Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo tema - kur įsigyti!

QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 25, 21:54)
na, nebus, tai nebus  ax.gif  man įdomu, ar kur geltonų miniukų įmanoma rasti  blink.gif
ale gal simre nusičiups iš tos parduotuvėlės  ax.gif

Be panikos be panikos biggrin.gif Aš ten važiuot artimiausiu metu nesiruošiu, taip kad pirmyn mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 03 26, 10:18)
Tokią ir aš turiu. Bet čia ne mini. Dar nesu mačius gyvai grynai geltonos mini, užtat ir susidomėjau.


Na aš tik tą vienintelę turiu, nedaug dar žinau apie šias gražuoles wub.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 03 26, 10:22)
Be panikos be panikos  biggrin.gif Aš ten važiuot artimiausiu metu nesiruošiu, taip kad pirmyn  mirksiukas.gif

oi hihihi.gif aš kaip tik buvau pasirengusi užleisti pirmenybę tau ax.gif
Papildyta:
QUOTE(mamaErika @ 2009 03 26, 10:23)
Na aš tik tą vienintelę turiu, nedaug dar žinau apie šias gražuoles  wub.gif

užeik čia ir nupirk draugę savo gražuolei - tuoj žinosi daug hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 26, 10:33)
užeik čia ir nupirk draugę savo gražuolei - tuoj žinosi daug  hihihi.gif 


Būtinai reiks draugės hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaErika @ 2009 03 26, 10:47)
Būtinai reiks draugės  hihihi.gif

Dabar maksimose dauuug naujų nematytų orchių... rolleyes.gif
(aš čia gundau) ph34r.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 26, 09:52)
Dabar maksimose dauuug naujų nematytų orchių...  rolleyes.gif 
(aš čia gundau)  ph34r.gif  laugh.gif

Turėk sąžinės cool.gif Žmogus ir taip greičiausiai jau turi orch virusą, tik dar inkubacinis periodas tęsiasi, o tu dar nori procesą paspartint. Pasaugok pinigus, šeimos narių nervus ir t.t. (nesvarbu, kad šiuo atveju ne tavo) ax.gif
Atsakyti
Laba diena, informuoju kad maximoj pasirode EXTRA substratas, ne tik mazais ioakavimais, bet maiseliuose po 4 l (tokia pati etikete, kaip tu mazu irgi is orchidejos.lt) kaina 14,99 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 03 26, 10:56)
Turėk sąžinės  cool.gif  Žmogus ir taip greičiausiai jau turi orch virusą, tik dar inkubacinis periodas tęsiasi, o tu dar nori procesą paspartint. Pasaugok pinigus, šeimos narių nervus ir t.t. (nesvarbu, kad šiuo atveju ne tavo)  ax.gif

devil.gif šiuo klausimu aš be sąžinės lotuliukas.gif lotuliukas.gif vistiek tas orchvirusas - tik laiko klausimas hihihi.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu jus man pasakykit....KAIP GALI NETAPT LIGONE jei tokios temos SM? lotuliukas.gif lotuliukas.gif Atejus cia net pakyla upas sokt i drabuzius,maske ir saut i pardes lotuliukas.gif
As turiu taupykle nenumatytiems pirkiniams(aisku orchidejoms ir savo antrai ligai akvariuminiams reikalams biggrin.gif ) Tai po jusu tokiu idetu groziu tuoj bus tuscia manau lotuliukas.gif lotuliukas.gif Siandien i vakara bandysiu palekt savam mieste i maxima,diena nera ko ten,nes buna daug maz isnesta viskas,o va vakare daznai randu papildytus stalazus biggrin.gif Bus matyt ar siandien kas patrauks aki biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2009 03 26, 11:08)
Nu jus man pasakykit....KAIP GALI NETAPT LIGONE jei tokios temos SM? lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Atejus cia net pakyla upas sokt i drabuzius,maske ir saut i pardes  lotuliukas.gif 
As turiu taupykle nenumatytiems pirkiniams(aisku orchidejoms ir savo antrai ligai akvariuminiams reikalams biggrin.gif ) Tai po jusu tokiu idetu groziu tuoj bus tuscia manau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Siandien i vakara bandysiu palekt savam mieste i maxima,diena nera ko ten,nes buna daug maz isnesta viskas,o va vakare daznai randu papildytus stalazus biggrin.gif Bus matyt ar siandien kas patrauks aki  biggrin.gif  blush2.gif

lotuliukas.gif oi, negaliu, kaip juokinga lotuliukas.gif na, bet kokiu atveju, lauksim čia tavęs su naujienomis ph34r.gif clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 26, 11:14)
lotuliukas.gif  oi, negaliu, kaip juokinga  lotuliukas.gif  na, bet kokiu atveju, lauksim čia tavęs su naujienomis  ph34r.gif  clap_1.gif

Aha,juokas ir man biggrin.gif ale tu man pasakyk kur reiks viska statyt?Butas dvieju kambariu lotuliukas.gif lotuliukas.gif palanges ne gumines.Virtuvej negaliu statyt....Jazau greiciau isikelt i nama,o tai tuoj neturesiu ne tik geliu kur statyt bet ir savo akvu biggrin.gif PROGRESUOJU.... doh.gif
Atsakyti
labas rytas merginos 4u.gif
pirmiausia tai pagelbedama misko vaikas idedu jos gelytes nuotraukas , ji dar neturi pakankamai zinuciu kad pati idetu, pasigrozekit mirksiukas.gif cituoju ja "Cia mano laimikis, kur radau uz 15 lt. keturi ziedstiebiai, vianas ju nujauztas, bet pumpuriukai is pazasteliu jau lenda, o ketvirtas auga is paties geles vidurio, kur paprastai lenda nauji lapai." o cia nuotraukytes
user posted image
user posted image
Atsakyti