Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo tema - kur įsigyti!

QUOTE(Tina* @ 2009 03 25, 17:56)
Na as irgi uzsuksiu sivakar pasizvalgyt sen bei ten  blush2.gif

as prisidedu prie planuojanciu apsilankyti lotuliukas.gif
Atsakyti
naujute, jei kas nuskils, brukstelk, as jau labai nekantrauju, kaip tau pasiseks bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 25, 18:00)
naujute, jei kas nuskils, brukstelk, as jau labai nekantrauju, kaip tau pasiseks  bigsmile.gif

butinai brukstelsiu, gal kazko idomesnio tau paziureti?nera noru jokiu? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 25, 18:03)
butinai brukstelsiu, gal kazko idomesnio tau paziureti?nera noru jokiu?  wub.gif

ne ne ne, man nebegalima blink.gif schmoll.gif umn.gif mega_shok.gif
vaje vaje blink.gif schmoll.gif
bet labai aciu uz pasiulyma wub.gif wub.gif 4u.gif man tik rupi, kad tau nuskiltu ax.gif
Atsakyti
Labas,kreipiuosi į Kauniektesreikia info,kada veža šviežias vazonines gėlės "Vilijampolės" bazės ir kur prie Onkologonio yra?
Atsakyti
QUOTE(mamytė23 @ 2009 03 25, 18:15)
Labas,kreipiuosi į Kauniektesreikia info,kada veža šviežias vazonines gėlės "Vilijampolės" bazės ir kur prie  Onkologonio yra?

eh, info visada reikia! bigsmile.gif jei tik kuri zinot, brukst cia, o kitoje temoje viska pirmam psl sudesiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamytė23 @ 2009 03 25, 17:15)
Labas,kreipiuosi į Kauniektesreikia info,kada veža šviežias vazonines gėlės "Vilijampolės" bazės ir kur prie  Onkologonio yra?

vilijampoles bazeje uzsiveza pirmadieniais ir ketvirtadieniais is ryto, jie pradeda dirbti nuo 8, tad jei ko nors ieskai jau ir lek, nes nuvaziavus 10 jau buna viskas isgraibyta
as tai siandien apsilankaiu akropolio ir molo maximose, tai mole nieko gero, pora phal, bet visi vienodi daugmaz, o akropoli tai daugiau kokie trys stelazai, bet taip pat nieko ko netureciau nemaciau smile.gif tiesa, buvo zalsvas, bet ieskau visiskai zalio biggrin.gif man viena pardaveja sake,kad tokiu buna smile.gif taip pat buvau stoties turguj, prisipirkau pigiu drugeliu biggrin.gif tiesa pasakius, ten yra toks geliu skyrius tai ten tikrai idomiu phal yra, tokiu kokiu maximose ir ermitazuose niekada nebuna, bent jau dar neteko tokiu spalvu matyti, taciau kaina zinoma dukart didesne nei maximoje smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo axara: 25 kovo 2009 - 17:24
QUOTE(axara @ 2009 03 25, 18:21)
vilijampoles bazeje uzsiveza pirmadieniais ir ketvirtadieniais is ryto, jie pradeda dirbti nuo 8, tad jei ko nors ieskai jau ir lek, nes nuvaziavus 10 jau buna viskas isgraibyta


o jeigu antradienį apie pietus tai ir jau nėra?Man urmu reikia
Atsakyti
QUOTE(mamytė23 @ 2009 03 25, 18:15)
Labas,kreipiuosi į Kauniektesreikia info,kada veža šviežias vazonines gėlės "Vilijampolės" bazės ir kur prie  Onkologonio yra?

o onkologiniam veza treciadieniais
Atsakyti
QUOTE(mamytė23 @ 2009 03 25, 17:24)
o jeigu antradienį apie pietus tai ir jau nėra?Man urmu reikia

na yra geliu, nebuna tuscia, bet aisku tik nuvykus tai pasirinkimas didesnis, o jei nori pirkti urmu tai manau turetum pasiskambinti ir susitarti, tau atidetu, as taip visada darau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 25, 18:15)
ne ne ne, man nebegalima  blink.gif  schmoll.gif  umn.gif  mega_shok.gif
vaje vaje  blink.gif  schmoll.gif
bet labai aciu uz pasiulyma  wub.gif  wub.gif  4u.gif  man tik rupi, kad tau nuskiltu  ax.gif

butinai pasirodysiu jeigu ka nugriebsiu mirksiukas.gif gal ir sweet sugar koki rasiu netycia blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(axara @ 2009 03 25, 18:25)
na yra geliu, nebuna tuscia, bet aisku tik nuvykus tai pasirinkimas didesnis, o jei nori pirkti urmu tai manau turetum pasiskambinti ir susitarti, tau atidetu, as taip visada darau  smile.gif

pritariu, pasiskambinkit, nebus veltui vaziuota, nes kita karta buna kad taip greit isgraibo viska, jog nieko doro nerasi.
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 25, 16:07)
Ojetau, Krissti...  doh.gif  žinok, mes tau dabar laaaabai pavydim (baltai, aišku)  bigsmile.gif kažkaip iš tavo aprašymo aš matau save, su glėbiu vazonu bėgančia iki kasų  lotuliukas.gif ar tik tau neprasidėjo didžioji karštinė?  lotuliukas.gif
bet... kas atsispirtų tokioms nuolaidoms?   blink.gif  tik jau ne aš  schmoll.gif  gerai, kad Kaune jokių ermitažų nėra  irnesakyk.gif
... ar yra?  ph34r.gif

deja nera verysad.gif o butu taip smagu, ten tikras rojus tuose ermitazuose, o ypac vilniaus - tikra oranzerija, ten visada taip gera ir neimanoma iseiti tusciomis biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(naujute @ 2009 03 25, 17:26)
butinai pasirodysiu jeigu ka nugriebsiu  mirksiukas.gif  gal ir sweet sugar koki rasiu netycia  blush2.gif
Papildyta:

pritariu, pasiskambinkit, nebus veltui vaziuota, nes kita karta buna kad taip greit isgraibo viska, jog nieko doro nerasi.


beje, naujute, ar jau nusipirkai oncidium?nes siandien maciau akropolio maximoje smile.gif
Atsakyti