Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo tema - kur įsigyti!

QUOTE(rytine rasa @ 2009 03 25, 21:04)
Mergaites turiu prašyma jei kas pamatytu iš kauniečiu mini mark orchideja duotu man žinia  šokolada už varga garantuoju o jei galetu nupirkti  blush2.gif tai ir rafaelo butu  blush2.gif laabai užsinorejau tokios  doh.gif  blush2.gif

eh, na ka darysi ieskosim ax.gif tiesa, nemanau, kad lengva bus rasti, nes tik atsitiktinai atsiranda tokie maximose (simres gali paklausti), bet jei jau butu toks stebuklas, tai.... mirksiukas.gif
Atsakyti
Na ką gi... mano silpnybės įrodymai:

Aplink stelažą, kur šita buvo pastatyta, kokius tris ratus apėjau ir vis tiek nesusilaikiau blush2.gif
user posted image

user posted image

Šitą pirkau dėl lapų margumo - man jie labai ražūs. Realiai spalva tamsesnė žiedų, bet fotikas ir bloga fotografuotoja daro savo:
user posted image

user posted image

O čia nrėjau parodyt, kokių "gėlininkių' namie turiu. Ir dar, kad turiu miniuką margais lapais (matosi pailgam vazone pirmas iš kairės):
user posted image

Atsakyti
simre, oho, kokie pirmosios žiedai įdomūs! Net vos garbanoti blink.gif net margalapį miniuką turi bigsmile.gif geras, aš jų taip retai užtinku rolleyes.gif o tokių išvis nesu mačiusi ax.gif
Atsakyti
Man dabar kažkaip labai patinka kas nors (nu, iš orchidėjų blush2.gif ) ryškaus g.gif arba labai tamsaus g.gif ir dideliais žiedais g.gif matyt, pavasaris veikia biggrin.gif šiaip nustojau aš jau pirkti ir ieškotis naujų, nes jau žiūriu, kad visuose kambariuose jau pakankamai, saikingai, o jei dar ką partemčiau, tai jau būtų perdaug doh.gif ax.gif dabar rūpinuosi turimomis, kad augtų gerai ir žydėtų, bet mielai ieškau dovanom (aišku, jei žmogus jas mėsta, nori, prižiūri) blush2.gif

jetus, koks žiurkiukas wub.gif

pamiršau parašyt gi, kad panoramos rimi ten kur gėlės, karts nuo karto užtinku po 9.99Lt. išparduodant SVEIKAS, tiesiog nužydėjusias orchidėjas.. Šiaip tik žiedstiebiai likę, bet būna įkritę į tą celofana apdžiūvę žiedukai, tai maždaug būna žinoma spalva, na, dar pagal lapus kažkiek galima orientuotis, visai žali jie ar su bordiniu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daluksa: 25 kovo 2009 - 20:23
QUOTE(Daluksa @ 2009 03 25, 21:14)
Man dabar kažkaip labai patinka kas nors (nu, iš orchidėjų  blush2.gif ) ryškaus  g.gif arba labai tamsaus  g.gif ir dideliais žiedais  g.gif matyt, pavasaris veikia  biggrin.gif  šiaip nustojau aš jau pirkti ir ieškotis naujų, nes jau žiūriu, kad visuose kambariuose jau pakankamai, saikingai, o jei dar ką partemčiau, tai jau būtų perdaug  doh.gif  ax.gif dabar rūpinuosi turimomis, kad augtų gerai ir žydėtų, bet mielai ieškau dovanom (aišku, jei žmogus jas mėsta, nori, prižiūri)  blush2.gif

gerai, kai tu moki pasitikėti žmogumi, o aš, jei tai liečia augalus, turiu kvailą įsitikinimą, kad niekas už mane geriau jų nemokės prižiūrėti ar bent nemylės taip kaip aš doh.gif lotuliukas.gif nesvarbu, kad pas kitus gėlės žydi, pomidorai svyra nuo vaisių gausos ir t.t. lotuliukas.gif o ką jau kalbėti apie orchidėjas doh.gif tai va, namus baigiu paversti gyvu orchidariumu ir tiek... gal reiks po metų vieną cimbidį padovanti, jeigu jį gerai užauginsiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 25, 20:07)
eh, na ka darysi ieskosim  ax.gif  tiesa, nemanau, kad lengva bus rasti, nes tik atsitiktinai atsiranda tokie maximose (simres gali paklausti), bet jei jau butu toks stebuklas, tai....  mirksiukas.gif

