Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo tema - kur įsigyti!

sveikos 4u.gif

vakar kokio grazumo orche falenopsi maciau wub.gif balta ir visas ziedas demelem violetinem wub.gif as,asmeniskai,pirma kart tokia maciau,tai laaaabai nuostabus grozis wub.gif bet aisku,draugas nutempe,sako tu geliu uztenka verysad.gif ..
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 25, 13:42)
kaip tylu cia...  rolleyes.gif



QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 25, 13:43)
bene pietauja musu mergaites  essen.gif  tourist5.gif  hihihi.gif
eh....  ax.gif

Taip ir turi būt tokiu metu - gal pamiršot, kokią temą skaitot?... mirksiukas.gif

Vakare fotkinsiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 03 25, 16:09)
Taip ir turi būt tokiu metu - gal pamiršot, kokią temą skaitot?...  mirksiukas.gif

Vakare fotkinsiu  blush2.gif

simre lotuliukas.gif viskas aišku, ką mūsų mielos ligonės veikia, užuot pietavusios lotuliukas.gif
oi, kiek prisijuokiau, ypač iš tavo komentaro, kurį pacitavau lotuliukas.gif tyla prieš audrą, taip sakant drinks_cheers.gif
tai jau vakare kelk foto, simre, ką per pietus nusičiupai? rolleyes.gif
Papildyta:
ryt bandysiu eiti kaktusines ieskoti - darysiu bandymus su savo grazuole liudisija g.gif
eiciau siandien, bet bijau saves schmoll.gif nes grisiu be kaktusines, bet su dar vienu laimikiu doh.gif
Atsakyti
Sveikutes, grizau is vilniaus ir negaliu nepasigirti savo pirkiniais smile.gif
ermitaze pirkau 3 orches (dabar nera galimybes nufotkinti):
1. ant lapelio uzrasyta "orchide" tokia kaip varpeliai ziedai balti, 9,99
kitos falenopsiai:
2. nznau kokios spalvos bet saknys geros ir labai "siurprizas bus" 7,99
3. balas su tamsiu violetiniu viduriu bet ne tu didziuju ziedu, 7,99
tada maximoj nukainuotose falenopsius:
1. baltas ziedai nedidziausi su gelvai zaliu viduriuku, 4,99
2. geltonas maziukais ziedai, 4,99
ir siaip akcija falenopsiams, tai ta marga (balta su bordiniu) kazkuria diena cia buvo ideta jau vienos merginos vietoj 24,99 paemiau uz 16,99.
ermitaze:
akcija tiems zemiu rinkiniams persodinimui (kur su popieriniu uzdejimu toks vazonelis) po 8,99
nuolaidos ir geliu segtukams tai pirkau lomzirgius 5 vnt. 3,99
ir nuolaidos trasoms, paemiau sheteling "compo" trasos orchidejoms skystos (tai manau laseli ipilsiu i distiliuota vandeni ir bus geras purskalas lapams)
tai va tiek ziniu ir manes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(misko_vaikas @ 2009 03 25, 15:50)
negaliu ikelti nuotrauku....zinuciu per mazai parasiusi esu sad.gif teks daugiau pliurpti

parasykit man i az pagelbesiu ideti wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Krissti_ @ 2009 03 25, 16:57)
Sveikutes, grizau is vilniaus ir negaliu nepasigirti savo pirkiniais smile.gif

nu ir uzsiprekinot thumbup.gif
Atsakyti
Ojetau, Krissti... doh.gif žinok, mes tau dabar laaaabai pavydim (baltai, aišku) bigsmile.gif kažkaip iš tavo aprašymo aš matau save, su glėbiu vazonu bėgančia iki kasų lotuliukas.gif ar tik tau neprasidėjo didžioji karštinė? lotuliukas.gif
bet... kas atsispirtų tokioms nuolaidoms? blink.gif tik jau ne aš schmoll.gif gerai, kad Kaune jokių ermitažų nėra irnesakyk.gif
... ar yra? ph34r.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 25, 17:07)
Ojetau, Krissti...  doh.gif  žinok, mes tau dabar laaaabai pavydim (baltai, aišku)  bigsmile.gif kažkaip iš tavo aprašymo aš matau save, su glėbiu vazonu bėgančia iki kasų  lotuliukas.gif ar tik tau neprasidėjo didžioji karštinė?  lotuliukas.gif
bet... kas atsispirtų tokioms nuolaidoms?   blink.gif  tik jau ne aš  schmoll.gif  gerai, kad Kaune jokių ermitažų nėra  irnesakyk.gif
... ar yra?  ph34r.gif

nera ligtais lotuliukas.gif . senukai tai turbut netaspats kas ermitazas g.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 25, 17:09)
nera ligtais lotuliukas.gif . senukai tai turbut netaspats kas ermitazas  g.gif

ne, ne tas pats irnesakyk.gif tai ramu tada karsta.gif hihihi.gif
Atsakyti
bet galetu buti visai mielai papirkciau kiminu, segtuku gelems ir aisku nupigintu gelyciu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 25, 16:07)
Ojetau, Krissti...  doh.gif  žinok, mes tau dabar laaaabai pavydim (baltai, aišku)  bigsmile.gif kažkaip iš tavo aprašymo aš matau save, su glėbiu vazonu bėgančia iki kasų  lotuliukas.gif ar tik tau neprasidėjo didžioji karštinė?  lotuliukas.gif
bet... kas atsispirtų tokioms nuolaidoms?   blink.gif  tik jau ne aš  schmoll.gif  gerai, kad Kaune jokių ermitažų nėra  irnesakyk.gif
... ar yra?  ph34r.gif

as jau zinokit sau pasakiau STOP, nes pries tai buvau sakius kad per gimtadieni visi dovanokit tik orches, bet dabar jau uztenka, na dar noreciau bordines, kur cia kazkas buvo imetes, ir dar maciau ermitaze tos tikrosios orches (nezinau ju rusies, nu bet kur deda i puokstes ir mergina kazkuri foto imetus buvo tokiams dideliam vazone) tai tokios nuostabios bet kaina neatsilieka 150 lt doh.gif
Atsakyti
man tada būtų šakės verysad.gif negalėčiau ten eiti doh.gif schmoll.gif naujute, kažin, kaip simmonnetei sekasi? rolleyes.gif aš jau svajoju apie pakabinamą vazonėlį ant lango ax.gif na..... žinai.....
simmonnete, gal kokių žinių yra? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Krissti_ @ 2009 03 25, 17:16)
as jau zinokit sau pasakiau STOP, nes pries tai buvau sakius kad per gimtadieni visi dovanokit tik orches, bet dabar jau uztenka, na dar noreciau bordines, kur cia kazkas buvo imetes, ir dar maciau ermitaze tos tikrosios orches (nezinau ju rusies, nu bet kur deda i puokstes ir mergina kazkuri foto imetus buvo tokiams dideliam vazone) tai tokios nuostabios bet kaina neatsilieka 150 lt  doh.gif

cimbydziai turbut, taip parduotuvese jie brangus doh.gif
Atsakyti