu, bet ai, nusprendžiau, kiekvienam augalui - atskiras vazonėlis. Taip geriausia ax.gif
Spygle, jau tos vandos doh.gif tiesa, aš va rezervavau vieną vandą prieš kelias val., rytoj pirksiu doh.gif nes žiedų spalva ypatinga bigsmile.gif klausimas - ar sulauksiu tų žiedų?
Kai kuri nors parašys į forumą trimituodama, kad jos vanda ruošiasi žydėti, tai tada galit už šimtus pirkti, nes kitaip tikrai į balą išmesti pinigėliai schmoll.gif
aš būsiu toji bandytoja wub.gif
Atsakyti
Sveiki, 4u.gif gavau as dovanu orchideja, wub.gif plastmasiniam vazonelyje, norisi istatyti i auksta stiklini, bet kur neieskociau, nerandu. Kur galima butu rasti, Vilniuje, Aciu 4u.gif
Atsakyti
panos ar dar liko kaune maximose kanors grazaus?? ar verta vaziuot medzioklen??? smile.gif ar jau ismedziojot viska? smile.gif
Atsakyti
na kagi parejo 19-oji gyventoja i namucius ax.gif lotuliukas.gif
suzavejo savo ziedu dydziu,jau tokie gigantiski bigsmile.gif
http://picasaweb.goo...511353898896722
itariu kad vakare nusimato kelione i aleksoto maxima,tikekimes 20-osios nerasiu,bet kaip pagalvoji but grzus skaicius lyginis hihihi.gif flirt.gif

ir va dar norejau toki klausimuka kvaila ir ne i tema blush2.gif ,bet saltinio vanduo ir distiliuotas tas pats skaitos ar ne? ax.gif snd "iki" parduotuvej ziurejau distiliuoto,bet tokio nebuvo,visi keik skaiciau tai tik saltiniu,tai sakau gal cia tas pats g.gif




http://picasaweb.goo...g0/ManoGelytes#
Atsakyti
jeg, jei tie 5l talpose, tai nuo jų sėkmingai sėda kalkės ant gėlių schmoll.gif kur gėrimui skirti unsure.gif distiliuotas yra visiškai išgrynintas, jo pirkti radau senukuose, prie pirties prekių lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 26, 17:49)
naujute, dėl oncidiumų susodinimo kartu - jie gi neblogai dauginasi, po kiek laiko išlips iš vazono tau  lotuliukas.gif manau, gal nereikia  mirksiukas.gif aš apie falenopsius galvojau, ar sodinti kartu, bet ai, nusprendžiau, kiekvienam augalui - atskiras vazonėlis. Taip geriausia  ax.gif
Spygle, jau tos vandos  doh.gif  tiesa, aš va rezervavau vieną vandą prieš kelias val., rytoj pirksiu  doh.gif nes žiedų spalva ypatinga  bigsmile.gif klausimas - ar sulauksiu tų žiedų?
Kai kuri nors parašys į forumą trimituodama, kad jos vanda ruošiasi žydėti, tai tada galit už šimtus pirkti, nes kitaip tikrai į balą išmesti pinigėliai  schmoll.gif
aš būsiu toji bandytoja  wub.gif

tada nesodinsiu kartu, lai buna atskirai, nebent i koki inda bendra sustatyciaun bigsmile.gif
kas cia sake kad vandos ne prie sirdies ir nepatinka? tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Po žiemos miegų smile.gif pražydo geltonoji 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mime: 26 kovo 2009 - 18:13
QUOTE(mime @ 2009 03 26, 18:13)
Po žiemos miegų smile.gif pražydo geltonoji 4u.gif
user posted image

O Dievuleliau bigsmile.gif va cia tai geliu augintoja thumbup.gif mime, pamenu tavo ankstesnes idetas gelytes smile.gif na dabar jau tikrai nepatikesiu,kad kazko stebuklingo joms nedarot ar kaip nors nelaistot smile.gif nes tikrai ispudingos geles, pas mus taip nezydi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mime @ 2009 03 26, 19:13)
Po žiemos miegų smile.gif pražydo geltonoji 4u.gif
user posted image

eina sau kiek ziedu niu fantastika, kaip as noriu geltonos negaliu clap.gif
Atsakyti