Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo tema - kur įsigyti!

rozinelape, super gėlės thumbup.gif o jei dar medum kvepia,tai vaje rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rytine rasa @ 2009 03 25, 21:04)
Mergaites turiu prašyma jei kas pamatytu iš kauniečiu mini mark orchideja duotu man žinia  šokolada už varga garantuoju o jei galetu nupirkti  blush2.gif tai ir rafaelo butu  blush2.gif laabai užsinorejau tokios  doh.gif  blush2.gif

o kaip ji atrodo?sarkuvos maksej atskiroj geliu parduotuvej maciau miniukiu orchideju,tik neaisku ar tokiu unsure.gif
Atsakyti
lape, koooks dendrobis blink.gif numirčiau tokį turėdama wub.gif
Papildyta:
QUOTE(egleja @ 2009 03 25, 21:50)
o kaip ji atrodo?sarkuvos maksej atskiroj geliu parduotuvej maciau miniukiu orchideju,tik neaisku ar tokiu  unsure.gif

http://www.flickr.co...ing/3342681847/
būtent toks mirksiukas.gif
Papildyta:
naujute, grįžk greičiau, oi, kaip laukiu naujienų unsure.gif rolleyes.gif
Atsakyti
simre, koks gražus tas gelsvas pakarpytas lyg wub.gif Ten Kaune žiūriu tokių įdomesnių būna. Arba aš Vilniuje neužtinku. Tai gerai, kad neužtinku, nes būtų "šakės" mano tvirtai valiai atsilaikyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 25 kovo 2009 - 21:04
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 25, 20:48)
bigsmile.gif  oi, lauksim lauksim  bigsmile.gif  mes labai stengiames kantrios buti, tik kartais ikyrim truputuka  blush2.gif  ax.gif  nepyk  wub.gif
Papildyta:
pabirze, aciu labai uz vaikuti, kelis kartus siandien tupinejau, ziurejau, ar neko jam netruksta  lotuliukas.gif persodinau  wub.gif eh, kad tik patiktu pas mane  rolleyes.gif

o aš dar kartą perskaičiau ar gerai auginu tavo knygelėje, dabar cimbo dalybos laukia- bet po magistrinio- dabar neturiu jokio noro užsiimti o ir dar žydi, palik vietos ant palangės.
šiandien čia išvis pasaka- tokie grožiai- balionėlis visoms, kurios turi svajonę ir ją randa 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2009 03 25, 22:16)
o aš dar kartą perskaičiau ar gerai auginu tavo knygelėje, dabar cimbo dalybos laukia- bet po magistrinio- dabar neturiu jokio noro užsiimti o ir dar žydi, palik vietos ant palangės.
šiandien čia išvis pasaka- tokie grožiai- balionėlis visoms, kurios turi svajonę ir ją randa 4u.gif

pabirže, tegu dar žydi į sveikatėlę, tegu auga ir bujoja mirksiukas.gif tikrai, kokių grožių mergaitės šiandien prigaudė wub.gif
Atsakyti
va idedu mergaites nuotrauka ko aš ieškau
user posted image
Atsakyti
beje, aš toje knygeleje paskaičius ir nusprendžiau paprastai ir "atmestinai" auginti cimbidžius, matysiu, ar seksis pražydinti (na, iš to atmestinumo gaunasi taip, kad penkis sykius per dieną vis apglostau ir apčiūčiuoju savuosius) lotuliukas.gif
naujute, eh, kaip sunku man laukti naujienų, degu iš smalsumo blink.gif bigsmile.gif
Atsakyti
simre, lygiai tokia pat tik ne karpytais ziedais as turiu smile.gif jau atsimenu,kai ja pamaciau ermitaze tai negalejau jos palikti biggrin.gif bet va tu ir randi tokiu idomiu ziedu formu, karpytu, as tokiu ne uzmaciusi nesu schmoll.gif
o siandien kokius miniukus maciau, na jau tikrai super mazi, iki 10cm..ermitaze savaitgali maciau miniuku (tikrai daug mazesniu nei tada kai aleksoto bazeje buvau simre apgavus) o siandien tokiu mazyliu pamaciau,kad net juokas sueme is ju dydzio biggrin.gif siule man uz 10lt, nes jau baigiantys zydeti, bet kazkaip nelabai man tokie mazi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 03 25, 22:28)
simre, lygiai tokia pat tik ne karpytais ziedais as turiu smile.gif jau atsimenu,kai ja pamaciau ermitaze tai negalejau jos palikti biggrin.gif bet va tu ir randi tokiu idomiu ziedu formu, karpytu, as tokiu ne uzmaciusi nesu  schmoll.gif
o siandien kokius miniukus maciau, na jau tikrai super mazi, iki 10cm..ermitaze savaitgali maciau miniuku (tikrai daug mazesniu nei tada kai aleksoto bazeje buvau simre apgavus) o siandien tokiu mazyliu pamaciau,kad net juokas sueme is ju dydzio  biggrin.gif  siule man uz 10lt, nes jau baigiantys zydeti, bet kazkaip nelabai man tokie mazi  smile.gif

kur matei miniukų? ph34r.gif kur tau jų siūlė? ph34r.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 03 25, 21:28)
o siandien kokius miniukus maciau, na jau tikrai super mazi, iki 10cmo siandien tokiu mazyliu pamaciau,kad net juokas sueme is ju dydzio  biggrin.gif  siule man uz 10lt, nes jau baigiantys zydeti, bet kazkaip nelabai man tokie mazi  smile.gif

KUR? Kokia spalva buvus?
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 03 25, 22:32)
KUR? Kokia spalva buvus?

lotuliukas.gif lotuliukas.gif axara, dabar tave į kampą įvarėm lotuliukas.gif oi, negaliu, kaip juokinga lotuliukas.gif
Atsakyti