Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo tema - kur įsigyti!

QUOTE(~Sandrita~ @ 2009 03 26, 12:47)
perziurejau visa ta puslapi ir radau dar viena is savuju kaip vadinasi smile.gif bet dabar ir jusu paklausiu.
Viena pavadinta(ant foto pavadinimas) va taip

kita va taip:

o mano atrodo taip: biggrin.gif

tai dabar ydomu,kurios pavadinima pritaikyt savajai? biggrin.gif

g.gif o kodėl ne pavyzdžiui šita tavoji Phalaenopsis Jeanne Schreuder rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2009 03 26, 11:59)
na pagaliau ysigijai savo norima gele  biggrin.gif  drinks_cheers.gif  4u.gif
as pas viena mamyte klausiau ar tikrai cia toji sweet sugar,tai nepatvirtino,tik pasake-gali but smile.gif tai ydomu kaip istikruju yra  smile.gif

na kai maximoj pirktas tai nesistebeciau jei ir ne cukrinukas g.gif o klausimas, jie kvepia ar ne???nes maniskis tai ligtais nekvepia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 26, 15:28)
na kai maximoj pirktas tai nesistebeciau jei ir ne cukrinukas  g.gif o klausimas, jie kvepia ar ne???nes maniskis tai ligtais nekvepia  rolleyes.gif

nea, cukrinukai nekvepia ax.gif (gal nuskils mums, gausim kvepiantį) bigsmile.gif
Atsakyti
dar reikia palaukti to kvepiancio wub.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 26, 16:03)
dar reikia palaukti to kvepiancio  wub.gif

va va drinks_cheers.gif ir aš oi kaip laukiu bigsmile.gif gal jau vakare ką nors žinosim ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 26, 16:04)
va va  drinks_cheers.gif  ir aš oi kaip laukiu  bigsmile.gif gal jau vakare ką nors žinosim  ax.gif  rolleyes.gif

o kazin skirtingu rusiu oncidiumus galima i viena vazona sodinti?jeigu as savaji sukisciau su (galbut) gautuoju??? g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Šiandien buvau vienam gėlyne ir mačiau orchidėją VANDA,gal šešis ratus aplink apsukau,kaina 219,auga tik drėkinama,grožis fantastiškas thumbup.gif spalva-violetinė.Kai parėjau į mašiną,pasakiau vyrui,tai kai metė žvilgsnį išgirdęs kainą,bet prisiprašysiu vestuvių jubiliejui blush2.gif
O gal kuri auginat šitą grožį? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Spyglė @ 2009 03 26, 15:37)
Sveikos 4u.gif
Šiandien buvau vienam gėlyne ir mačiau orchidėją VANDA,gal šešis ratus aplink apsukau,kaina 219,auga tik drėkinama,grožis fantastiškas thumbup.gif spalva-violetinė.Kai parėjau į mašiną,pasakiau vyrui,tai kai metė žvilgsnį išgirdęs kainą,bet prisiprašysiu vestuvių jubiliejui blush2.gif
O gal kuri auginat šitą grožį? 4u.gif

Pirmiausia paprašyk vyro orchidariumo (tik prie tos kvietkos, kurią matei, kainos nepmiršk dar gale nuliuką parašyt tongue.gif ). O tada jau ir Vandą galėsi magaryčių prie orchidariumo užsidovanot. Čia juokais...

O jei rimtai - turiu 4 vandas, bet kuo toliau, tuo labiau man jos nebepatinka. Žalios, nemiršta, bet nepasakyčiau ir kad auga. Sunku joms tinkamas sąlygas sudaryt ir jas palaikyt. Gerai, jei daugiau neturi apie ką tupinėt doh.gif Gal pavasaris ir saulė išjudins jas g.gif Bent jau augtų, nekalbu apie žydėjimą.
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 03 26, 16:46)
Pirmiausia paprašyk vyro orchidariumo (tik prie tos kvietkos, kurią matei, kainos nepmiršk dar gale nuliuką parašyt  tongue.gif ). O tada jau ir Vandą galėsi magaryčių prie orchidariumo užsidovanot. Čia juokais...

O jei rimtai - turiu 4 vandas, bet kuo toliau, tuo labiau man jos nebepatinka. Žalios, nemiršta, bet nepasakyčiau ir kad auga. Sunku joms tinkamas sąlygas sudaryt ir jas palaikyt. Gerai, jei daugiau neturi apie ką tupinėt  doh.gif Gal pavasaris ir saulė išjudins jas  g.gif Bent jau augtų, nekalbu apie žydėjimą.

Na ten jos buvo įdėtos į tokias aukštas permatomas stiklines vazas,tai mes su mama ir numirėm prie jų doh.gif ,o jei rimtai,tai tikrai labai sužavėjo,bet paskui ir pagalvojau,o kaip jas namuose laikyt?Tas daiktas,tai specialiai skirtas orhidėjoms laikyti ir auginti?Nesistebėkit,kad klausiu,pas mane orhidėjos apsigyveno tik nuo sausio mėnesio,turiu 2,todėl dar nieko labai apie jas ir nežinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Spyglė @ 2009 03 26, 16:37)
Sveikos 4u.gif
Šiandien buvau vienam gėlyne ir mačiau orchidėją VANDA,gal šešis ratus aplink apsukau,kaina 219,auga tik drėkinama,grožis fantastiškas thumbup.gif spalva-violetinė.Kai parėjau į mašiną,pasakiau vyrui,tai kai metė žvilgsnį išgirdęs kainą,bet prisiprašysiu vestuvių jubiliejui blush2.gif
O gal kuri auginat šitą grožį? 4u.gif

jeigu esat profe tai taip, bet seip tai labai sunku jas auginti, ka jau sneketi apie pakartotina prazydinima...
Atsakyti
QUOTE(Spyglė @ 2009 03 26, 15:58)
Na ten jos buvo įdėtos į tokias aukštas permatomas stiklines vazas,tai mes su mama ir numirėm prie jų doh.gif ,o jei rimtai,tai tikrai labai sužavėjo,bet paskui ir pagalvojau,o kaip jas namuose laikyt?Tas daiktas,tai specialiai skirtas orhidėjoms laikyti ir auginti?Nesistebėkit,kad klausiu,pas mane orhidėjos apsigyveno tik nuo sausio mėnesio,turiu 2,todėl dar nieko labai apie jas ir nežinau blush2.gif

Maniškės irgi vazose sėdi, bet kas iš to...
Pasižvalgyk ČIA, rasi ir apie orchidariumus ir reikalingas priemones orchidėjų auginimui.
Atsakyti
QUOTE(Spyglė @ 2009 03 26, 16:58)
Na ten jos buvo įdėtos į tokias aukštas permatomas stiklines vazas,tai mes su mama ir numirėm prie jų doh.gif ,o jei rimtai,tai tikrai labai sužavėjo,bet paskui ir pagalvojau,o kaip jas namuose laikyt?Tas daiktas,tai specialiai skirtas orhidėjoms laikyti ir auginti?Nesistebėkit,kad klausiu,pas mane orhidėjos apsigyveno tik nuo sausio mėnesio,turiu 2,todėl dar nieko labai apie jas ir nežinau blush2.gif

jeigu 2 turit dar tikrai anksti vandai, tai labai inoringa gelyte, plius namie labai sunku sudaryti palankias auginimo salygas, pagalvokit ar sugebesit auginti, bus pinigeliai veltui ismesti ir nemazi pinigeliai g.gif
Atsakyti