Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo tema - kur įsigyti!

Fonda, koks gelytes grozis. Kaip uzsimaniau tokios biggrin.gif
Atsakyti
Kažkuri prakalbot apie geltoną miniukę g.gif Ją turėjau prieš porą metų, o tada kainavo oj oj doh.gif ir ką Jūs galvojat... džiaugtis teko neilgai schmoll.gif tiesiog akyse sunyko, gal tuo metu nemokėjau dar deramai ja rūpintis verysad.gif
Atsakyti
Na parodysiu vieną tokį PH, kuris keičia žiedų spalvą ax.gif KIti phalikiukai taip nesielgia. Paskui dar yra serija PH, kurių žiedo forma labai apvali. Na ši, pvz., švelniai alyvinė. Yra dar ir ryški dvispalvė, kurios viršutiniai žiedlapiai rausvi, apatiniai gerai gelsvi. Ar jos priklauso vienai rūšiai? Ir kokiai? Kad hibridai, manau, taip.
Atsakyti
Čia truputį ne į temą biggrin.gif Katik paskačiavau jog ši mano orchytė žydi nuo Spalio mėnesio.Ir žiedeliai net nesiruošia nuvysti. Dar nei viena pas mane taip ilgai nežydėjus g.gif kiek Jūsų orchytės panašiai žydi? ax.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Fonda tavo mineti phal, kuriu žiedo forma labai apvali yra man patys paciausi, ir ju ziedai buna didziausi ir pastebejau,kad jie zydi trumpiausiai. As nezinau, ir cia tik mano nuomone, bet mano manymu, jog jie yra tie tikrieji, o visi tie maziukai ir pan, kita forma yra hibridai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(columbija @ 2009 03 25, 23:55)
Čia truputį ne į temą  biggrin.gif Katik paskačiavau jog ši mano orchytė žydi nuo Spalio mėnesio.Ir žiedeliai net nesiruošia nuvysti.  Dar nei viena pas mane taip ilgai nežydėjus g.gif  kiek Jūsų orchytės panašiai žydi?  ax.gif


na tu tik dziaukis,kad taip ilgai zydi ir ja mylek smile.gif o zydi tai labai ivairiai, priklauso nuo rusies, pastebejau kad tie apvaliais ziedais tikrai zydi ilgiau, na bent jau lyginu is to ka turiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(columbija @ 2009 03 25, 18:09)
Merginos, turiu vieną tokį pastebėjimą , kad Jūsų vaikinai labai jau nedraugiški biggrin.gif  Mano vaikinas prieš orchidėjas neturi nieko prieš nes žino , kad aš jas dievinu  blush2.gif  priešingai, beveik visas gražuoles jis pats man padovanojo  wub.gif

Na manieji visi falenopsiai mano brangiausiojo padovanoti (tiksliau jis duoda pinigu, kad pati issirinkciau, nes prigrasinau, kad pats nepirktu, nes nupirks sergancia arba ne tokia, kokios noriu). Bet burbet vis tiek burba. Sako, kad man jau liga ir neleidzia manes eiti i geliu skyriu doh.gif
Papildyta:
QUOTE(axara @ 2009 03 25, 18:08)
tai va...per tas geles tikrai pinigines musu kencia biggrin.gif as pamenu,kai dar turejau tik pora phal, paskaitinedavau cia, kad kazkas turi po 20 phal biggrin.gif tai pamenu tada pagalvojau "nu jo...kiek pinigu tai turejo kainuoti" biggrin.gif o dabar pati turiu apie 30 

Pas mane jau del 5 namie karas vyksta doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Ž.J. @ 2009 03 25, 18:23)
o cia mano naujasis maximinis pirkinys....
user posted image

Labai grazi margute thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(rytine rasa @ 2009 03 25, 20:04)
Mergaites turiu prašyma jei kas pamatytu iš kauniečiu mini mark orchideja duotu man žinia  šokolada už varga garantuoju o jei galetu nupirkti  blush2.gif tai ir rafaelo butu  blush2.gif laabai užsinorejau tokios  doh.gif  blush2.gif

As irgi svajoju apie mini mark ax.gif Anksciau ju budavo Magonijoj, Varniu gatvej. O dabar, kai jau noriu, tai neuztinku. Siandien maciau tik visiskai baltus miniukus.
Papildyta:
QUOTE(simre @ 2009 03 25, 20:10)
user posted image

Nereali wub.gif Niekad nemaciau tokios.
Papildyta:
QUOTE(Tina* @ 2009 03 25, 22:14)
Buvau Pramones ir Hyper Maximose. Atsilaikiau. Labai labai ieskau butent sitos ir taupau jai vieta namuose. (pasiskolinu foto):

As siandien tokios antros sau ieskojau biggrin.gif Jei uzmatysiu ju kada, pranesiu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Tina* @ 2009 03 25, 22:32)
Bet pastarojo ziedukai:
user posted image

Cia as ta falenopsi Hiperyje radau blush2.gif I schilleriana manoji kazkiek panasi, bet skiriasi spalvu issidestymas ir ziedlapiu forma. O lapai tai tikrai tokie patys margi.

Radau savosios pavadinima blush2.gif Phalaenopsis Philadelphia. Schilleriana ir Stuartiana hibridas biggrin.gif
http://www.stenasa.s...hiladelphia.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pandora: 26 kovo 2009 - 01:43
QUOTE(columbija @ 2009 03 25, 23:03)
Kažkuri prakalbot apie geltoną miniukę  g.gif  Ją turėjau prieš porą metų, o tada kainavo oj oj  doh.gif  ir ką Jūs galvojat... džiaugtis teko neilgai schmoll.gif  tiesiog akyse sunyko, gal tuo metu nemokėjau dar deramai ja rūpintis  verysad.gif

Turiu tai tokią miniukę, dabar kaip tik vėl ruošiasi žydėti. Nuotraukoj raudonesnė, nei relybėj - oranžinė su geltonu. O ar esat kuri mačius grynai geltonų?

user posted image
Atsakyti
[quote=simre,2009 03 26, 08:28]
Turiu tai tokią miniukę, dabar kaip tik vėl ruošiasi žydėti. Nuotraukoj raudonesnė, nei relybėj - oranžinė su geltonu. O ar esat kuri mačius grynai geltonų?

Tai as ir turejau geltona schmoll.gif bet manoji buvo dar mazesne nei tavo ir dar smulkesniais ziedukais
Atsakyti
Sveikutės, na ir grožių čia temukėj pas jus wub.gif

QUOTE(simre @ 2009 03 26, 07:28)
O ar esat kuri mačius grynai geltonų?


Manoji tokia wub.gif


user posted image
Atsakyti
Aš grynai geltonų (na, kad ir su kitos spalvos liežuvėliais) miniukų nesu mačiusi unsure.gif tik va man vaizduotėje toks tamsiai, prabangiai geltonas iškilo doh.gif citrinukas irgi būtų gražu wub.gif
na ką, turėsim, ko ieškoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaErika @ 2009 03 26, 09:14)
Sveikutės, na ir grožių čia temukėj pas jus  wub.gif
Manoji tokia  wub.gif

Tokią ir aš turiu. Bet čia ne mini. Dar nesu mačius gyvai grynai geltonos mini, užtat ir susidomėjau.
Atsakyti
mamaErika, čia geltonas midi falenopsis laugh.gif rolleyes.gif va tokį ir aš turiu, gražutis wub.gif o va mini, kurie auga vos 6 cm skersmens indeliuose tai geltonų nematėm dar hihihi.gif
Atsakyti