Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo tema - kur įsigyti!

QUOTE(Krissti_ @ 2009 03 25, 17:16)
as jau zinokit sau pasakiau STOP, nes pries tai buvau sakius kad per gimtadieni visi dovanokit tik orches, bet dabar jau uztenka, na dar noreciau bordines, kur cia kazkas buvo imetes, ir dar maciau ermitaze tos tikrosios orches (nezinau ju rusies, nu bet kur deda i puokstes ir mergina kazkuri foto imetus buvo tokiams dideliam vazone) tai tokios nuostabios bet kaina neatsilieka 150 lt  doh.gif

tai tau dar cymbidium reikia mirksiukas.gif
taip taip, visos mes sakom stop, o darom savo dirol.gif kai pamatom, neatsispiriam surrender.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 25, 17:18)
man tada būtų šakės  verysad.gif  negalėčiau ten eiti  doh.gif  schmoll.gif  naujute, kažin, kaip simmonnetei sekasi?  rolleyes.gif  aš jau svajoju apie pakabinamą vazonėlį ant lango  ax.gif  na..... žinai.....
simmonnete, gal kokių žinių yra?  blush2.gif

as irgi siandien apie simmonnete pagalvojau, bet ai galvoju nelysiu i akis , paskui palaikys tokia stupid.gif
Atsakyti
hihihi.gif ir aš stengiuosi tylėti hihihi.gif eh... ax.gif
kad tos mintys neduoda ramybės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 25, 17:22)
hihihi.gif ir aš stengiuosi tylėti  hihihi.gif eh...  ax.gif
kad tos mintys neduoda ramybės  ax.gif

jeigu simmonnete nepersigalvos, manau gausim naujienu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 25, 17:25)
jeigu simmonnete nepersigalvos, manau gausim naujienu  wub.gif

tikiuosi, kad gausim naujienu wub.gif labai stengiames buti kantrios blush2.gif ko tik nepadarysi doh.gif wub.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(...Lelyte... @ 2009 03 25, 15:08)
vakar kokio grazumo orche falenopsi maciau  wub.gif  balta ir visas ziedas demelem violetinem  wub.gif  as,asmeniskai,pirma kart tokia maciau,tai laaaabai nuostabus grozis wub.gif  bet aisku,draugas nutempe,sako tu geliu uztenka verysad.gif ..


Maxei siandien tokia viena maciau,bet tokio kuda ir ziedai apvyte, tai ir nepirkau..
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 25, 16:19)
tai tau dar cymbidium reikia  mirksiukas.gif 
taip taip, visos mes sakom stop, o darom savo  dirol.gif kai pamatom, neatsispiriam  surrender.gif

neaaaa nereikia, nes dar sitas paprasta reikia ismokti auginti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Krissti_ @ 2009 03 25, 16:16)
as jau zinokit sau pasakiau STOP, nes pries tai buvau sakius kad per gimtadieni visi dovanokit tik orches, bet dabar jau uztenka, na dar noreciau bordines, kur cia kazkas buvo imetes, ir dar maciau ermitaze tos tikrosios orches (nezinau ju rusies, nu bet kur deda i puokstes ir mergina kazkuri foto imetus buvo tokiams dideliam vazone) tai tokios nuostabios bet kaina neatsilieka 150 lt  doh.gif

schmoll.gif
www.orchidspecies.com ir visos ten esančios yra pačios tikriausios cool.gif
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2009 03 25, 17:27)
Maxei siandien tokia viena maciau,bet tokio kuda ir ziedai apvyte, tai ir nepirkau..

as irgi Maximoj maciau..bet Siauliuose.. akropoli. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2009 03 25, 17:38)
schmoll.gif
www.orchidspecies.com ir visos ten esančios yra pačios tikriausios  cool.gif

lotuliukas.gif taigi drinks_cheers.gif visos yra tikros tikruteles mirksiukas.gif
Atsakyti
Na as irgi uzsuksiu sivakar pasizvalgyt sen bei ten blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 03 25, 17:56)
Na as irgi uzsuksiu sivakar pasizvalgyt sen bei ten  blush2.gif

aha! bigsmile.gif naujienas prašom čia lotuliukas.gif
Atsakyti