Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo tema - kur įsigyti!

QUOTE(simre @ 2009 03 25, 20:40)
Tina* - pas tave taip irgi gali būt, nes mes abi tą pačią dieną toj pačioj maximoj jas pirkom.

Jis pas mane kolkas zydi, kietais lapais, tai gal dar nejudinsiu.
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 25, 23:17)
as grizau su sweet sugar, ryt parodysiu savo pirkinuka wink.gif wub.gif

pagaliau! ! ! bigsmile.gif drinks_cheers.gif clap.gif friends.gif yahoo.gif ploja.gif assa.gif didis.gif
tai džiaugsmas! Kurioje maxėj radai? mirksiukas.gif
ir man rūpestis nukris hihihi.gif nes labai pergyvenau, kad neberast gali blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Lorute @ 2009 03 25, 23:18)
Sveikutes, kazkuri minejo apie tas parduotuvytes stoties turguje. Na as nepatarciau ten pirkti, nes gyletes nusalusios, nieks ju nesaugo nuo salcio sad.gif Nezinau ar apie tas pacias parduotuvytes snekam, bet jau pasimokiau kai gavau falenopsiuka is ten kurio lapai po keliu dienu nurudavo, visi pumpurai nukrito. Cia tik mano pastebejimas wink.gif

aišku, kad nesaugo, jei neturi normalių sąlygų, na, galima apžiūrėti gėlytę prieš perkant mirksiukas.gif
Atsakyti
O gal žinot, kokiom dienom į Aleksoto bazę verta važiuot?
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 25, 22:16)
Tina, kas čia per grožis?  blink.gif  ne iš stuartiana ar pan. ?  blink.gif  g.gif

Labai panasi i schileriana. Cia kazkuri (prabegom skaitau, tai nepamenu kuri) nusipirko tokia Hypery blink.gif panasi situacija kaip su Mini Mark. As dabar jau ieskosiu jos kol rasiu, nes kaina nedidele. Siustis is uzsienio brangiau gaunasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 25 kovo 2009 - 22:25
QUOTE(Verba @ 2009 03 25, 23:22)
O gal žinot, kokiom dienom  į Aleksoto bazę verta važiuot?

trečiadieniais naujienų užveža, bet geriausia tai skambinti ir klausti, ar ko gero turi (geriau vardinti konkrečius pageidavimus) mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Tina* @ 2009 03 25, 23:22)
Atrodo, cia kazkuri (prabegom skaitau, tai nepamenu kuri) nusipirko tokia Hypery  blink.gif panasi situacija kaip su Mini Mark. As dabar jau ieskosiu jos kol rasiu, nes kaina nedidele. Siustis is uzsienio brangiau gaunasi.

bet tu matai, ko galima kažkokioj maximoj rasti visgi g.gif taip taip, man pora manųjų irgi įtartinos, na, kai atsigaus, pafotkinsiu g.gif
Atsakyti
Bet pastarojo ziedukai:
user posted image
Lapai kitaip margi:
user posted image
Papildyta:
Cia siaip bus kazkoks hibridinis grozis, bet labai tokios noreciau, labai.
Papildyta:
Turiu omeny ta Hyperyje rasta.
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 25, 23:22)

aišku, kad nesaugo, jei neturi normalių sąlygų, na, galima apžiūrėti gėlytę prieš perkant  mirksiukas.gif

Na gavau dovanu ta falenopsiuka is turgaus, atrode jis graziai, jokiu pazeidimu nesimate, tik akyse pradejo nykti, kol liko tik du lapiukai ir pliki stiebai doh.gif Priziuriu jas graziai, kitos maximines bujoja kuo puikiausiai rolleyes.gif
Turguj tokiu oru nepirkciau niekada schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 25, 23:09)
simmonnete, aš dabar susimakalavau  blush2.gif  doh.gif  nepyk - dabar tau ateis siuntinėlis, o paskui kitas mums, taip?  bigsmile.gif
kažin, kelionė jei ilga, tai  blink.gif  na, bet tinkama priežiūra leis jiems vakučius išauginti, manau, tad gal vistiek kažkuria prasme siuntinėlis bus sėkmingas  wub.gif tai ryt lauksiu naujienų, ar gyvos, ar sveikos gėlytės  blink.gif


