Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo tema - kur įsigyti!

mikuotuke, aš jau irgi naktim sapnuot pradedu, bet kad žinių iš jos jokių nesulaukiu, vis nepavyksta susisiekt, nes baisiai ji užimta, vis namie nebūna. Bet vis kaip nors susisieksiu 4u.gif

Be to dėkui už rūpestį, pranešant apie šitą temą bigsmile.gif

Prieš keletą dienų nusipirkau labai keistą phalaenopsį, tokį geltonais žiedeliais, bet viduriukas rožinis ir žiedelių lapelių išsidėstymas įdomus - po tris. Nemoku nupasakot, kai nufotkinsiu parodysiu tongue.gif
Atsakyti
simmonnete, cia is nekantrumo taip mums lotuliukas.gif bet jau taip mielai sapnavau, kad ji pas mane apsipylusi ziedais, paskui pabudusi supratau, kad neturiu gi jos doh.gif lotuliukas.gif
Nufotkink savo naujaja gyventoja! bigsmile.gif oi laukiam laukiam foto drinks_cheers.gif
Atsakyti
khm, cia jei kai kas susidometu, kiminu www.orchidejos.lt kol kas nera, belieka kreiptis i mamyte23 mirksiukas.gif 4u.gif
Papildyta:
pasigrozejimui - sios dienos orchideja wub.gif
http://www.sborchid....date=2009-03-22

wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
user posted image

Naujoji mano gyventoja wub.gif Ji lyg skleidžia saldoką silpną kvapą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 22, 15:30)
khm, cia jei kai kas susidometu, kiminu www.orchidejos.lt kol kas nera, belieka kreiptis i mamyte23  mirksiukas.gif  4u.gif


einu ieskot tos mamytes ,o tai kotai kiminu man prisireike doh.gif
Atsakyti
wow blink.gif kaip tau pasiseke! Kiek parduotuvese isuostau falenopsiu, nerandu anei kiek kvepiancio verysad.gif
bet kokia idomi, ir ziedlapiai, ir tas spalvu perejimas! bigsmile.gif na ir gelyte wub.gif
Papildyta:
QUOTE(happy @ 2009 03 22, 16:32)
einu ieskot tos mamytes ,o tai kotai kiminu man prisireike  doh.gif

parasyk jai az, mums ji greit ir kiminus, ir subtrata siuncia wub.gif perspejimas - kiminu pakuote didele thumbup.gif tad verta ta kainele sumoket mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Matet nauja Maximos lankstinuka?Geliu vazonams bus 40%nuolaida thumbup.gif bus kaip gelytes graziai sudet i vazonus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2009 03 22, 16:36)
Matet nauja Maximos lankstinuka?Geliu vazonams bus 40%nuolaida  thumbup.gif bus kaip gelytes graziai sudet i vazonus  smile.gif

o! nes vis dar negaliu ju isigyti! blink.gif thumbup.gif o kada bus toji nuolaida? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2009 03 22, 16:36)
Matet nauja Maximos lankstinuka?Geliu vazonams bus 40%nuolaida  thumbup.gif bus kaip gelytes graziai sudet i vazonus  smile.gif


Nuo kada bus šita akcija? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(simmonnete @ 2009 03 22, 16:39)
Nuo kada bus šita akcija?  rolleyes.gif

(dabar mes su simmonnete atakuosim maxima lotuliukas.gif )
drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tikrai, kad atakuosim lotuliukas.gif
Štai dar parodau gėlyčių ax.gif

user posted image

user posted image

O čia specialiai mikuotukei, kad sapnai būtų saldesni 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Gražios jūsų gėlytės. O aš vakar savo naujokėlę ne tame skyrelyje parodžiau blush2.gif Tai dabar dienos šviesoje dar kartelį pasirodom wub.gif

user posted image
Atsakyti