Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo tema - kur įsigyti!

naujute, vakar dar tikrai buvo sweet sugar, zemai aplink orches kitas padetas blink.gif kaina 29.98 g.gif tai laaaabai tikiuosi, kad dar bus bent koks likes, nes labai sveiki augalai, su daugybe pumpuru thumbup.gif tai skriste skristi reikia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 25, 17:56)
marga labai grazi  thumbup.gif

dekui, pas mane kadangi buvo visos i violetine, tai sita bus perejimas ir dabar kai baltu pirkau tai bus biskiuka gyvesnis kampelis, aisku pasiruosiau visas persodinti, bet sakau nekisiu dar nagu, kol normaliai auga ju saknys ir lapai tvirti smile.gif
o ta dendrobium tai matosi kad perlaistyta ir dar baltam nepermatomam vaone, tai jauciu neistversiu ir persodinsiu....
Atsakyti
krissti, jau marga kokia bigsmile.gif
Atsakyti
naujute, kainos nepaziurejau blush2.gif labai grazus pirkiniai, o ypac ta margute wub.gif man dabar pradejo patikti visokios marguotos smile.gif
Atsakyti
laukiu penktadienio - tureciau gauti sedirea japonica is orchidejos.lt bigsmile.gif taip prailgsta dienos belaukiant wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 25, 18:01)
laukiu penktadienio - tureciau gauti sedirea japonica is orchidejos.lt  bigsmile.gif  taip prailgsta dienos belaukiant  wub.gif

mes irgi laukiam kada ja parodysi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 25, 18:58)
naujute, vakar dar tikrai buvo sweet sugar, zemai aplink orches kitas padetas  blink.gif  kaina 29.98  g.gif  tai laaaabai tikiuosi, kad dar bus bent koks likes, nes labai sveiki augalai, su daugybe pumpuru  thumbup.gif  tai skriste skristi reikia  bigsmile.gif

cia aleksote vis dar yra??? blink.gif reik lekt tada blush2.gif

QUOTE(axara @ 2009 03 25, 19:00)
naujute, kainos nepaziurejau  blush2.gif 

o kurioj vietoj sudeti buvo?prie visu orchiu ar kur kitur?
Atsakyti
naujute, taip aleksote, tik ziurek prie visu geliu ant zemes padetus ax.gif
Atsakyti
per tas geles visai i bankrota iseisiu blush2.gif tik gaunu stipendija ir jau nera, uz juos gelytes tupi ant palangiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 25, 18:05)
per tas geles visai i bankrota iseisiu  blush2.gif  tik gaunu stipendija ir jau nera, uz juos gelytes tupi ant palangiu  lotuliukas.gif

tai va...per tas geles tikrai pinigines musu kencia biggrin.gif as pamenu,kai dar turejau tik pora phal, paskaitinedavau cia, kad kazkas turi po 20 phal biggrin.gif tai pamenu tada pagalvojau "nu jo...kiek pinigu tai turejo kainuoti" biggrin.gif o dabar pati turiu apie 30 doh.gif
Atsakyti
Merginos, turiu vieną tokį pastebėjimą , kad Jūsų vaikinai labai jau nedraugiški biggrin.gif Mano vaikinas prieš orchidėjas neturi nieko prieš nes žino , kad aš jas dievinu blush2.gif priešingai, beveik visas gražuoles jis pats man padovanojo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 25, 19:03)
o kurioj vietoj sudeti buvo?prie visu orchiu ar kur kitur?

axara neuzmatei turbut mano klausimo mirksiukas.gif
as pati tai maziau ju turiu, bet irgi jau klausimas kyla kur sudeti jas g.gif
Papildyta:
QUOTE(columbija @ 2009 03 25, 19:09)
Merginos, turiu vieną tokį pastebėjimą , kad Jūsų vaikinai labai jau nedraugiški biggrin.gif  Mano vaikinas prieš orchidėjas neturi nieko prieš nes žino , kad aš jas dievinu  blush2.gif  priešingai, beveik visas gražuoles jis pats man padovanojo  wub.gif

draugiskumas buna iki tam tikro lygio, kai geles vos ne jo vieta turi uzimti namie, draugiskumas baigiasi tongue.gif
Atsakyti