Nepykstu biggrin.gif
Žodžiu taip: atkeliauja gėlytės, jei jos bus sveikos, tada viena atitenka jums, ar kažkuriai iš jūsų. Nežinau kaip pasidalinsit. Jei kažkuri miršta, o kita išgyvena, išlikusią pasilieku sau blush2.gif Jei numiršta abi - laukiam gerų orų ir naujo siuntinio rolleyes.gif Na vistiek kažkaip pasidalinsim, ar ne? bigsmile.gif
Bet vistiek aš palaikysiu jas, pažiūrėsiu kas su jomis darosi.
O kaip reikėtų gaivinti sušalėles??
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 03 25, 23:32)
Na gavau dovanu ta falenopsiuka is turgaus, atrode jis graziai, jokiu pazeidimu nesimate, tik akyse pradejo nykti, kol liko tik du lapiukai ir pliki stiebai doh.gif Priziuriu jas graziai, kitos maximines bujoja kuo puikiausiai rolleyes.gif
Turguj tokiu oru nepirkciau niekada schmoll.gif

man, žinok, ir iš maximos parneštos nekokiu oru kaip numetė visus žiedus ir pumpurus doh.gif taip ir liko plikas grožis blink.gif dabar kompensuoja - leidžia tris šakas bigsmile.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(simmonnete @ 2009 03 25, 23:37)
Nepykstu  biggrin.gif 
Žodžiu taip: atkeliauja gėlytės, jei jos bus sveikos, tada viena atitenka jums, ar kažkuriai iš jūsų. Nežinau kaip pasidalinsit. Jei kažkuri miršta, o kita išgyvena, išlikusią pasilieku sau  blush2.gif  Jei numiršta abi - laukiam gerų orų ir naujo siuntinio  rolleyes.gif  Na vistiek kažkaip pasidalinsim, ar ne?  bigsmile.gif
Bet vistiek aš palaikysiu jas, pažiūrėsiu kas su jomis darosi.
O kaip reikėtų gaivinti sušalėles??

aaa, supratau, labai gerai taip mirksiukas.gif drinks_cheers.gif manau, jei bus nukentėjusios, reiktų tiesiog laikyti namie ir kantriai laukti, kol pradės ką nors auginti - priežiūra įprasta mirksiukas.gif nestatyti per karštai, ar prie skersvėjų, na, bet taip ir su kitomis orchytėmis elgiamės, taigi, įprastai mirksiukas.gif tada matysi, kaip gausis viskas ax.gif
na, o jei sveikos atkeliaus, tai assa.gif assa.gif assa.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 03 25, 22:18)
Sveikutes, kazkuri minejo apie tas parduotuvytes stoties turguje. Na as nepatarciau ten pirkti, nes gyletes nusalusios, nieks ju nesaugo nuo salcio sad.gif Nezinau ar apie tas pacias parduotuvytes snekam, bet jau pasimokiau kai gavau falenopsiuka is ten kurio lapai po keliu dienu nurudavo, visi pumpurai nukrito. Cia tik mano pastebejimas wink.gif

