Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo tema - kur įsigyti!

QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 25, 10:36)
O žinokit, aš orchidėjų visai nemėgau  schmoll.gif  galvodavau - kas čia ypatingo? Visada maištauju prieš tai, kas populiaru  hihihi.gif o namie viena iš nežinia kur atsiradusi gėlė leido stiebelį (o jau negraži kokia... ), pražydo, ir žiūriu - orchidėja čia gi  g.gif  stebėjau ją, stebėjau, o ji žydėjo ilgai ilgai ir krovė vis žiedus  rolleyes.gif  kol susidraugavau  wub.gif  tada jai nupirkau draugę (ne sau!) - kitą baltą nukainotą orchidėją. Toji irgi be proto šakų prileido  doh.gif  lotuliukas.gif
po kiek laiko pati kitaip pradėjau žiūrėti, vis pabandymui dar vieną, dar pirkdavau... Kol atsirado keliolika vazonėlių, va tik tada supratau, kad jos mn labai mielos ir man jų reikia  lotuliukas.gif  wub.gif
taigi, "išprotėjau" ne iš karto, greičiau jau tikrinau save, kol prisitikrinau  hihihi.gif


Oj, man panaši situacija buvo. biggrin.gif Gavau dovanų kambriją, tuo viskas ir baigėsi. Po kelių metų taip pat mano namuose atsirado ir falenopsis (o kaip jų nemėgau tada! Kokie baisūs lapai man atrodė!) Po kelių mėnesių atsirado dar vienas, ir dar, ir dar.. lotuliukas.gif Tada ir prasidėjo.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 25, 11:36)
O žinokit, aš orchidėjų visai nemėgau  schmoll.gif  galvodavau - kas čia ypatingo? Visada maištauju prieš tai, kas populiaru  hihihi.gif o namie viena iš nežinia kur atsiradusi gėlė leido stiebelį (o jau negraži kokia... ), pražydo, ir žiūriu - orchidėja čia gi  g.gif  stebėjau ją, stebėjau, o ji žydėjo ilgai ilgai ir krovė vis žiedus  rolleyes.gif  kol susidraugavau  wub.gif  tada jai nupirkau draugę (ne sau!) - kitą baltą nukainotą orchidėją. Toji irgi be proto šakų prileido  doh.gif  lotuliukas.gif
po kiek laiko pati kitaip pradėjau žiūrėti, vis pabandymui dar vieną, dar pirkdavau... Kol atsirado keliolika vazonėlių, va tik tada supratau, kad jos mn labai mielos ir man jų reikia  lotuliukas.gif  wub.gif
taigi, "išprotėjau" ne iš karto, greičiau jau tikrinau save, kol prisitikrinau  hihihi.gif


mikuotuke man irgi lygiai taip pat kaip ir tau na sakydavau kas ten tokio ipatingo??? anyta mano jau senai svaigo tom gelem o as dar burbedavau sakudavau jau visai kuku lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif , na bet taip jau atsitiko kad ji man ir padovanojo pirmaja bigsmile.gif ir tada paslo paiechali lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet neturiunamie daug vietos verysad.gif verysad.gif bet dar labai reikia geltonos juodos ir salotines thumbup.gif
Atsakyti
hihihi.gif matot, kaip būna su tom gėlytėm - nemėgsti, nemėgsti, ir še tau, kad nori hihihi.gif o aš galvodavau - jau tų princesių plikais stiebais su pelargonijomis nesulyginsi schmoll.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
kaip tylu cia... rolleyes.gif
Atsakyti
bene pietauja musu mergaites essen.gif tourist5.gif hihihi.gif
eh.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 25, 13:43)
bene pietauja musu mergaites  essen.gif  tourist5.gif  hihihi.gif
eh....  ax.gif


kas pietauja o kas pietu metu maxima siaubia doh.gif Nusipirkau Akropoli viena tamsia.. gal vakare foto idesiu.
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2009 03 25, 14:48)
kas pietauja o kas pietu metu maxima siaubia  doh.gif  Nusipirkau Akropoli viena tamsia.. gal vakare foto idesiu.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
va čia tai reikalas! lotuliukas.gif oi lauksim lauksim foto bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2009 03 25, 14:48)
kas pietauja o kas pietu metu maxima siaubia  doh.gif  Nusipirkau Akropoli viena tamsia.. gal vakare foto idesiu.


laukiam vakaro vacation4.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 25, 14:43)
bene pietauja musu mergaites  essen.gif  tourist5.gif  hihihi.gif
eh....  ax.gif

arba geliu plantacija siaubia wub.gif
Papildyta:
QUOTE(happy @ 2009 03 25, 14:48)
kas pietauja o kas pietu metu maxima siaubia  doh.gif  Nusipirkau Akropoli viena tamsia.. gal vakare foto idesiu.

ar liko dar tu tamsiu maximoj?
Atsakyti
mazasis aplink kojas sukasi, tai kolkas nespeju nufotkinti savo laimikio, bet siandien uzsukau i ta geliu baze vilniuje, kur kazkuri is jusu rekomendavo ir.....
dairiausi dairiausi po graziasias, bet galvoju, gaila pirkti visai visia gera, nes siandien tai jau butu antra..... tai tarp nukainopti, uz 15 lt radau phalenopsi balta su vuoletiniu kiezuviuku. nuostabiausia tai, kad turejes tris ziedstiebius, vienas nulauzta virsune, bet is visu nareliu po pumpuriuka leidzia, o is pacio pacio vidurio (kur nauji lapai paprastai lenda) islindes sprindzio naujas ziedstiebis ir lenda toliau. keturi ziedstiebiai. tai ciupau net negalvojus, gal pagaliau pasiseke ir man ir radau apsigimusi ziedu krovika thumbup.gif biggrin.gif lotuliukas.gif
prie progos pasistengsiu nuotraukyte imesti.

geliu baze tai cia ta gelesvisiems.lt
Atsakyti
negaliu ikelti nuotrauku....zinuciu per mazai parasiusi esu sad.gif teks daugiau pliurpti
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 25, 14:20)
ar liko dar tu tamsiu maximoj?


geliu buvo keli stelazai,buvo keletas tu tamsiu,bet neipatingai ziedais ir pumpurais apsikrovusios.. gal ten ir daugiau tu stelazu isves ir bus didesnis pasirinkimas.
Atsakyti