mikuotuke žinau kad tai retenybe bet gal bendrom jegom blush2.gif va pavizdys laaabai norejau elegant deboros lekiau per moteru diena pirkti ir šnipštas o šiandien pramones maksimoje nu jau laabai panaši buvo aišku ne tokio žiedu gausumo ,bet pagriebiau net nesusimasčius blush2.gif panasi tai laabai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rytine rasa @ 2009 03 25, 21:22)
mikuotuke žinau kad tai retenybe bet gal bendrom jegom  blush2.gif va pavizdys laaabai norejau elegant deboros  lekiau per moteru diena pirkti ir šnipštas o šiandien pramones maksimoje nu jau laabai panaši buvo aišku ne tokio žiedu gausumo ,bet pagriebiau net nesusimasčius  blush2.gif panasi tai laabai rolleyes.gif

tu matai bigsmile.gif na, gerai, tada ieškosim mirksiukas.gif
Atsakyti
Simre, pas ta violetinę kas per pumpurų gausa bigsmile.gif oho.
Mano parazitkos viena,amžinai tie patys 5 žiedai ant dviejų žiedkočių,kita irgi 5. Neįdomu taip schmoll.gif
Merginos, o kaip jus atskiriat kokia orchidėjos rūšis,pavadinimais visos žarstosi. bigsmile.gif biggrin.gif Žiūrit pagal žiedą,spalvas,lapus?
Atsakyti
QUOTE(rytine rasa @ 2009 03 25, 20:22)
mikuotuke žinau kad tai retenybe bet gal bendrom jegom  blush2.gif va pavizdys laaabai norejau elegant deboros  lekiau per moteru diena pirkti ir šnipštas o šiandien pramones maksimoje nu jau laabai panaši buvo aišku ne tokio žiedu gausumo ,bet pagriebiau net nesusimasčius  blush2.gif panasi tai laabai rolleyes.gif

Jaučiu žinau, apie kokią kalbi - šiandien tokią vieną pramonės maximoj mačiau. Turiu ir aš tokią vieną. Savaitgalį nukirpau žiedyną ir paguldžiau reanimuotis. Ji man - iš pažiūros normaliai atrodė, bet su laiku pradėjau įtart kažką negero. Ir DĖMESIO - pačiam šaknų vidury - radau kiminų gniužulą, kurio iš išorės nesimato. Logiškai mąstant, visose tokiose gali būti ta pati situacija.

Tina* - pas tave taip irgi gali būt, nes mes abi tą pačią dieną toj pačioj maximoj jas pirkom.
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2009 03 25, 21:39)
Simre, pas ta violetinę kas per pumpurų gausa bigsmile.gif  oho.
Mano parazitkos viena,amžinai tie patys 5 žiedai ant dviejų žiedkočių,kita irgi 5. Neįdomu taip schmoll.gif
Merginos, o kaip jus atskiriat kokia orchidėjos rūšis,pavadinimais visos žarstosi.  bigsmile.gif  biggrin.gif Žiūrit pagal žiedą,spalvas,lapus?

teisingai, pagal tai ir žiūrim
biggrin.gif
tik aš pvz nežinau tų pavadinimų - žinau tik tai, ką įsigyju, jei būna parašyta ant augalo etiketės g.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 03 25, 20:40)
Jaučiu žinau, apie kokią kalbi - šiandien tokią vieną pramonės maximoj mačiau. Turiu ir aš tokią vieną. Savaitgalį nukirpau žiedyną ir paguldžiau reanimuotis. Ji man - iš pažiūros normaliai atrodė, bet su laiku pradėjau įtart kažką negero. Ir DĖMESIO - pačiam šaknų vidury - radau kiminų gniužulą, kurio iš išorės nesimato. Logiškai mąstant, visose tokiose gali būti ta pati situacija.

Tina* - pas tave taip irgi gali būt, nes mes abi tą pačią dieną toj pačioj maximoj jas pirkom.

tikriausiai apie ta pačia kalbam ten tik du žiedai buvo blush2.gif panašumas didelis taiip blush2.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image

Aciu panelems (ar ponioms), nurodziusioms, kur Kaune galima isigyti orchideju.

Nuotraukose - mano siuo metu zydincios orchidejos. Beje, dendrobiumas kvepia medumi.
Atsakyti