na bent jau tos kuriuose buvau ir kurias minejau, tai yra uzdaros parduotuves
beje, jei orhes butu nusalusios turguje tai jau ir butu be pumpuru ir ziedu, nes jos reaguoja labai greitai ir jautriai, o jei nukrito pas tave namie, reiskia tavo suteiktos ar pervezimo salygos buvo prastos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo axara: 25 kovo 2009 - 22:48
Sveikos, žiūriu jūs čia profesionalės thumbup.gif Žiūrinėjau katalogus, bet nieko nesupratau blush2.gif Gal galit orchių ABC labai trumpai? schmoll.gif Tik phaleonopsių. Nes kyla tokie klausimai. Čia jūs dievinat miniukus (mark holm?), schillerianas, stiuartanas? Bendras lyg visų jų bruožas - smulkūs žiedeliai? Kai pardėse pilna didžiulių blynų? Gražiais žiedais, sodriomis spalvomis, marginimais? Reiškia, selekciniai hibridai? Tai gal jūsų čia ieškomi smulkūs gėliukai (man neišvaizdūs schmoll.gif ) ir yra ta pirminė selekcinė medžiaga, iš kurios kuriamos naujos veislės? Atleiskit, vis su kačių selekcija pasilyginu, kas man labiau pažįstama doh.gif Jei yra panašiai, tai tikrai pirmuonių prioritetas yra tik profesionaliu veisimo požiūriu? O plačiam merkantiliniam vartojimui maximinės kuo puikiausiai tenkina... lotuliukas.gif
Na aš tokią vieną keistą turiu,rodau tongue.gif šakojasi šakojasi be galo,žiedeliai smulkūs. Kitą turi bendradarbė panašią, tik labai šviesią, na panašią kur Tina ieško... Greit nusikalbėsiu fool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fonda: 25 kovo 2009 - 22:56
QUOTE(axara @ 2009 03 25, 23:45)
na bent jau tos kuriuose buvau ir kurias minejau, tai yra uzdaros parduotuves
beje, jei orhes butu nusalusios turguje tai jau ir butu be pumpuru ir ziedu, nes jos reaguoja labai greitai ir jautriai, o jei nukrito pas tave namie, reiskia tavo suteiktos ar pervezimo salygos buvo prastos

taip, tikriausiai dėl pasikeitusios temperatūros pervežant iki namučių nubiro viskas, nes tai labai dažna bėda mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Fonda @ 2009 03 25, 23:51)
Sveikos, žiūriu jūs čia profesionalės  thumbup.gif Žiūrinėjau katalogus, bet nieko nesupratau  blush2.gif Gal galit orchių ABC labai trumpai? schmoll.gif Tik phaleonopsių. Nes kyla tokie klausimai. Čia jūs dievinat miniukus (mark holm?), schillerianas, stiuartanas? Bendras lyg visų jų bruožas - smulkūs žiedeliai? Kai pardėse pilna didžiulių blynų? Gražiais žiedais, sodriomis spalvomis, marginimais? Reiškia, selekciniai hibridai? Tai gal jūsų čia ieškomi smulkūs gėliukai (man neišvaizdūs schmoll.gif ) ir yra ta pirminė selekcinė medžiaga, iš kurios kuriamos naujos veislės? Atleiskit, vis su kačių selekcija pasilyginu, kas man labiau pažįstama doh.gif Jei yra panašiai, tai tikrai pirmuonių prioritetas yra tik profesionaliu veisimo požiūriu? O plačiam merkantiliniam vartojimui maximinės kuo puikiausiai tenkina... lotuliukas.gif

fonda pažiūrėk į nuorodą, po foto bus užrašas iš ko "padarytas pvz mini mark mirksiukas.gif
http://www.flickr.co...ing/3342681847/
Papildyta:
fonda, be to, pvz aš ne profesionalė tai tikrai lotuliukas.gif dar tik bandau spėlioti, kodėl tokie pavadinimai, kuo skiriasi, kas per veislė, galų gale pasimetu ir išvis doh.gif lotuliukas.gif
shilleriana tai pirmąsyk matau bigsmile.gif nuostabi wub.gif
o stuartiana tai tik spėju, gal visai ne - nes šiandien bandžiau stuartianos žiedą internete tyrinėti, tai ir spėlioju blush2.gif
Atsakyti