Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo tema - kur įsigyti!

QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 25, 21:34)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  axara, dabar tave į kampą įvarėm  lotuliukas.gif  oi, negaliu, kaip juokinga  lotuliukas.gif

oj mergaites, bijau kad vel nuvarysit ir nusivilsit biggrin.gif cia juos uztikau stoties turguj, yra tokia parduotuvyte, pro vartus iejus, ten yra ir vainikai ir skintos geles, o spalva tai tokia violetine smile.gif kazka minejo apie danija, ar ta rusis ten kryzminta ar kaip doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 03 25, 22:46)
oj mergaites, bijau kad vel nuvarysit ir nusivilsit biggrin.gif cia juos uztikau stoties turguj, yra tokia parduotuvyte, pro vartus iejus, ten yra ir vainikai ir skintos geles, o spalva tai tokia violetine smile.gif kazka minejo apie danija, ar ta rusis ten kryzminta ar kaip  doh.gif  biggrin.gif

ale tu matai, kaip įdomiai blink.gif kažin, ar iki ten ryt važiuosiu, bet jei taip - užeisiu mirksiukas.gif
tik kaip juokinga,abi su simre užpuolėm - KUR? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 25, 21:48)
ale tu matai, kaip įdomiai  blink.gif  kažin, ar iki ten ryt važiuosiu, bet jei taip - užeisiu  mirksiukas.gif
tik kaip juokinga,abi su simre užpuolėm - KUR?  lotuliukas.gif

bet jos ten tik kelios buvo ant palanges padetos, tai nzn ar dar bus like, nes siaip ju kaina 15lt, o man siule uz 10, nes atseit jau biagia nuzydeti g.gif
Atsakyti
na, nebus, tai nebus ax.gif man įdomu, ar kur geltonų miniukų įmanoma rasti blink.gif
ale gal simre nusičiups iš tos parduotuvėlės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 25, 21:54)
na, nebus, tai nebus  ax.gif  man įdomu, ar kur geltonų miniukų įmanoma rasti  blink.gif
ale gal simre nusičiups iš tos parduotuvėlės  ax.gif

jei jau vyksi i ta turgu tai uzeik ir i kita parduotuvele, ten pilna phal visokiausiu, jei stovetum prie vartu tai tie miniukai butu po desine tai, o ta kita parduotuve po kaire, ten iejime uzuolaida.
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 03 25, 23:01)
jei jau vyksi i ta turgu tai uzeik ir i kita parduotuvele, ten pilna phal visokiausiu, jei stovetum prie vartu tai tie miniukai butu po desine tai, o ta kita parduotuve po kaire, ten iejime uzuolaida.

jetau, kiek dar taškų aš nežinau doh.gif na, matysiu, koks ryt maršrutas bus! bigsmile.gif Jei tik pro šoną suksiu, tai būtinai apnaršysiu abi parduotuves mirksiukas.gif
gerai, kad yra kas praneša tokias naujienėles wub.gif
Atsakyti
Naujienos 4u.gif
Kalbėjau su sese, ji pasakė taip, kad įdėjo gėlytes, suvyniojo kaip kūdikius. Bet dabar baisiai abi pergyvenam dėl to, kad jos galėjo nušalti... Situacija tokia, kad pas ją buvo šilta, smagu, o šiandien pradėjo snigti ir labai atvėso. Tas žmogus, kuris gabena gėles, neišvažiavo tą pačią dieną... Laukiu rytojaus vakaro, nes tada pagal planą turėčiau važiuoti pasiimti siuntinio. Išvada: išsipakavus apžiūrėsiu, pafotkinsiu. Tada gal dar paturėsiu ilgėliau ir žiūrėsiu, kas su jomis darosi. Jei bus nušalę aš net nežinau kaip gaivinti reiktų. Žodžiu gėlės atkeliaus, bet gali būti, kad nekokios būsenos. Nuramino tik tai, kad siuntinio perdavimą pakartos su naujomis gėlėmis, kai orai bus garantuotai geri.

Ir jūs visai neįkyrios, galvojau mane labiau kankinsit lotuliukas.gif Pilnai suprantu, kaip laukiat, dėl gėlių ne jūs vienos pamišę tongue.gif

Mini Mark ir aš labai norėčiau, bet kažkaip mažai vilčių tokį pamatyti, nes įtariu vos jis atsiranda prekyboj tuoj pat yra nuperkamas. O jei kažkur užmatysit - duokit žinot mirksiukas.gif Neliksiu skolinga
Atsakyti
simmonnete, aš dabar susimakalavau blush2.gif doh.gif nepyk - dabar tau ateis siuntinėlis, o paskui kitas mums, taip? bigsmile.gif
kažin, kelionė jei ilga, tai blink.gif na, bet tinkama priežiūra leis jiems vakučius išauginti, manau, tad gal vistiek kažkuria prasme siuntinėlis bus sėkmingas wub.gif tai ryt lauksiu naujienų, ar gyvos, ar sveikos gėlytės blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 25, 16:59)
aha!  bigsmile.gif  naujienas prašom čia  lotuliukas.gif

Buvau Pramones ir Hyper Maximose. Atsilaikiau. Labai labai ieskau butent sitos ir taupau jai vieta namuose. (pasiskolinu foto):
Atsakyti
Tina, kas čia per grožis? blink.gif ne iš stuartiana ar pan. ? blink.gif g.gif
Atsakyti
as grizau su sweet sugar, ryt parodysiu savo pirkinuka wink.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikutes, kazkuri minejo apie tas parduotuvytes stoties turguje. Na as nepatarciau ten pirkti, nes gyletes nusalusios, nieks ju nesaugo nuo salcio sad.gif Nezinau ar apie tas pacias parduotuvytes snekam, bet jau pasimokiau kai gavau falenopsiuka is ten kurio lapai po keliu dienu nurudavo, visi pumpurai nukrito. Cia tik mano pastebejimas wink.gif
Atsakyti