Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo tema - kur įsigyti!

QUOTE(~Sandrita~ @ 2009 03 26, 11:17)
Aha,juokas ir man  biggrin.gif  ale tu man pasakyk kur reiks viska statyt?Butas dvieju kambariu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  palanges ne gumines.Virtuvej negaliu statyt....Jazau greiciau isikelt i nama,o tai tuoj neturesiu ne tik geliu kur statyt bet ir savo akvu  biggrin.gif PROGRESUOJU.... doh.gif

išeitis paprasta - kai kurias ne statyk, o kabink ant karnizų su vazonėliais pakabinamais lotuliukas.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 03 25, 23:14)
Buvau Pramones ir Hyper Maximose. Atsilaikiau. Labai labai ieskau butent sitos ir taupau jai vieta namuose. (pasiskolinu foto):

pries dvi savites hyper maximoj ikirtau tokia su dviem ziedkociais wub.gif wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(mamaErika @ 2009 03 26, 10:14)
Sveikutės, na ir grožių čia temukėj pas jus  wub.gif
Manoji tokia  wub.gif
user posted image

jeeezau kokia grazi kaip noriu tokios wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Ar tikrai, kad orchideja mini, galima spresti tik is vazonelio dydzio? Jei vazonelio skersmuo didesnis nei 6 cm, tai jau ne mini? Vakar maciau miniukus ir maciau lygiai tokio pat dydzio falenopsius, bet jie augo gal 1-2 cm didesniame vazonelyje. Man jie irgi pasirode mini, todel manau, kad ne vazonelio dydis, o paties augalo lapu ir ziedeliu dydis parodo, kad tai mini.
Atsakyti
QUOTE(Pandora @ 2009 03 26, 11:28)
Ar tikrai, kad orchideja mini, galima spresti tik is vazonelio dydzio? Jei vazonelio skersmuo didesnis nei 6 cm, tai jau ne mini? Vakar maciau miniukus ir maciau lygiai tokio pat dydzio falenopsius, bet jie augo gal 1-2 cm didesniame vazonelyje. Man jie irgi pasirode mini, todel manau, kad ne vazonelio dydis, o paties augalo lapu ir ziedeliu dydis parodo, kad tai mini.

tai juk atitinkamai lapelių, šaknų dydžiui ir parenkami vazonėliai, ar ne taip? mirksiukas.gif todėl natūralu, kad miniukai paprastai auga sėkmingai itin mažuose vazoniukuose ir nesiskundžia - jiems daugiau ir nereikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 26, 11:19)
išeitis paprasta - kai kurias ne statyk, o kabink ant karnizų su vazonėliais pakabinamais  lotuliukas.gif  thumbup.gif  drinks_cheers.gif

Joooo,o kur dar kitos geles? biggrin.gif
As irgi noreciau tu miniuku,tada pirkciau vien tik juos...ale pas mus tokio gerio neuzsekiau.Gal noreciau ir Cimbidzio,bet jau toki vazonika su krumu reik turet kur statyt,tad artimiausiuose pirkiniuose tikrai jais nekvepia biggrin.gif schmoll.gif (arkliuku zinau pas mus kur rast biggrin.gif biggrin.gif )
Atsakyti
tiesa, o jei kas į didesnį vazonėlį sodina, tai jų reikalas, kad tik augalėlis gerai jaustųsi, bet kaip tai atsiliepia žydėjimui ar kitiems augaliniams reikalams, tai... žodį suteikiu labiau patyrusioms ax.gif hihihi.gif karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 26, 10:31)
tai juk atitinkamai lapelių, šaknų dydžiui ir parenkami vazonėliai, ar ne taip?  mirksiukas.gif  todėl natūralu, kad miniukai paprastai auga sėkmingai itin mažuose vazoniukuose ir nesiskundžia - jiems daugiau ir nereikia  mirksiukas.gif

Tai lapeliai gali buti labai mazo dydzio, bet ju kiekis didesnis, todel atitinkamai ir saknu daugiau. Todel sodinami i vos didesni vazoneli. Aisku cia tik mano, nepatyrusios orchideju auginime, nuomone blush2.gif Vakar kur maciau minikus ir tuos kitus, augancius vos vos didesniame vazonelyje, tai lapu ir ziedeliu dydis, pacio augalo aukstis buvo visiskai vienodi. Todel ir susidomejau ar tikrai minikai auga tik 6 cm skersmens dydzio vazoneliuose. Internete man nepavyko rasti daugiau informacijos apie tai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pandora: 26 kovo 2009 - 10:43
na rodausi su savo oncidium sweet sugar, pirkau maximoj uz 29,98 lt
user posted image
user posted image
labai sveiki lapai ir saknys
user posted image
o cia ziedas is arciau mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 26, 10:43)
na rodausi su savo oncidium sweet sugar, pirkau maximoj uz 29,98 lt
user posted image

Maciau vakar akropolyje jas. Tikrai grazios gelytes thumbup.gif , bet nesiryztu dar pirkti kazkokios kitos nei falenopsis.
Atsakyti
oi, naujute bigsmile.gif wub.gif grožis!
Bet tikrai, kokie sveiki tie oncidiumai atvežti šįkart! bigsmile.gif
Grožis, jau kokie žiedukai, ir išvis first.gif
Atsakyti
QUOTE(Pandora @ 2009 03 26, 11:46)
Maciau vakar akropolyje jas. Tikrai grazios gelytes  thumbup.gif , bet nesiryztu dar pirkti kazkokios kitos nei falenopsis.



QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 26, 11:48)
oi, naujute  bigsmile.gif  wub.gif  grožis!
Bet tikrai, kokie sveiki tie oncidiumai atvežti šįkart!  bigsmile.gif
Grožis, jau kokie žiedukai, ir išvis  first.gif

aciu aciu drinks_cheers.gif dabar tik kad augtu ir klestetu norisi, reikes mokintis ji priziureti wink.gif
Atsakyti
džiaugiuosi trigubai wub.gif va, dabar bus progos šviestis apie oncidiumus tau tongue.gif book.gif 000164.gif smartass.gif
Atsakyti