Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo tema - kur įsigyti!

Beje Krissti tavoji juodoji orche labai graži rolleyes.gif reiks ir man tokią susimedžiot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 25, 17:59)
krissti, jau marga kokia  bigsmile.gif



QUOTE(axara @ 2009 03 25, 18:00)
naujute, kainos nepaziurejau  blush2.gif  labai grazus pirkiniai, o ypac ta margute  wub.gif  man dabar pradejo patikti visokios marguotos  smile.gif



QUOTE(axara @ 2009 03 25, 18:08)
tai va...per tas geles tikrai pinigines musu kencia biggrin.gif as pamenu,kai dar turejau tik pora phal, paskaitinedavau cia, kad kazkas turi po 20 phal biggrin.gif tai pamenu tada pagalvojau "nu jo...kiek pinigu tai turejo kainuoti" biggrin.gif o dabar pati turiu apie 30  doh.gif

na ta marga atdoro sviesesne, bet naturaliai tai tokia bordo su balta smile.gif
na zinau kad baltos nuobodios, bet kadangi ju neturejau tai norejau kazko sviesaus smile.gif
Atsakyti
Naujute , na nežinau , kaip gali užimti gėlės žmogaus vietą ? g.gif Juk gėlių nereikia prižiūrėti kiekvieną minutę. Manosios išvis šiuos metus visą savaitę būna vienos ir tik kai savaitgaliais grįžtu namo, tada palepinu jas trąšomis ir purškalu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 03 25, 18:08)
tai va...per tas geles tikrai pinigines musu kencia biggrin.gif as pamenu,kai dar turejau tik pora phal, paskaitinedavau cia, kad kazkas turi po 20 phal biggrin.gif tai pamenu tada pagalvojau "nu jo...kiek pinigu tai turejo kainuoti" biggrin.gif o dabar pati turiu apie 30  doh.gif


ohohohho pas mane 11 dabar smile.gif ir tau jau nznau kaip graziai sustatyti jas, turbut name gyveni kad tiek vietos turi smile.gif
QUOTE(columbija @ 2009 03 25, 18:11)
Beje Krissti tavoji juodoji orche labai graži  rolleyes.gif reiks ir man tokią susimedžiot smile.gif

na sita is nenukainuotu smile.gif o kitos su nupigintos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 25, 18:11)
axara neuzmatei turbut mano klausimo  mirksiukas.gif
as pati tai maziau ju turiu, bet irgi jau klausimas kyla kur sudeti jas  g.gif
Papildyta:

draugiskumas buna iki tam tikro lygio, kai geles vos ne jo vieta turi uzimti namie, draugiskumas baigiasi  tongue.gif


naujute, tikrai nepamaciau 4u.gif na tik iejus i maxima pamatysi daug orchiu sustatyta, o ant zemes buvo ir oncidium smile.gif
mano MB taip pat man dovanojo, kol as ju neisigijau tiek, kad namie vien orhes, tad jis pradejo sakyti,kad sios geles jam nebepatinka, nes jo manymu jos yra visos vienodos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(columbija @ 2009 03 25, 19:15)
Naujute , na nežinau , kaip gali užimti gėlės žmogaus vietą ?  g.gif  Juk gėlių nereikia prižiūrėti kiekvieną minutę. Manosios išvis šiuos metus visą savaitę būna vienos ir tik kai savaitgaliais grįžtu namo, tada palepinu jas trąšomis ir purškalu  ax.gif

zmogaus vieta tik ta prasme, kad jau statyti nebera kur, todel ir nebeperka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(columbija @ 2009 03 25, 18:15)
Naujute , na nežinau , kaip gali užimti gėlės žmogaus vietą ?  g.gif  Juk gėlių nereikia prižiūrėti kiekvieną minutę. Manosios išvis šiuos metus visą savaitę būna vienos ir tik kai savaitgaliais grįžtu namo, tada palepinu jas trąšomis irpurškalu    ax.gif

kokiu? g.gif
Atsakyti
gerai merginos, keliauju i medziokle, jei ka sumedziosiu, pranesiu mirksiukas.gif iki, gero vakaro jums 4u.gif
Atsakyti
Krissti , Tu čia apie purškalą, na ten toks lapams ir šaknims Schetelig firmos. Daug visokių bandžiau bet man šis pasirodė geriausias smile.gif
Atsakyti
o cia mano naujasis maximinis pirkinys....
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ž.J. @ 2009 03 25, 19:23)
o cia mano naujasis maximinis pirkinys....

labai grazus pirkinukas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(columbija @ 2009 03 25, 18:22)
Krissti  , Tu čia apie purškalą, na ten toks lapams ir šaknims Schetelig firmos. Daug visokių bandžiau bet man  šis pasirodė geriausias  smile.gif

va va as jo ir ieskau, kur tu ji pirkai?
Atsakyti